PDA

View Full Version : Cerere unban



flo_lulu75
23-11-2017, 02:11 AM
NUME: flo
IP:31.5.96.117
VARSTA: 43
DATA: NU STIU EXACT...
ORA: NU STIU...
HARTA: NU-MI AMINTESC
ADMIN: NU AM NICI O IDEE...
MOTIV: UNUL IMAGINAR...
MARTORI: NU AM NICI EU SI NICI ADMINUL CARE A FACUT ASTA...
DOVEZI: PIERDUTE...
MENTIUNI: AHA... Aici vroiam sa ajung. Acum vreo doua luni, dupa munca, am hotarat sa ma destind cu un scurt counter. Cautat lista servere, ad to favorite, si asa mai departe, joc... server bun fara lag fara buguri... merge treaba, bat vreo doi mucosi... ma simt bine si voinic.... apare admin (nu stiu nume, nu eram atent la detaliile astea)..ia foc pe mine ca prea joc bine...tre sa fur pe undeva...(parerea lui) si-mi cere sa dovedesc... . Eu, persoana corecta, dar mai in urma cu softurile anticheat, am incercat sa-l multumesc. Pana am terminat cu alea, alea a trecut ceva timp. Admin, probabil plictisit si sigur ca fur m-a lovit cu un BAN. Am lasat-o asa... .Nu aveam timp si nici rabdare sa caut solutii atunci. Am gasit alte servere... sunt destule. Acum dupa atata timp am ajuns acasa (mentionez ca eram in Anglia cand am patit-o), am decis sa ma bucur de serverul vostru, dar dupa cateva minute

--------------- Added after 6 minutes ---------------

CONTINUAREA...
sunt aruncat afara de fereastra care mi-aminteste ca am primit ban. Nu sunt disperat sa fiu aici cu voi, dar cred ca nu meritam soarta asta cruda, fara macar sa m-i se dea sansa sa ma apar. Va rog sa-mi verficati infractiune si sa hotarati, daca doriti, sa-mi mai dati o sansa... Multumesc. Scuzati vorba lunga, dar cuvintele-mi curg siroaie la ora asta. Scuzati stilul dar sunt old school si nu ma-npiedic in retorica.

wGods | Toxic
23-11-2017, 03:28 AM
Imi pare rau pentru problema ta la "mansardă".
Pe ip ul tău ai un singur ban de 2h pe Jb,ori ai greșit comunitatea, avand in vedere ca nu știi nimic .

Jet Lee
23-11-2017, 02:55 PM
Ai ban deja expirat de 3 ore pe zombie, pe gg nu figurezi cu ban.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>