PDA

View Full Version : Reclamatie Admin EdmondN1



HARDCORE
21-08-2017, 03:49 AM
Nick : [Numele tau pe server]HARDCORE
Nick-ul adminului/player-ului reclamat :EdmondN1
Dovada : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
IP reclamatului : [Scrie "status" īn consolă pentru a afla ip-ul acestuia]Am primit ban!
Mențiuni : Am intrat pe server si jucam, iar apoi am primit ban asa aiurea , nu are dovezi , nu are nimic . Sau daca are , doresc sa le ved si eu ss/demo . Totodata vreau sa mentionez ca detin cs de pe platforma de jocuri steam . Acesta este link catre profilul meu ====><b>You have to register to ba able to see this link</b>
Doresc ca adminul in cauza sa fie sanctionat corespunzator.
Va multumesc si o seara buna!
HARDCORE
EDIT : Am facut si un test wargods si imi arata ca am OpenGL :))
Nu inteleg de ce , va dau si teamviewer daca este nevoie , joc pe steam si imi da ca folosesc cheat? Refac testul dupa 10m , insa doresc sa vad dovada!

~TraNda~
21-08-2017, 03:55 AM
Asteptam explicatia adminului. Sunt sigur ca are un demo :) .

Lasa link-ul de la raport.

EDIT: raportul wCD: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Te-ai dat singur de gol :))

:contra: reclamatiei , :contra: unban

PS: NOTE: Check the timestamp! The suspect may have closed the CS and restarted it before scanning by WarGods Cheat Defender!!!
Se pare ca ai vrut sa fentezi si wCD-ul dar nu prea ti-a mers :)) .

HARDCORE
21-08-2017, 04:12 AM
Asteptam explicatia adminului. Sunt sigur ca are un demo :) .

Lasa link-ul de la raport.

EDIT: raportul wCD: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Te-ai dat singur de gol :))

:contra: reclamatiei , :contra: unban

Salut ,
Dupa cum spun si alti jucatori / detinatori de servere , wargods are erori cateodata , a fost scos de pe unele servere din aceasta cauza , deoarece se banau foarte multi jucatori. Revin imediat cu un alt test.

Edmond
21-08-2017, 04:14 AM
Revii după un alt test, hmm? După ce ai scos totul şi ai reintrat īn CS?

Te-ai dat singur de gol.

Discuţia asta nu mai are niciun rost de a continua, de a da explicaţii. Rog un moderator să īnchidă acest topic.

~TraNda~
21-08-2017, 04:16 AM
Salut ,
Dupa cum spun si alti jucatori / detinatori de servere , wargods are erori cateodata , a fost scos de pe unele servere din aceasta cauza , deoarece se banau foarte multi jucatori. Revin imediat cu un alt test.

Cea mai proasta alegere sa ataci aplicatia tocmai in comunitatea in care a fost nascuta :)) .
La ce mai dai alt scan, cand tu poti foarte simplu sa scoti codul din cs, faci scanul si te crezi curat? O minciuna ieftina din partea ta.


Edit: la cererea lui Edmond
:locked:

~Life~
21-08-2017, 09:40 AM
Ban-ul rămāne !

Īnchis.