PDA

View Full Version : Reclamatie !



-WickedSick-
17-08-2017, 12:31 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Dupa cum puteti observa atat SteamID-ul cat si Ip-ul lui _-=m4c3l=-_ , W@rG0dSlab , Roxana si Y3ap coincid intr-u totul.
Cer sanctionare prin remove celor ce detin grad pe server respectiv _-=m4c3l=-_ ,
si W@rG0dSlab care mai nou , sunt una si aceeasi persoana.
N-are rost sa vi cu scuze de genu ca sunteti frati , veri s.a.m.d. fiindca asta ar fi trebuit sa mentionezi cand ai aplicat pentru grad , nu tocmai acum , cand te-am prins eu .

WarGods | KGB
17-08-2017, 06:41 AM
Am patit si eu cand fiul meu juca de pe alt pc pe zm.wargods , dupa care a fost banat de grasuxxl,fara sa stiu.
Eram conectati amandoi la router.Deci am primit si eu ban,avand grad Premium pe zm.
Am suportat consecintele.
Las subiectul deschis [pentru alte opinii,pareri...

Vor avea remove si vor ramane la slot.
Jet Lee va face actualizarea gradelor celor doi> Slabutu si M4ceL...

-=Christian=-
17-08-2017, 10:08 AM
Dovezile sunt clare, :pro: Remove !

_-=m4c3l=-_
17-08-2017, 10:20 AM
Da , jucam de la acelasi pc.. Majoritatea stia de asta :)

Nu vin cu scuze oricum am downgrad la slot :).. Si nu zice nicaieri unde sa mentionez ca jucam de la acelas pc

--------------- Added after 7 minutes ---------------

Cat despre celelalte nick nu cred ca pun interzis pe pc sa se joace ca am eu admin pe server ... atata timp cat cei pusi in cauza nu au jignit , incalcat reguli nu vad unde e problema ..Asta e doar o alta scama de agatare de adminu meu .. stim cu toti cel putin cativa ca wic a intrat si el cu alte nume , dar nu ma scuz acum oricum treburile sau stricat fiti voi conducatorii perfecti :)

-WickedSick-
17-08-2017, 10:49 AM
Da , jucam de la acelasi pc.. Majoritatea stia de asta :)

Nu vin cu scuze oricum am downgrad la slot :).. Si nu zice nicaieri unde sa mentionez ca jucam de la acelas pc

--------------- Added after 7 minutes ---------------

Cat despre celelalte nick nu cred ca pun interzis pe pc sa se joace ca am eu admin pe server ... atata timp cat cei pusi in cauza nu au jignit , incalcat reguli nu vad unde e problema ..Asta e doar o alta scama de agatare de adminu meu .. stim cu toti cel putin cativa ca wic a intrat si el cu alte nume , dar nu ma scuz acum oricum treburile sau stricat fiti voi conducatorii perfecti :)

:hohot:
Eu am venit cu dovezi relevante , ceea ce te-aș ruga și pe tine să faci pentru ceea ce susții , fiindcă e foarte ușor să dai din gură ..

_-=m4c3l=-_
17-08-2017, 11:04 AM
Ok :), eu nu am stat sa umblu cu magarii fi fericit . Sunt curiios ce o sa faci dupa , depui iar cerere ca renunti? Ca vai nu pot , pai intri intr-o treaba si nu o duci la capat? :))Pana la urma asta a fost scopu tau ... Si revin atat timp cat nu au facut probleme serverului care ar fi problema? In afr de mine si slabutu ceilalti ce sa fac cand vine cnv la mine sa zic bai nu te atinge de cs ca e unu wick aduna dovezi :)) ha ha haha

-WickedSick-
17-08-2017, 11:25 AM
Ok :), eu nu am stat sa umblu cu magarii fi fericit . Sunt curiios ce o sa faci dupa , depui iar cerere ca renunti? Ca vai nu pot , pai intri intr-o treaba si nu o duci la capat? :))Pana la urma asta a fost scopu tau ... Si revin atat timp cat nu au facut probleme serverului care ar fi problema? In afr de mine si slabutu ceilalti ce sa fac cand vine cnv la mine sa zic bai nu te atinge de cs ca e unu wick aduna dovezi :)) ha ha haha

Am încheiat subiectul mai devreme prin ultimul reply , fiindcă n-ai cu cine :hohot: , aștept conducerea să i-a măsurile necesare pentru această reclamație.

_-=m4c3l=-_
17-08-2017, 11:55 AM
Da , sa imi lase slot , oricum mie jena sa fiu in acelas team cu o "persoana" ca tine . Cel putin unii au avut admin pe drept nu l-au cumparat. :) intra acum pe server sa vezi aim frumos dar na esti ocupat cu super puterile aici ai facut doar asa sa fie zarva si haos .. pana sa vi tu nu au existat probleme .

Nu mai vreau admin raman la slot . Succes!

Jet Lee
17-08-2017, 01:24 PM
_-=m4c3l=-_ are deja slot e suspendat pana se intoarce ADRI.
W@rG0dSlab sunt mai multi in famile si utilizeaza acelasi pc, nu i-ai prin tu WickedSick am stiu de ei si am mentionat ca la o greseala zboara si nu am facut probleme niciodata chiar daca sunt 4-5 isi vede fiecare de jocul lui cand intra, nu fac scandal sau alte prostii pe srv si mai sunt 2 admini care au acelasi IP nu vreu sa mai vad inca o reclamatie de genul cu ei(doar 1 are net si celalalt foloseste wireless de la celalalt doar un perete ii desparte) asa am adunat admini cand un vecin avea admin vroia si celalalt jucau amandoi.

-WickedSick-
17-08-2017, 01:38 PM
Bun atunci , dar sper sa se tina cont si de asta:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu . nu fac scandal sau alte prostii , doar intra cu alte nickname-uri sa i-a peste picior si sa ironizeze persoanele precum 3mygood , sau eu , crezand ca se razbuna pentru ceea ce i-am facut , defapt ceea ce si-au facut ei , cu propriile lor maini.
Cred ca daca ti-ai face putin timp sa verifici log-urile , ar ramane surprins si socat la ceea ce se vorbeste pe server.

Jet Lee
17-08-2017, 01:47 PM
Daca sunt banati cu alt nume si e admin, asa ramane banat.

WarGods | KGB
17-08-2017, 01:58 PM
Pe viitor , nu credeti ca este mai bine sa se anunte adminii ,cand faci cerere grad/up, ca sunteti mai multi playeri pe acelasi ip??
Nu asta ar fi problema,dar daca joci cu numele tau nu ar fi probleme.

_-=m4c3l=-_
17-08-2017, 03:06 PM
wick daca tu esti corect si nu joci cu alt nume de unde sti ce vb eu cu teg? care ce vb eu cu teg vorbim cu numele noastre chiar sa verifice ha ha ha

Aici hotuu striga hotu . Si da cine greseste face probleme serverului sa fie banat , cine joaca pur si simplu sa fie lasat in plata domnului. Amin!

PS: tu nu erai on cand vorbeam cu el => rezulta ca umblii cu prostioare ;)

-WickedSick-
17-08-2017, 03:24 PM
PS: tu nu erai on cand vorbeam cu el => rezulta ca umblii cu prostioare ;)

Nu trebuie să fiu on-line ca să știu că mă bârfiți ;))
Cât despre "prostioare" , vin-o cu dovezi , fiindcă așa poate scrie oricine pentru a încerca să se scoată .

~TraNda~
17-08-2017, 03:33 PM
Da , jucam de la acelasi pc.. Majoritatea stia de asta :)

Nu vin cu scuze oricum am downgrad la slot :).. Si nu zice nicaieri unde sa mentionez ca jucam de la acelas pc

--------------- Added after 7 minutes ---------------

Cat despre celelalte nick nu cred ca pun interzis pe pc sa se joace ca am eu admin pe server ... atata timp cat cei pusi in cauza nu au jignit , incalcat reguli nu vad unde e problema ..Asta e doar o alta scama de agatare de adminu meu .. stim cu toti cel putin cativa ca wic a intrat si el cu alte nume , dar nu ma scuz acum oricum treburile sau stricat fiti voi conducatorii perfecti :)

Nu zice nimeni sa nu lasi pe altcineva la PC-ul tau, dar nu sa iti dai si adminul :) . Sau sa ai 4-5 nick-uri pe care sa faci cereri si sa iei admin.
O sa verific conturile, daca reies ca sunt aceleasi o sa fii banat pe forum.

_-=m4c3l=-_
17-08-2017, 03:41 PM
Era vorba de server nu de forum :) .. unde dai si unde crapa.
Cautati motiv pentru ban sa numai ma pot "apara" .

Last edited by ~AngeL~

Citeste regulile forumului. O data ce conturile sunt comune (aceeasi persoana) acestea vor fi banate. Eu asta am zis ca verific, intrucat conturile de admin sunt aceleasi.
Fara suparare, varsta ta de 27 de ani, poate e doar in acte, ca in realitate... lasa de dorit.

~Wolf~
17-08-2017, 03:47 PM
Era vorba de admin si adminul il iei prin cerere pe forum :zid:

Last edited by ~AngeL~

E greu de inteles pentru el .. :| .

Jet Lee
20-08-2017, 12:56 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>