PDA

View Full Version : info ban DrAk3



DrAk3
27-03-2018, 02:41 PM
UNIQUE ID (OPTIONAL): <b>You have to register to ba able to see this link</b>
NUME: DrAk3 the ****eR ~
IP: 86.123.16.184
ID DE STEAM: STEAM_0:0:45982743
DATA SI ORA BAN: nu stiu exact, la sfarsitul lui 2017
DATA SI ORA SCANARE: am incercat inclusiv azi sa fac o scanare, problema asta a venit dintr-o data, dupa ce ma fost la o sala de internet, nu stiu daca poate fi asta cauza.
SCREENSHOT (OPTIONAL): <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: mentionez ca nu am exagerat de serviciul vostru si faptul ca nu am avut nici un fel de antecedent, problema e strict de la voi si nu stiu cauza, la fel mentionez ca nu sunt de acord sa platesc vreo taxa deoarece consider nu ca este vina mea. Am incercat sa iau legatura cu voi pe messenger, se pare ca am fost trimis aici. Va multumesc anticipat

Tiger
27-03-2018, 09:53 PM
Deci fa-ma sa inteleg, banul este dat incepand cu luna lui mai-iunie, respectiv luna august, a lui 2017 si tu vii de abia acum sa sesizezi ca ai ban?! Dupa mai bine de 7-9 luni?!

Motivul exact pentru care ai fost banat, fiind un ban foarte vechi, nu mai se afla in loguri. Cel mai probabil l-ai luat fie din cauza unui abuz, fie cineva te-a raportat ca ai facut abuzuri (asta incluzand faptul ca puteai intra cu team viewer la altii in PC pentru a le distruge scanarea wCD).

DrAk3
29-03-2018, 09:48 AM
Am venit numai acum cu cererea pentru ca nu m-a interesat foarte mult acest ban, din cauza ca am jucat foarte mult cs GO și nu aveam nevoie sa fac scanare wargods, dar acum īmi tot iau ban pe comunități din cauza ca nu pot face aceasta scanare. Nu am abuzat de nimic, mereu am făcut scanarea pentru playerii care o cereau, cāt despre intrat īn calculatorul altora este exclus , nu sunt overwatch īn nici o comunitate. Problema pur și simplu a venit dintr-o dată și nu am dat importanță, singurul motiv pentru care cer unban, este sa pot face scanarea și sa nu īmi mai iau ban aiurea pe comunitățile de cs 1.6 care organizează mix-uri. Dacă ai acces pe profilul meu de wargods poți vedea ca scanarile mele au ieșit mereu curate. Mulțumesc

Tiger
29-03-2018, 11:30 PM
Banul dat in acea perioada inca era dat manual, nu era dat automat. Ca atare, eu te-am introdus manual, si precum deja ti-am spus, cel mai probabil l-ai luat fie din cauza unui abuz sau cineva te-a raportat ca ai facut abuzuri (asta incluzand faptul ca puteai intra cu team viewer la altii in PC pentru a le distruge scanarea wCD).

Banul este permament si nu se scoate decat la plata taxei de unban de grad 2.