PDA

View Full Version : Reclamatie cu de toate



PUSKA
03-12-2017, 08:51 PM
NICK: Puska
VARSTA:25
DATA SI ORA data este intre 29.11.2017-3.11.2017 :intre 17:30 11:30
IP:dynamic
Copii..:
MOTIVUL: nu mai exista joc de zm mai mult chat ....daca se putea videochat` era serverul full
dar ce sa vezi copii injurand ca la usa cortului...de 5-6 zile copiii" injura intr-una, am facut snapshot dar
am observat prea tarziu ca nu se salveaza..daca stiam de la inceput aveam album ,am facut cateva poze totusi cu telefonu desi imi pare rau, ca nu am gasit restul e mare nevoie de admini :Mentionez numai grasuxxl a fost prezent mai tot timpul ...in restul nimeni. Daca nu crede nimeni intrati cu un nick oarecare...si o sa fii injurat la greu...
DOVADA: chiar imi pare rau ca am decat pozele astea dar va invit la un zm si o sa va convingeti
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

wGods | Toxic
03-12-2017, 09:12 PM
Trebuie sa facem educatie pe server in loc sa nu-l ferim de codati si altele. Ar trebui sa ne obisnuim cu astfel de caractere.
Nici adminii nu mai intra pe joc,nu toti...

PUSKA
03-12-2017, 09:46 PM
Da Da ai dreptate ...sa-i invatam sa scrie sa ii invatam tabla inmultirii si sa ne dea numarul de telefon sa facem si meditatii cu ei.....

G|Nico.
04-12-2017, 05:19 PM
Din cāte văd eu acolo .. situația va amuză, Elena īl provoacă, primește atenție. .deci īși da și el "importanță"..
Dacă va deranjează există comanda de a dezactiva chatul ..dar atāta timp cat le dați apa la moara nu văd deranjul. .
Nu este vina niciunui admin. .nu ne plătește ca sa fim "ochiul din umbră " . Suntem activi īn limita timpului , majoritatea lucrează.

Părerea mea . :)

PUSKA
04-12-2017, 11:22 PM
scuze draga mea Nicole dar am fost admin si as vrea sa fiu admin pe viitor TU fiind ''ADMIN'' dezactivezi chatu ???? atunci cum naiba mai esti admin daca cineva are nevoie de tn??? Cel mai ciudat raspuns ....si in schimb...mai bn raspundeai cu da de la prima poza...

G|Nico.
05-12-2017, 07:56 AM
Eu ca admin nu dezactivez chatul, acționez.
Tu nu ești īncă admin ,ți am dat o soluție rezonabilă.
Vrei sa devii admin? Fa ceva īn privința asta.
Topicul trebuia sa fie la "discuții, opinii. .păreri " . Nu-i văd rostul la reclamații. .te plāngi de ceva ce nu tine de noi īn mod special..și se īntāmplă pe majoritatea serverelor.
Limbaj licențios și comportament de genul nu este specific numai serverului nostru .
Treci peste . :)

-WickedSick-
06-12-2017, 07:49 PM
Reclamație puerilă .
:locked: