PDA

View Full Version : DarkNess



wGods | Toxic
21-09-2017, 07:15 PM
Nick-ul tau: Toxic
Nick-ul reclamat: DarkNess
Mapa: de_dust2_china
Data si ora: 21.09.2017 18:00 aproximativ
Motiv: Nu-si respecta atributiile de admin
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Am vazut ca stii sa faci WCD,dar cand ti-a cerut un player ajutorul in legatura cu /bhop nu l-ai luat in seama. Erai prea ocupat cu rank-ul,sa inteleg.
Ne mai plangem ca ducem lipsa de playeri...

-=ElDiabloS=-
21-09-2017, 07:28 PM
:pro: sanctiune nu e prima oara

WarGods | Dark
21-09-2017, 07:33 PM
:contra:
I.am spus si eu ca sa il descarce de pe forum dar el tot repeta intrebarea aia
Daca el nu intelege asta e

renato2000
21-09-2017, 07:54 PM
Contra... I s-a raspuns la intrebare.

wGods | Toxic
21-09-2017, 07:57 PM
Contra... I s-a raspuns la intrebare.

Orice :contra: trebuie argumentat si adus dovezi,asa cum am adus si eu...nu aruncati vorbe,playerul ala cerea ajutor si dupa 1h de la ss-urile mele

Daca asa procedati majoritatea,nu inseamna ca procedati corect.

WarGods | Catalin
21-09-2017, 08:19 PM
:contra: motivele mai sus

DarkNess
21-09-2017, 08:38 PM
In primul rand nu eram singurul adimin de pe server pe care poti da vina, ok ?
In al doi lea rand, de cand si panda cand trebuie sa dau eu explicatii pentru bhop? sa fim serios acum, exista diverse tutoriale pe YouTube, nu stiu de ce mi as bate eu capul?
Stiu, tipul a fost prea exagerat cu spam ul, pana la urma i-am raspuns si l-am ajutat.
Cand sunt in meci, n-am cum sa scriu daca intelegi.

Raresh
21-09-2017, 08:46 PM
CONTRA...

Toxic, am intalnit si eu playeri pe care am ajutat si dupa o ora intreba acelasi lucru.

wGods | Toxic
21-09-2017, 08:49 PM
N ai ajutat pe nimeni.
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Asta i ss facut dupa 1h,omul inca īntreba fără sa i fi raspuns.
Cand un player iti cere ajutorul,il ajuți...asta i statutul tau de admin,sa ajuti playerii si sa ti īndeplinești atributiile.

Alexalex97
21-09-2017, 08:58 PM
:contra: Deoarece, unii playeri spam'eaza cheatul cu " cum iau bhop-ul " etc, şi el de cate ori a cerut un player să fie ajutat, a ajutat mereu, şi eu zic că reclamaţia asta ai facut'o degeaba, si nu vad dovada că a spus ca nu ajută playerul sau ceva, dacă unii playeri sunt atāt de incapabili să citeasca, şi au de gānd să facă spam, asta nu e vina lui!

wGods | Toxic
21-09-2017, 10:31 PM
:contra: Deoarece, unii playeri spam'eaza cheatul cu " cum iau bhop-ul " etc, şi el de cate ori a cerut un player să fie ajutat, a ajutat mereu, şi eu zic că reclamaţia asta ai facut'o degeaba, si nu vad dovada că a spus ca nu ajută playerul sau ceva, dacă unii playeri sunt atāt de incapabili să citeasca, şi au de gānd să facă spam, asta nu e vina lui!

Tu numai aiureli vorbesti...
Playerii trebuie ajutati,sunt sigur ca fiecare stie sa citeasca...20 de min a strigat fara ai raspunda careva.

Guvi31
21-09-2017, 11:38 PM
:contra: nu mai face topicuri aiurea, demostrezi ca esti copil de 10 ani.

DarkNess
22-09-2017, 02:07 PM
Ma omule, tu ai iesit de pe server cand i-am zis de unde sa ia bhop-ul si pe ce sa apese?
De ce mai vorbesti daca nu stii ?
Nici macar n-ai fost pe server in acel moment!

~Wolf~
22-09-2017, 02:43 PM
Sunt :pro: downgrade!Avand in vedere ca adminul in cauza a ignorat jucatorul deoarece "era in joc" puteai SIMPLU sa scrii /spec.Adminul are datoria de a mentine bunastarea pe server si jocul corect.Pe langa asta sa inteleg ca faci wcd-uri ca razbunare?Vreau toxic sa-mi raspunda la aceasta intrebare.


:contra: nu mai face topicuri aiurea, demostrezi ca esti copil de 10 ani.

Te contrazic.Are TOT DREPTUL de a face o reclamatie indiferent ca e puierila sau una buna si plauzibila.Se vede ca tu esti cel de 10 ani prin argumentul tau ;)

-=Christian=-
22-09-2017, 03:07 PM
Deci, sunt mesaje pe server unde te indruma catre cfg bhop-ul de pe forum.
Un alt mesaj care iti spune ca poti folosi bhop-ul scriind /bhop ( dupa rotita mouse-ului ).


:contra:
I.am spus si eu ca sa il descarce de pe forum dar el tot repeta intrebarea aia
Daca el nu intelege asta e

Contra... I s-a raspuns la intrebare.
L 09/21/2017 - 11:29:13: [WarGodsChat.amxx] Chat: "DarkNess<1144><STEAM_ID_LAN><>" tsay "cs pgl ai nevoie."

Toxic, data viitoare cand mai faci o reclamatie fa screenshot la toata conversatia.
Nu numai o parte din ea, astfel adminul sa pice intr-o lumina proasta.
:locked: