PDA

View Full Version : Cerere Profesor DanN(Respins)



DanN
14-01-2018, 10:37 PM
Nick: DanN
Id facebook/skype: catalin.cata311 (skype)
Varsta: 17
Pe ce server esti admin?: Nu sunt admin pe nici un server
De cat timp esti admin?: de aproape 6 ani, am experienta in toate modurile inafara de soccer jamr,bb si predator.

Nu mai am admin pe nici un server ca nu am timp sa stau sa prind codati si etc.. dar as vrea sa invat pentru ca tot mai multe coduri apar/codati si avem nevoie de admin seriosi si capabili. Va las pe voi sa decideti daca am sa fiu acceptat

Multumesc si o zi frumoasa.

wGods | Toxic
15-01-2018, 08:17 AM
Nu mai am admin pe nici un server ca nu am timp sa stau sa prind codati si etc..
Asta ai vrea să īnvețe elevii de la tine?

DanN
15-01-2018, 12:05 PM
Nu asta as vrea se pare ca nu intelegi ma rog astept si alte pareri.

<|Robert|>
15-01-2018, 12:40 PM
:contra: ... Nu vad activitate la tine. Ai 2 posturi la sectiunea plugin dar asta nu arata ce cunostinte de admin ai.. De asemenea daca nu ai timp de stat pe server deduc ca nu vei avea nici timp pentru elevi. Daca chiar iti doresti sa ajuti fa o cerere pe unul din servere dovedeste-ti cunostintele si abia dupa revino aici.

Esky
15-01-2018, 06:28 PM
:contra: ... Nu vad activitate la tine. Ai 2 posturi la sectiunea plugin dar asta nu arata ce cunostinte de admin ai.. De asemenea daca nu ai timp de stat pe server deduc ca nu vei avea nici timp pentru elevi. Daca chiar iti doresti sa ajuti fa o cerere pe unul din servere dovedeste-ti cunostintele si abia dupa revino aici.

Respins.
:locked: