PDA

View Full Version : Inactivitate-Zombie



R3Fl3ex
15-06-2012, 08:01 PM
Salutare,am privit astazi graficele serverului.....la pamant!
Este vineri si sunt doar 4-1 playeri!Am intrat mai devreme,si eram doar eu!Toti tinem redirecte cat putem....Dar,mai trebuie cumparat si boost,eu am cumparat,poate o sa mai iau!
Dar,sa revenim la obiect!
Spuneti-mi in acest topic,urmatoarele lucruri:
-Motivele pentru care nu prea mai hoinariti pe server
-Ce parere aveti despre server
Si alte lucruri,stiu ca se apropie examenele,dar,sa ne straduim sa umplem server-ul!

AnGeL | Pro (W_^)
15-06-2012, 08:16 PM
Eu unul nu prea am mai avut timp de zombie .. , stiu ca o sa ziceti: de ce n-ai timp ?! ca tu nu ai examene , etc .. dar vreau sa intru la un liceu bun .. La anu' o sa fiu a 8 si urmeaza examenul pentru admitere la liceu . Oricum vestea buna este ca vine vacanta si o sa intre toti playerii din nou si o sa se umple server-ul . Cei care nu puteti intra aveti scl , serviciu , examene incercati sa mai lasati pc-u aprins cu red. sau sa mai luati cate un boost periodic .. macar 1 pe zi si tot e bine

bLLue
15-06-2012, 08:25 PM
Eu nu prea am mai intrat pe srv din urmatoarele motive:
1. Sunt cu liceul si trebuie sa ma mai asculte profi la unele materii la care tot anu scolar mergeam in parc,bar etc:))
2. Mie nu imi redirectioneaza nimic redirectele am net de la rds si nu este bun
3. Acum nu prea mai am bani pt ca am dat aproape 1 mil la sc pt ca sa reparam pc ca eu sunt la mate-info si am pc in cls si le-am stricat si acum astept sa iau banii ca sa paltesc hostu si sa iau boost. Acum daca va suparati pe mine asta este nu am ce sa fac :( sincer va zic

R3Fl3ex
15-06-2012, 08:28 PM
Eu nu prea am mai intrat pe srv din urmatoarele motive:
1. Sunt cu liceul si trebuie sa ma mai asculte profi la unele materii la care tot anu scolar mergeam in parc,bar etc:))
2. Mie nu imi redirectioneaza nimic redirectele am net de la rds si nu este bun
3. Acum nu prea mai am bani pt ca am dat aproape 1 mil la sc pt ca sa reparam pc ca eu sunt la mate-info si am pc in cls si le-am stricat si acum astept sa iau banii ca sa paltesc hostu si sa iau boost. Acum daca va suparati pe mine asta este nu am ce sa fac :( sincer va zic

Daca chiar sunt probleme grave nu-i nimin,dar majoritatea lenevesc si inventeaza diferite scuze,pe tine si pe altii ii cred,dar nu pe toti!

petryca
16-06-2012, 10:35 AM
Reflex...Stii?...In momentul in care cresti responsabilitatile cresc si ele...asa e acum...eu nu prea mai am timp de zm ptr ca exista treaba(sunt la tara si nuj cati dintre voi stiu ce obligatii sunt).Seara cand vin obosit de la liceu,crezi ca-mi mai arde sa joc zm?...Am sa intru incepand de saptamana viitoare ptr ca se ia vacanta.
This is the world;)....
:ass:

WarGods | AbySs
16-06-2012, 11:27 AM
Imi spui si mie mai exact pentru ce ai facut topic-u asta? Eu inteleg ca te doare si pe tine de server ca faci parte din comunitate etc. Dar eu am discutat cu fiecare in parte ceva si ii doare in cot. La sedinta care vine se va discuta si problema asta si toti cei care nu si-au mai facut datoria vor fi scosi. Te rog sa nu mai faci astfel de topicuri care nu isi au locul. Nu vreau ca playerii sa ne vada problemele.