PDA

View Full Version : Reclamatie Cristi



Balon
21-08-2017, 02:08 AM
Nick-ul tau: Balon
Varsta: 19
Nick-ul admin-ului/player-ului: Cristi
Ora si Data / harta: 01:30 AM 21.08.2017 / deathrun_hertz
Motiv: motivul pentru care ati facut reclamatie
Dovezi:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Cristi mi-a cerut sa fac scan, eu fiind nou pe server nu stiam la ce se refera si l-am rugat de 4 ori sa imi explice de ce sa descarc wcd, si el imi zicea cum sa-l descarc, eu il intrebam de ce. Imediat dupa ce a zis "ca sa vad daca ai cfg" mi-a dat ban si nu a mai asteptat sa ii dau id-ul scanului. Am intrat cu alt ip sa ii zic ca am facut scanul si el disparuse de pe server.
LINK SCAN: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Se poate observa ca joc de pe Steam!
Ip-ul pe care am luat ban: 83.103.234.156

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

In plus, mi-a dat slay pe deathrun_hertz cand eram in camera aceea mare cu urmatorul motiv "ai cazut de multe ori", insa eu picasem doar o singura data! Runda trecuta terminasem harta si stia ca pot sa o fac chiar foarte repede, dar a preferat sa-mi dea slay ca sa nu mai astepte.
Dupa ce i-am spus civilizat ca ii fac reclamatie, avea un comportament ironic si arogant spunand "iti dau link?"

In opinia mea, Cristi trebuie sa primeasca remove pentru a nu mai abuza de admin, facand victime in continuare, deoarece daca el abuzeaza de admin si da slay si ban la cine vrea, altii care vor fi in situatia mea, nu vor avea rabdare sa faca reclamatie si vor parasi definitiv serverul din pacate!

Cu respect catre echipa Dr.WarGods.ro!

-=Christian=-
21-08-2017, 02:37 AM
Sa incepem cu slay-ul:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Aici se poate observa ca toti ceilalti jucatori au cerut sa-ti dau slay pentru ca tu deja cazusei de 3-4 ori (erai si singurul player in viata), martori sunt cei din poze .
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Aici va dati singuri seama, nu mai este nevoie de explicatii .

Acum sa trecem la partea cu wCD-ul:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Ti-am dat peste 10-15 mesaje si tu nici macar nu ma bagai in seama pana nu ti-am zis ca ti dau ban.

Mentiuni: Cristi mi-a cerut sa fac scan, eu fiind nou pe server nu stiam la ce se refera si l-am rugat de 4 ori sa imi explice de ce sa descarc wcd, si el imi zicea cum sa-l descarc, eu il intrebam de ce. Imediat dupa ce a zis "ca sa vad daca ai cfg" mi-a dat ban si nu a mai asteptat sa ii dau id-ul scanului. Am intrat cu alt ip sa ii zic ca am facut scanul si el disparuse de pe server.
Nu mai manca ciuperci, ti-am cerut wCD, apoi te-ai pus ct iar, iar te-am transferat spec, ti-am dat link wCD si mai intrebat ce este, ti-am spus sa scrii /wcd, +
ca explicatia o aveai in link-ul pe care ti l-am dat, am stat dupa tine in jur de 5-7 minute dupa care ai iesit si ti-am dat ban, Ai intrat pe server la 10-15 minute, atunci probabi ai si scos cfg-ul si ai facut wCD .
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Aici se vede cum ma rugam de tine sa dai scan si te durea in fund, dupa care ai iesit, se vede in ss .
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Dupa ce ai iesit de pe server ti-ai schimbat nick ul si ai intrat iar, dupa care te-am banat pentru refuz wCD .

Nu suntem copii de gradinita sa nu ne dam seama ca ai scos cfg-ul / cod-ul si apoi ai dat scan, eu nu abuzez de nimic, doar imi fac treaba, dar se mai gasesc cativa playeri ca tine care ar trebui sa citeasca regulamentul apoi sa treaca la acuzatii .

Balon
21-08-2017, 03:34 AM
Cfg?:)) aveam viteza prea mare sau ce?
acum pentru ce am ban ca nu inteleg?

ti-am dat scanul, ai vazut ca am steam, e totul perfect ce mi-ai cerut si tot nu imi scoti banul?
chiar bataie de joc asta

-WickedSick-
21-08-2017, 10:35 AM
:contra: unban !
Ar trebui să rămâi cu ban-ul temporar și să aștepti expirarea acestuia , de ce ? ai răspunsul în reply-ul lui Cristi .

~Wolf~
21-08-2017, 11:47 AM
:contra: şi eu.

DubRunner
21-08-2017, 11:48 AM
:contra:

Crixux
21-08-2017, 12:18 PM
:contra: sa ramana.

TheBlack[G]
21-08-2017, 12:52 PM
:contra:

crisulikk
21-08-2017, 01:47 PM
:contra: . M-ai aveți 12h ban.

dizdani
21-08-2017, 03:02 PM
offt : 2 minute a durat @cristi xDDD.
ont: banu' e temporar, o sa treaca el.

~TraNda~
21-08-2017, 03:07 PM
Banul ramane pana la expirare. Reclamatie facuta degeaba
:locked: