PDA

View Full Version : Cerere Slot (PGL - ruPfashu)



PGL - ruPfashu
10-07-2012, 07:53 PM
NICK: PGL - ruPfashu.
VARSTA: 24.
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID DE MESSENGER: patrascubogdanmarius
EXPERIENTA: Am inceput sa joc in iunie 2002, cand a aparut CS 1.5, evident si cu pauze, ca orice om.
TIMP JUCAT: Cam de 2-3 saptamani.
PERIOADA: Intru in fiecare perioada a zilei.
MOTIV: Avand in vedere ca am ceva activitate pe server + ca imi dedic 100% din timpul in care joc cs serverului vostru, mi-as dori sa am un slot in semn de respect si recunoastere.
WAC: Nu
PROMOVARE: La capitolul asta as putea ajuta prin reclama pe site-uri/facebook/mess, eventual mai incolo poate si niste afise (asta depinde de cum merge treaba).

Thank you in advance. :)

Rapid1923
10-07-2012, 09:42 PM
Eu unul as fi de acord cu conditia sa detaliezi mai mult in ce consta reclama. Si inca ceva, WAC-ul e obligatoriu.

PGL - ruPfashu
12-07-2012, 07:25 PM
Scuze de intarziere. Mi s-a stricat PC-ul si incerc acum sa-i dau de capat. Mi-am adus laptopul pana una alta.
Pai reclama ar consta in Advertising pe chat-uri / site-uri de socializare gen facebook & stuff, chiar si verbal pana la urma urmei, ca si asta e o modalitate de a aduce lume pe forum/server, si multe altele... acuma depinde de ce idei avem.

XeLa
12-07-2012, 10:38 PM
Oke , am inteles ideea ta.Dar nu e mai simplu sa dai 2-3 boost-uri la gametracker si sa o rezolvam mai repede?

PGL - ruPfashu
13-07-2012, 09:49 PM
Pai nu e mai bine sa fac cate putina reclama in fiecare zi? Asa o sa intre lumea constant pe server/forum...

-=MaX=-
14-07-2012, 04:03 AM
E de apreciat si reclama din vorba in vorba, pe chat sau alte surse, dar cate un boost la nush cata vreme nu cred ca e chiar asa mult. Poate ai un prieten care te lasa sa dai un sms de la el pe numele tau ;)
Daca arati un pic de interes, cu siguranta vei primi atentie si din partea noastra :)

PGL - ruPfashu
14-07-2012, 08:17 PM
Cu boost imi pare rau dar nu va pot ajuta. Daca vreti prin alta modalitate, da.. daca nu, asta este.

RedDinG
14-07-2012, 08:52 PM
hai sa fim seriosi nu cred ca 4-5 lei sunt un cap de tara :p

Sky
14-07-2012, 08:54 PM
hai sa fim seriosi nu cred ca 4-5 lei sunt un cap de tara :p

6 lei cu TVA :)))

Esky
14-07-2012, 11:28 PM
bine zice sky ii 6 lei cu tva:)) ii scump:))

PGL - ruPfashu
15-07-2012, 09:48 AM
Nu e vorba de bani, stati calmi :)) Pot sa dau si 10 boost-uri la luna daca vreau. Deocamdata, pentru un slot, doar atat sunt dispus sa fac. Mai incolo, daca sunt multumit de serviciile voastre si voi de ale mele, si e totul bine si frumos, am sa dau si d-alea... dar pana atunci trebuie sa vad daca se merita, si sa vedeti si voi daca merit eu. Si dupa cum am mai zis, doar daca vreti si credeti ca merit, daca nu, nu e nici o problema.

Esky
15-07-2012, 11:49 AM
Si daka nu in momentul de fata nu erai multumit dc mai esti aici? eu vad ca esti aici si iti place srv:)