PDA

View Full Version : Cerere unban / Sper sa primesc unban



GabrielCatalin
17-12-2017, 11:48 PM
NUME: Sockz
IP: 109.102.104.205
VARSTA: am 13
ID DE STEAM: --
DATA: 17 decembrie
ORA: 22:20 / 22:40
HARTA: de cliff
ADMINI PE SERVER: un jucator cu premium : greKu , era mai lung numele sper sa vina cu un com aici
MOTIV: mi-a facut un wcd si mi-a zis ceva de un cfg eu am inteles config si el a zis sa il trimit pe forum el zice ca mi-a explicat dar nu am fost atent si i-am zis sa mai explice si mi-a dat ban
DOVEZI: din pacate nu am ..
MENTIUNI: trebuia sa mai explice si isi dadea seama daca imi bateam joc sau nu dar asta e ...

GAgi
18-12-2017, 12:24 AM
pune aici linku de la wcd,pentru o dovada,unele cfg-uri au hack,unele nu,si nu toti stiu care sunt care si ar trebui intrebat cineva care stie

Edit1:aici este linku de la wcd,<b>You have to register to ba able to see this link</b> se vede ca ai un cfg,dar nu stiu daca contine coduri sau nu

~TraNda~
18-12-2017, 11:25 AM
[SFAT]: stergi-ti CS-ul respectiv din PC, e o mare porcarie, mereu o sa primesti ban pentru cfg-uri (nu numai la noi pe srv)
Ai prea multe CFG-uri pe acolo, care n-au ce cauta. Asta nu inseamna ca joci cu cod, doar ca unii admini sau politica de pe alte servere nu permite sa joci cu atatea CFG-uri
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

GabrielCatalin
18-12-2017, 02:22 PM
Angel eu imi fac alt cs dar adminul respectiv merita un advertisment

-=Christian=-
18-12-2017, 05:46 PM
O sa ti dau unban, sterge ti CFG ul din pc si te astept pe privat cu un link de la raportul pe care il vei face.


Angel eu imi fac alt cs dar adminul respectiv merita un advertisment
Nu, nu merita, nu mai juca cu CFG uri pentru ca sunt interzise.
:locked: