PDA

View Full Version : [CS]Propunere



-=Christian=-
26-11-2017, 01:16 AM
Propun adaugarea pluginului 'Bet'
Acest plugin iti da sansa de a castiga bani sau de a pierde, depinde de pariu.
Cu banii obtinuiti se poate cumpara arme, munitii etc.

Link de download: Download (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Pe langa acest plugin, se mai poate adauga cateva mape noi, cum ar fii:

de_mirage: Download (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
css_dust2: Download (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
de_dust2_2x2_xmas: Download (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
awp_dry: Doawnload (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Momentan sunt de ajuns, m-am uitat peste mapele de pe server si sunt in jur de 98..
din 98 de mape se joaca o medie de 15-20 de mape..cred ca ar mai trebui scoase din ele.
Din punctul meu de vedere sunt prea multe si nu folosesc la nimic, mai bine s-ar inlocuii cu altele atractive.

TheLyon
26-11-2017, 09:58 AM
:pro: nu ar incarca server-ul si lar mai infrumuseta

WarGods | KGB
26-11-2017, 06:46 PM
:pro: acestei propuneri ,dat fiind faptul ca e cam gol,ar fi bune activate si ceva plugins cu xmas :p

~TraNda~
26-11-2017, 08:01 PM
:contra: pentru bet. Eu cel putin cand vreau sa joc un clasic, vreau sa fie in adevaratul sens al cuvantului clasic. Iti faci bani in functie de killuri.

:pro: mape, iar pe langa asta, am mai spus si o mai spus iar, 90% din mape trebuie scoase. Sunt urate, lumea nu le stie iar playerii ies din cauza lor.

-=Christian=-
26-11-2017, 08:43 PM
:contra: pentru bet. Eu cel putin cand vreau sa joc un clasic, vreau sa fie in adevaratul sens al cuvantului clasic. Iti faci bani in functie de killuri.

Cu sau fara acest plugin serverul va ramane unul clasic, numai ca iti da sansa de a castiga cativa bani pentru iteme, etc. :)

SILVIU SILVIU
27-11-2017, 10:06 PM
:pro:

dcdaifa
28-11-2017, 12:44 AM
pro,merge incercat ceva nou

Alex Motanu
29-11-2017, 11:11 PM
Contra plugin, poate ceva de Craciun.
Pro mape + altele 2x2 sau fy_ .

-=Christian=-
08-12-2017, 07:34 PM
Up

-WickedSick-
18-12-2017, 11:19 AM
Propunere respinsă pentru moment ,
cāt despre mape nu voi adăuga unele noi decāt după ce voi scoate din cele vechi .
:locked: