PDA

View Full Version : Reclamatie Helper "Shadow"



JusTrekT
13-01-2018, 11:44 PM
Nick-ul tau: "<:JusTrekT:>"
Nick-ul adminului reclamat: Helper"Shadow"
Mapa: de_cliff
Data si ora: 13.01.2018 intre orepe 23.10-23.30
Motiv: A schimbat hartile de vreo 4 ori fara vote in 20 de minute, plus de asta nu stie da un vote si nici nu asculta.
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> ; <b>You have to register to ba able to see this link</b> .
Mentiuni: Au fost si alti admini on "Soriin" si mai devreme si "pa3bax"(el a vazut o parte), care au fost prezenti si au vazut totul.

Pa3bax
14-01-2018, 12:04 AM
Da am fost on,eu am bagat snow ca picase la vot si shadow a schimbat cliff (a mentionat ca e gresala)
1.el da comenzi pe admini (dădeam defuse la bmb el mia dat slap de cateva ori....am considerat gluma)
Sunt t el ma da ct ca asa i se scoala....(a tot insistat cu comenzi aiurea pe mine,gen,glume....
contra reclamatiei
In prima poza se vede doar cum schimba mapa
In poza din consola nu se intelege nmk...are o f proasta calitate(mai bine facei cu un tel.)
Fara dovezi clare ca a schimbat de 4 ori mapa aiurea si etc nu are rost sa faceti reclm.

GAgi
14-01-2018, 12:09 AM
:contra: din poze nu se vede nimic,doar comportamentul lui shadow cu care ne-am obisnuit toti

Florin11239
14-01-2018, 12:16 AM
:contra: Dupa dovezi nu prea ai ce sa intelegi...

wGods | Toxic
14-01-2018, 12:27 AM
Īncearcă să īncarci pozele aici <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Dacă nu ai dovezi clare, ai făcut reclamația in zadar.

dyEz*
14-01-2018, 12:46 AM
CONTRA... Frate din poze nu se intelege mai nimic .. vorba lui gagi cu comportamentul lui shadow neam obisnuit totii..

WarGods | Dark
14-01-2018, 08:31 AM
:contra: eu nu inteleg nimic din poze

MoTaNu` RaW
14-01-2018, 09:46 AM
Dovezile nu sunt clare :contra:

sRT Shadow
14-01-2018, 11:32 AM
Da am fost on,eu am bagat snow ca picase la vot si shadow a schimbat cliff (a mentionat ca e gresala)
1.el da comenzi pe admini (dădeam defuse la bmb el mia dat slap de cateva ori....am considerat gluma)
Sunt t el ma da ct ca asa i se scoala....(a tot insistat cu comenzi aiurea pe mine,gen,glume....
contra reclamatiei
In prima poza se vede doar cum schimba mapa
In poza din consola nu se intelege nmk...are o f proasta calitate(mai bine facei cu un tel.)
Fara dovezi clare ca a schimbat de 4 ori mapa aiurea si etc nu are rost sa faceti reclm.

1)pa3 la faza cu slap ul am glumit(inainte cu 4 secunde facuse si Fr$sh la fel ca mine)
2)la faza cu mutatul treaba sta asa:erai tu cu bux sau alt vip in aceeasi echipa si la mine niciunul.Normal ar fi fost cand mureati unul sa va mutati dar nici ca se intampla asta(sa muriti)asa ca da te am mutat la finalul rundei pe tine ca era deja penibil sa fie 10-2 ptr voi.

Acum pentru reclamatie:
Este puerila din partea mea, nu am schimbat mapa de 4 ori in 20 de minute, pa3 si cu Soriin erau on.Si chiar daca as fi facut o pa3 ar fi comentat mai sus despre asta cu un pro nu un contra.

WoZZy
14-01-2018, 11:46 AM
contra.

-WickedSick-
14-01-2018, 01:38 PM
Reclamație puerilă īn condițiile īn care dovezile sunt neclare , vin-o cu dovezi relevante data viitoare și-l voi sancționa :) .
:locked: