PDA

View Full Version : Reclamaţie WAG | BuLLeT



Houston
20-10-2017, 06:55 PM
Nick-ul tau: Houston
Nick-ul reclamat: WAG | BuLLeT
Mapa: fy_snow
Data si ora: 20/10/2017 - 19:00
Motiv: Abuz de admin aiurea.
Dovezi: Eram pe fy_snow, i-am spus să înveţe să scrie corect şi îmi dă gag pe motiv "limbaj". <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Nu-i frumos ce face.

WarGods | Dark
20-10-2017, 06:57 PM
partea cand mi.ai spus ca sufar de admin unde e?
astept sa raspunzi

Houston
20-10-2017, 07:01 PM
Aştept eu dovezile tale să văd unde te-am jignit sau unde am înjurat să-mi dai gag aiurea.

WarGods | Dark
20-10-2017, 07:02 PM
Frate eu am iesit din cs daca wick va fi bun si va vrea sa se uite va vedea

AdiTzu
20-10-2017, 07:35 PM
:pro: Down/Remove

WarGods | Dark
20-10-2017, 07:38 PM
Nush Cred ca Bull sa mai dea gag/comenzi aiurea

Adi tu macar intelegi ce ai scris?

DarkNess
20-10-2017, 07:44 PM
:pro: Nu folosi comenzi aiurea, si eu i-am zis de multe ori ca face tb sau camp dar ''i-am zis'', nu m-am pus repede cu comenzile pe el.
Ei bine daca mai tii tu minte ce a zis Tiger acum o luna cred, ca
La fiecare mica greseala pe care-o face un jucator, de ex. camp, sariti cu slay.
Ei bine eu n-am uitat, eu de mult ori astept si il las sa vad ce face, dupa aplic.
Dar sa-i dai gag pe motivu' ala, mhmh...
In fine, nici tu n-ar fii trebuit sa raspunzi Houston pentru ca in primu', rand nu vorbea cu tine si nici nu te-a bagat in seama.

WarGods | Dark
20-10-2017, 07:46 PM
:pro: Nu folosi comenzi aiurea, si eu i-am zis de multe ori ca face tb sau camp dar ''i-am zis'', nu m-am pus repede cu comenzile pe el.
Ei bine daca mai tii tu minte ce a zis Tiger acum o luna cred, ca
La fiecare mica greseala pe care-o face un jucator, de ex. camp, sariti cu slay.
Ei bine eu n-am uitat, eu de mult ori astept si il las sa vad ce face, dupa aplic.
Dar sa-i dai gag pe motivu' ala, mhmh...
In fine, nici tu n-ar fii trebuit sa raspunzi Houston pentru ca in primu', rand nu vorbea cu tine si nici nu te-a bagat in seama.

Boss dupa ce mam uitat la reclamatie am intrat pe sv si ce vad ? il vad pe el pe harta (era ct) admin ca el nu am mai vazut dupa a spus ceva de genul asta "mai adaug ceva la reclamatie" nu stiu axact cum a zis

~Wolf~
20-10-2017, 07:55 PM
:pro: advertisment , eventual un down.In ultima vreme am vazut multe momente de frustrare si nervi.Daca ai nervi ai corzi vocale.Nu intri pe server si ti-i descarci pe jucatori."suferi de admin?" Nu e o injuratura , daca tot zici ;)

PS:Nu mai face 127 de posturi , astepti decizia ownerului.Ti-ai lasat deja argumentul.

ISdArk
20-10-2017, 07:56 PM
Raul, nu se da gag pentru atat

wGods | Toxic
20-10-2017, 08:08 PM
Este interzis limbajul obscen, injuriile si jignirile la adresa jucatorilor si mai ales a adminilor de pe server [avertisment/gag/llama/ban pe timp (doar in cazuri extreme)]

Ești pedagog? Ai terminat facultatea de litere?
Ai primit gag pentru jignire,daca asta a considerat.

WarGods | Dark
20-10-2017, 08:09 PM
Raul, nu se da gag pentru atat

Nu are dreptul să îmi spună că sufăr de admin partea aceea de ce nu a pus.o?

ISdArk
20-10-2017, 08:14 PM
Nu are dreptul să îmi spună că sufăr de admin partea aceea de ce nu a pus.o?
nu te-a prea jignit, nu stiu, nu ma mai bag:))

WarGods | Dark
21-10-2017, 07:15 AM
nu te-a prea jignit, nu stiu, nu ma mai bag:))

Tu sti ce am simtit eu?Sti ca am avut ceva probleme
Astept decizia ownerului

-=Christian=-
21-10-2017, 08:56 AM
Este interzis limbajul obscen, injuriile si jignirile la adresa jucatorilor si mai ales a adminilor de pe server[/COLOR] [avertisment/gag/llama/ban pe timp (doar in cazuri extreme)

@-Raul, totusi o sa primesti un avertisment, la urmatorul primesti un down.
:locked: