PDA

View Full Version : Cerere Metin2 Laganas International



Balon
21-08-2017, 02:57 AM
IP-ul server-ului: Nu il pot zice pentru ca l-am ascuns expre prin CloudFlare ca sa nu-l stie nimeni, pentru ca am avut multe atacuri.
DNS-ul dorit: Nu ms, avem si noi.
Tipul server-ului: Metin2. Ne vom deschide in maxim o saptamana si TS3 cu 512 sloturi
Modul server-ului: PvM Mediu
Lista detinatoriilor server-ului impreuna cu cel putin o metoda de contact: Balloony (Facebook (<b>You have to register to ba able to see this link</b>))
Lista detinatoriilor server-ului care doriti sa aiba grad de moderator si manager pe forum: Nu doresc subforumuri, doresc doar un subforum tip link cu trimitere direct la site, si o sa pun si eu backlink catre voi
Unde este hostat: In balcon
Data cumpararii host-ului: Am doua dedicate Hp proLiant dL360 g5 in casa cu cate 2 procesoare intel xeon quad core pe fiecare server, 8gb ram pe fiecare, hdd sas raid 1+0, banda 1000mbps. Fac video la servere, desfăcute, daca nu crede cineva, ca să vadă cum se aud 18 coolere la turație maximă ^_^
Numarul mediu de jucatori: 50+ activi momentan, puteti sa vedeti pe youtube la GamerulPlictisit ca aveam acum o luna peste 200 jucatori activi zilnic. Conturi inregistrate pana acum: 10000.
Serverul este deschis oficial de la revelion si neoficial din iulie 2016
Culoarea specifica server-ului pentru forum: Verde
O scurta descriere a serverului: Lvl max 105 | Rate automate: Luni-Vineri 400%, Sambata 800%, Duminica 1000%, Lycan, Buff in Inventar, Sistem Info Drop la fiecare Monstru, Sistem Offline Shop, Eșarfe, Curele, Peturi, Mounturi, Switchbot F5, Fast Equip F6, Auto-Pickup, Schimbă CH rapid


<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
1210726122360543

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>


Cu respect către echipa WarGods.ro!

Tiger
21-08-2017, 10:01 AM
DNS-ul dorit: Nu ms, avem si noi.

Doriti subforum / parteneriat (banner exchange) sau ce mai exact doriti?

Balon
22-08-2017, 02:13 AM
Buna-seara! Am spus clar ca doresc doar un subforum de tip link in sectiunea Metin. Si am specificat ca daca este nevoie, pun si eu un banner de-al vostru la mine pe site.

Tiger
23-08-2017, 11:34 PM
Scuze, nu am citit tot, am citit printre randuri.

Adaugat, te rugam sa adaugi si tu backlink/banner (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) catre noi.

Balon
24-08-2017, 01:42 AM
Gata, l-am pus in footer pe fiecare pagina a site-ului ^_^
Sa modifici te rog scrisul acela cu roz pentru ca scrie PVP-Mediu, mod de joc ce nu exista, serverul meu este PvM Mediu :)
Numai bine!