PDA

View Full Version : Delia



Esky
07-07-2012, 12:56 PM
Delia, inel de logodnă de 5000 euro



După mai multe relaţii eşuate, Delia Matache şi-a găsit în sfârşit alesul! Artista a primit inelul de logodnă, în valoare de 5.000 de euro, de la iubitul ei, afaceristul Răzvan Munteanu, şi se află în toiul pregătirilor pentru nunta care va avea loc la Târgu Jiu, în septembrie.


Delia Matache şi Răzvan Munteanu se vor căsători civil şi religios pe 16 septembrie la Târgu Jiu, localitatea natală a viitorului mire. Toate pregătirile pentru nuntă cad în sarcina lui Răzvan, Delia trebuind doar să-şi cumpere rochia de mireasă, pantofii şi accesoriile.

„Voi avea nu doar o rochie, ci trei. Una pentru cununia civilă, una pentru ceremonia de la biserică şi ultima pentru petrecerea propriu-zisă. Toate vor fi de culoare albă sau ivoire şi vor semăna cu rochiile domnişoarelor burgheze care mergeau la primul bal din viaţa lor. Asta îmi doresc, o petrecere burgheză la nunta mea!", a declarat Delia, pentru Click!

Artista ne-a arătat inelul de logodnă, primit de la Răzvan la sfârşitul lunii martie, chiar la lansarea oficială a magazinului iubitului ei, „Boutique by Crisa Kyra" din Centrul Vechi, care a avut loc zilele trecute.

„Inelul este ceva special şi îl iubesc enorm. Eu nu mă pricep la bijuterii, dar Răzvan este expert, aşa că mi-a luat un inel din aur alb cu un diamant de culoare verde-gălbui, adică ceva foarte rar", a mai spus Delia.

Răzvan a comandat acest inel la Londra şi l-a costat 5.000 euro, pentru că diamantul este unul foarte greu de găsit.

Sursa: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=MaX=-
14-07-2012, 02:26 AM
Pozeee ;)) pune pozeee :P