PDA

View Full Version : Ban wargods



Panyyyy
17-09-2017, 07:58 PM
Salut. Am și eu o problema, m-am jucat la un wd și mi s-a făcut verificare, negăsind nimic, baietii au fost atāt de Deștepții sa īmi șteargă ceva prin regedit și am luat ban nu știu exact ce, și apoi am vorbit cu un băiat sa īmi dea numerele pe care le avea el acolo și le-am bagat și eu, și am luat ban pentru " identitate falsa " astept un răspuns cāt mai rapid sper sa īnțelegi Tiger, nu ma pot juca la mix ca zice lumea ca am cod ca nu dau wg... Respect

Esky
18-09-2017, 08:08 AM
Salut,ai incercat sa fraudezi programul,doar pentru ca ai incercat sa schimbi ceva. Poti sa platesti taxa de unban,alta varianta nu vad sa ai.

Tiger
18-09-2017, 09:02 AM
Daca ai vazut problema ne puteai contacta pentru a verifica si rezolva problema, dar precum tu te-ai bagat sa modifi va trebui sa platesti taxa de unban.

Panyyyy
18-09-2017, 10:04 AM
Pai in prima faza nu am știut ce se īntāmpla, dacă știam veneam... Taxa? Cāt este aceasta "taxa"

Tiger
18-09-2017, 09:02 PM
Taxa de unban este de 10 euro, ea poate fi platita prin Paypal / Banca Transilvania. Pentru mai multe detalii da-mi PM.

Panyyyy
18-09-2017, 11:35 PM
Am dat PM dar mi se pare cam ciudat nu știu ce sa zic neștiind chestia asta și prima dacă cānd cer unban ar trebui sa mi se acorde Nush după părerea mea. Astept un răspuns se poate da t/c după.

Esky
19-09-2017, 08:36 AM
Dupa parerea mea,ar trebui sa cada bani din cer pentru prima data,dar ce sa vezi?Nu cad. Dupa ca ce acest program este gratuit pentru toata lumea,mai vi si cu texte ca ar trebui sa primesti unban,care pana la urma este vina ta ca ti-ai bagat degetele unde nu trebuie.

Tiger
19-09-2017, 07:12 PM
Stai linistit ca nu o sa plateasca. Nu il lasa parintii :))

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Vorbe mari din partea unui mucos. Probabil mai trebuie sa dea pe la scoala sa mai invete disciplina.