PDA

View Full Version : PAveluk Bartosuk



Esky
12-08-2012, 11:54 AM
Pavel Bartos dezvaluie cu umor MOTIVUL pentru care il iubeste publicul

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
"Vad reactiile oamenilor atunci cand ma intalnesc cu ei. Tot timpul imi zambesc! Cred ca le aduc aminte de lucruri pozitive. De fapt, majoritatea persoanelor care imi trimit mesaje imi spun ca in tot contextul trist in care ne desfasuram vietile, eu sunt un motiv pentru care se uita la televizor, pentru ca ii fac sa zambeasca", crede Pavel Bartos.
"Simtul umorului este marele atu al vietii mele. Eu am un simt al umorului dezvoltat, la fel si cei dragi mie, si atunci comunicarea este mult mai buna. Iar profesional vorbind, in ce ma priveste, a fost capital", mai spune el.

Insa nu doar publicul se bucura de spiritul sugubat si de firea lui vesela, ci si cele doua fetite ale sale: "Sunt de multe ori prietenul lor de joaca, pentru ca atunci cand cea mica este Minnie Mouse, eu automat ma transform in Pluto. Iar cand Eva este Cenusareasa, eu trebuie sa fiu Printul sau, de multe ori, se intampla sa fiu si calul", glumeste Pavel Bartos.

"Romanul are unul dintre cele mai adaptabile caractere, dar atunci cand este provocat, in sens pozitiv, scoate din el niste lucruri extraordinare, si ma refer strict la talent", afirma prezentatorul show-urilor "Romanii au talent" si "Vocea Romaniei".
<b>You have to register to ba able to see this link</b>