PDA

View Full Version : Reclamatie BAN FARA MOTIV



B.A.M.
13-03-2018, 06:42 PM
Reclamatie: Ban

Nick: B.A.M.
Varsta: 33
Ip:Static

Buna ziua .

Ma numesc B.A.M. si azi 13-03-2018,orele 17:30 am fost banat de pe server fara motiv. nu injurasem,nu cheat ( nu sunt genul ) ...doar ce vorbeam cu cineva de la wargods care ma informa ca am 31 de ore si ca sa fac cerere de admin. Dupa ce am terminat de vb. cu cel care ma indruma,am fost banat. Vreau si eu sa stiu.MAi ales ca eu joc acest joc in fiecare dupa-amiaza si cateodata mai toataziua. Eu am mai fost admin pe un server asemanator.In leg cu Jderr...sunt de acord cu ceea ce spun si ceilalti.Din pacate pentru el nu prea stie sa se poarte cu jucatorii.Va multumesc.

~TraNda~
13-03-2018, 06:47 PM
Model reclamatie (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) nerespectat.

In legatura cu banul tau, nu gasesc niciun ban pe nickname B.A.M, pe niciun server de-al nostru.

Anghelos
13-03-2018, 09:31 PM
a trebuit sa intru cu alt cont ca ma-ti blocat si aici..de ce? am si poza ca sunt banat pe site-ul vostru..Zombie.WarGods.ro

~TraNda~
13-03-2018, 09:36 PM
a trebuit sa intru cu alt cont ca ma-ti blocat si aici..de ce? am si poza ca sunt banat pe site-ul vostru..Zombie.WarGods.ro

Eu vad ca primul tau cont nu e banat, pe site (forum) nu ai ban :) .

Anghelos
13-03-2018, 09:45 PM
my friend.....fa-ma sa inteleg...intru in joc sa ma joc cs si incerc sa intru pe Zombie.WarGods.ro.....imi spune ca sunt banat...
aici pe site .incerc sa intru cu contul pe care l-am creat prima oara si imi spune ca user sau parola incorecta...sincer sa fiu nu am cum sa bag parola gresit...

e ceva putred...mentionez ca am steam original...nu umblu cu fake-uri la mine in calculator....eu merg pe premiza de joc original.

~TraNda~
13-03-2018, 09:49 PM
my friend.....fa-ma sa inteleg...intru in joc sa ma joc cs si incerc sa intru pe Zombie.WarGods.ro.....imi spune ca sunt banat...
aici pe site .incerc sa intru cu contul pe care l-am creat prima oara si imi spune ca user sau parola incorecta...sincer sa fiu nu am cum sa bag parola gresit...

e ceva putred...mentionez ca am steam original...nu umblu cu fake-uri la mine in calculator....eu merg pe premiza de joc original.

Daca aveai contul de pe forum banat, iti scria clar acest lucru! Motivul, cine ti-a dat banul si durata. Daca tu ti-ai scris parola gresit nu inseamna ca ai contul banat.
Cat despre banul pe server, cum am spus si mai sus, nu figurezi cu vreun ban in ban listul nostru (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) , asteptam adminul sa vedem daca chiar a aplicat vreo comanda pe tine sau nu.

Tiger
13-03-2018, 10:35 PM
Banul a fost dat intern de un plugin de anticheat din cauza ca s-a strecurat o eroare in lista de cheat-uri. Banul nu apare in lista de banlist.

Ti-am acordat unban. Imi cer scuze pentru neplacerea creata.

LE: Doresti sa iti contopesc conturiile de pe forum intr-unul singur?

Anghelos
14-03-2018, 06:30 PM
da, te rog si multumesc.