PDA

View Full Version : relamatie fares



cotoi
02-11-2010, 01:14 PM
ma ce tot sufera adminul fares de iel ma sami da tot kick cand ma vede sau zic ceva pe sv ca sunt afon luati frate masuri ca prea sufera de iel max te rog frate fa ceva cu iel vam mai zis daia nu intru io pe sv principal ca sunt admini care nu ma lasa frate sa joc

IRB | Walles
02-11-2010, 03:30 PM
am citit de cateva ori ca sa pot intelege:))...de ce nu ai facut print la consola sa ai dovezi ca se ia de tn??asa fara dovezi nu te crede nimeni




ps:corect se scrie "el"

cotoi
02-11-2010, 10:30 PM
ma irb u la toti dai com si iei foc dar nustiu dece te tot bagi u asa ca veziti frate de treaba ta si casa sti si tu am vb cu max si a intrat pe sv si a citit tot si sa convins singur asa ca nu mai lua tu foc pentru toti ok

IRB | Walles
02-11-2010, 10:36 PM
fratioare...eu ti-am dat un raspuns frumos si probabil...de parca nu ai sti ca fara dovezi nu te crede nimeni...nu era necesar sa vii cu vorbele astea...si nu cred ca m-am bagat eu in seama undeva unde sa-mi bat joc de cineva sau sa zic ceva ce nu e adevarat...doar imi dau cu parerea...nu dau cu paru`

iRBWAllABieSs
04-11-2010, 12:39 PM
Walles, salaule, ce-am vorbit eu cu tine ?

-=MaX=-
04-11-2010, 04:47 PM
walles vezi-ti de treaba ta, logurile exista, ce dovezi mai vrei?

Sanchez
05-11-2010, 06:43 PM
Walles nu-l mai chinuii pe cotoi, el e player fidel al sv cu bune cu rele lumea il respecta ,ce i-a facut adminul fares probabil ca ar fii deranjat pe oricine.Si tu faci parte dintre noi insa necunoscandui pe fiecare in parte ai surpriza sa te certi cu ei.Eu la adresa lu' cotoi mai fac o gluma pt ca ne cunoastem personal.Nu ai procedat gresit in conditiile in care esti f activ pe forum dar se mai intampla sa nu intelegi unele situatii.

IRB | Walles
05-11-2010, 10:48 PM
am inteles si imi cer scuze daca am ofensat cu vorbele mele pe cineva vreodata...greseala mea...eu sunt o persoana mai vorbareatza si imi dau si eu cu parerea....nah,imi cer scuze cotoi daca te-am suparat cu ceva

cotoi
06-11-2010, 10:35 AM
nu face nimic bos dar io deaia lam rugat pe max sa verifice logurile casa nu zica ca am facut reclamatia la misto si max a verificat si va raspuns asa ca i multumes mult casa vada ca uni admini nusi folosesc adminele cand trebuie si cand nu trebuie va multumesc

negrutzu
06-11-2010, 02:40 PM
gege betivule =)))

IRB | Walles
06-11-2010, 03:23 PM
eram beat cand am scris mai sus:))...ba da ce sinceri is betivii:))

Fares
03-01-2011, 10:54 PM
salutare!!! deci in primu rand nu te cunosc si chiar nu mi-as aduce aminte sa iti fi dat eu kick:))) deci nush ce vrei tu exact sa spui in commenturile de mai sus !!! si daca am admin asta nu inseamna ca trebuie sa impart kicku-uri in stanga si in dreapta credema pe cuv ca am citit foarte bine regulamentele !!!!


Va SaLuT!!!

max numai crede pe oricine si cel putin zile sa aibe dovezi!!! chiar nu as da kick aiurea !!!

cotoi
04-01-2011, 05:59 PM
ma boss reclamatia a fost facuta in luna Data Inregistrarii Sep 2010 nu e cam mult timp de cand nu ai intrat casa iti comentezi reclamatia si dovezi sunt ca lam sunat pe rokeru pe max si au citit logourile atunci dar u daca intri pe forum dupa 3 luni asta e alceva sa sti ms