PDA

View Full Version : Reclamatie Smoke16



dNzfTw # BLasTeR
13-03-2018, 09:12 PM
Nick-ul tau: dNzfTw # BLasTeR
Nick-ul reclamat: Smoke16
Mapa: fy_snow
Data si ora: 13.03.2018 ora 21:05
Motiv: Eram la furieni pe fy_snow și eram 3 sau 4 vs 2 antifurieni si adminul a spus dead=ct, după care runda următoarea m-a mutat pe mine nefiind mort...
Dovezi: Dovezi ce consta in: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Mi-a dat și gag pe motiv limbaj că i-am spus ”Gogule”

Smoke16
13-03-2018, 09:15 PM
am zis dead ct si pentru ca nu murea nimeni pentru ca erau 4 t si 1 ct si ca sa echilibrez team mutat pe tine ... tu teai suparat si ai inceout sa comentezi si sa imi zici ca nu stiu sa adminez si eu tiam dat gag... doar nu vroiai sa ma cert cu tine

GAgi
13-03-2018, 09:20 PM
:contra: nu mi se pare un motiv plauzibil,si era normal sa mute daca nu murea nimeni,doar nu stai 10 runde pana moare cineva nu?ies toti de la echipa care e dejavantajata de nr. de playeri

iustin300$
13-03-2018, 09:22 PM
:contra:
Smoke nu a gresit cu nimic..daca el s-a simtit jignit cand i-ai spus "gogule" nu e ceva gresit
Trebuia sa nu ii zici nici tu nimic.
Faptul ca a spus dead=ct nu inseamna ca de acum trebuie sa stea 20 de ani pana sa moara cineva trebuia echilibrat.

dNzfTw # BLasTeR
13-03-2018, 09:29 PM
Bun, nu trebuie să stea 20 de ani până moare primu dar atâta timp cât el stătea spec și mă muta pe mine fără să mor sau să spun ceva de genu atunci mi-au sărit nervii și iustine ”Gogule” nu nici pe departe o injuratură/ jignire...

GAgi
13-03-2018, 09:35 PM
Bun, nu trebuie să stea 20 de ani până moare primu dar atâta timp cât el stătea spec și mă muta pe mine fără să mor sau să spun ceva de genu atunci mi-au sărit nervii și iustine ”Gogule” nu nici pe departe o injuratură/ jignire...

te contrazici singur,intr-o poza se vede clar cum spui ca trebuie sa astepti si 10 runde pana moare cineva,iar din poze se reiese ca erai afk spunand "am revenit" si cel mai probabil el a luat pe cineva random ca sa echilibreze,cat despre acel "gogule" poate e o jignire pentru el,n-ai de unde sa stii,iar in dovezi nu prea se vede mare lucru decat mica voastra cearta,pe care a oprito smoke printr-un gag,ca sa nu se certe

dNzfTw # BLasTeR
13-03-2018, 09:39 PM
te contrazici singur,intr-o poza se vede clar cum spui ca trebuie sa astepti si 10 runde pana moare cineva,
Nu m-am contrazis deloc, dacă te uiți mai bine i-am aprobat lui iustin vorbele, și cu ”am revenit” am fost pus spec și după m-am pus la joc între timp a ieșit și cel de-al 2-lea de la ct și el s-a gândit ”Hai mă să-l mut pe Blaster cu toate că am zis dead=ct” NU? Păi ce facem aici ? una spunem și alta facem ? Știe si asdas cum s-a întâmplat tot că era pe sv

iustin300$
13-03-2018, 09:48 PM
Nu m-am contrazis deloc, dacă te uiți mai bine i-am aprobat lui iustin vorbele, și cu ”am revenit” am fost pus spec și după m-am pus la joc între timp a ieșit și cel de-al 2-lea de la ct și el s-a gândit ”Hai mă să-l mut pe Blaster cu toate că am zis dead=ct” NU? Păi ce facem aici ? una spunem și alta facem ? Știe si asdas cum s-a întâmplat tot că era pe sv
Normal ca stiu..
Dar a echilibrat ce e rau in asta?
Stiu ca eram pe sv dar el a echilibrat si ti-a dat gag ca sa incheie cearta ca nu te mai opreai nici tu din a comenta...
Mai incet si tu

dNzfTw # BLasTeR
13-03-2018, 09:52 PM
Normal ca stiu..
Dar a echilibrat ce e rau in asta?
Stiu ca eram pe sv dar el a echilibrat si ti-a dat gag ca sa incheie cearta ca nu te mai opreai nici tu din a comenta...
Mai incet si tu

Numai spun nimic, nu are rost, stați afk și mutații pe care vreți voi. V-am pupat.

Denisucu
13-03-2018, 10:31 PM
Nu trebuia sa ii dai gag pt asa ceva. Nu e injuratura / jignire.
Si faza cu mutatul, asa as fi facut si eu daca eram spec si nu puteam juca, dar daca puteam juca ma bagam pe mine.
Acum nu stiu ce sa zic, te vad mult spec. Eu zic ca puteai sa te muti la ct.

MoTaNu` RaW
13-03-2018, 10:57 PM
Nu trebuia sa îi dai gag " Gogule " nu e înjurătură.

wGods | Toxic
14-03-2018, 12:04 AM
Se discută prea mult pentru un gag, care oarecum e justificat. Din moment ce te a mutat, trebuia să nu te iei de el.
La spectator poate rămâne orice admin, e datoria lui de a ține serverul sub control.

Smoke16
14-03-2018, 07:18 AM
In primul rând eu eram spec pentru ca nu puteam juca și inainte sa îi dau gag iam zis de doua ori sa tacă și iam și explicat de ce lam mutat și când am văzut ca are chef de cearta iam dat gag doar nu era sa ma cert cu el acuma și dupa ce iam dat gag am primit mesaj de la el și pe u@ dar lam lăsat in pace

iustin300$
14-03-2018, 02:06 PM
Nu trebuia sa îi dai gag " Gogule " nu e înjurătură.

Nu mai da nici tu Smoke asa gag

-=Christian=-
15-03-2018, 06:50 PM
:contra: nu mi se pare un motiv plauzibil,si era normal sa mute daca nu murea nimeni,doar nu stai 10 runde pana moare cineva nu?ies toti de la echipa care e dejavantajata de nr. de playeri

Explicatia o ai aici.

Reclamatie puerila.
:locked: