PDA

View Full Version : Cerere UnBan xD



Cristinutza
18-08-2012, 09:15 PM
NUME: Cristina
IP: ip-ul pe care ai luat ban.
VARSTA: 16
ID DE STEAM: Nu Am
DATA: 18.08.2012
ORA: 21:00
HARTA: zm_infantry
ADMINI PE SERVER: wGods | Obligatie Angelo | Pro W_^
MOTIV: am folosit wall (pentru prima data :(:()
DOVEZI: am pozele,dar nu stiu cum sa le pun daca e ceva sa vi le arat cris_crs_you
MENTIUNI: Va rog , nu am vrut sa joc cu wall am vrut sa vad cum este si a fost o greseala mare.:(:(

Va multumesc,Cristina si mi-a parut bine sa joc cu voi counter strike :D

Cristinutza
18-08-2012, 09:17 PM
Imi cer scuze o mica problema, am uitat de IP:92.84.71.112

AmX_DeaDShoT
18-08-2012, 09:25 PM
MOTIV: am folosit wall (pentru prima data )

Stiu ca nam voie sa ma bag, dar puteai sa folosesti wall dand pe "New Game" si te jucai cu botii. Si exista butonul "Editeaza" sau "Edit", nu mai e nevoie sa faci spam. Cat despre cerere, eu unul zic :pro: dar alta data sa nu se mai intample.

bLLue
18-08-2012, 09:37 PM
Stiu cum este sa iei ban ca am jucat si eu cu wall pe un srv eu sunt :pro: la scoaterea banului dar sa nu mai folosesti asta data . Inteles?

Cristinutza
18-08-2012, 09:41 PM
Va multumesc baieti de Pro.

Sky
18-08-2012, 09:58 PM
Ce face o poza de avatar din baietii cu hormonii turati la maxim :)))))))))

Cristinutza
18-08-2012, 10:09 PM
:)):)):)):)):)) ce vrei sa le faci sunt baieti :">:">

daniel_San
18-08-2012, 10:26 PM
Nu inteleg scuzele de genul asta. Cum nu vroiai sa joci cu cod, daca ai fost prinsa cu el? Sistemul tau de operare e tatal inteligentei artificiale si activeaza singur codurile? Si da...mai erau alte cateva sute de servere pe care puteai incerca codul.

Concluzie: Sta bine ban-ul acolo.

P.S: Sky, conteaza si numele derivat in diminutiv:)

Sky
18-08-2012, 10:34 PM
P.S: Sky, conteaza si numele derivat in diminutiv:)

Si asta e adevarat danielutz ;;)

Esky
18-08-2012, 10:39 PM
1 Cristina ai gresit numele meu nu port wGods ca port WarGods ca ma manca xela daka port acel tag:))
2 Sunt :pro: pt scoaterea banului dar si numai dar trebuie sa fi sanctionata cu un ban pe timp:)

kamikaze
18-08-2012, 11:27 PM
:pro: dar sa nu se mai repete!

WarGods | AbySs
18-08-2012, 11:29 PM
Stai putin sa inteleg si eu, faci cerere slot si te gandesti sa intri cu cod sperand ca ce? Ca nu ti se fac poze pentru ca esti fata? Ca esti iertata pentru ca esti fata? Desi Sky nu avea ce cauta aici cu o afirmatie la "misto", asa cum ii place lui sa rada de zombie si playerii lui, trebuie sa ii dau dreptate. Cristina, ai gresit si platesti pentru asta. Momentan ban-ul ramane si am sa vorbesc cu adminii daca iti mai dam o sansa sau nu.

Cristinutza
18-08-2012, 11:35 PM
accept ,doar ca sa intru iar pe server :((

Sky
19-08-2012, 12:00 AM
Aby aici nu e vorba de serverul de zombie si playerii lui, am facut doar o constatare nevinovata a faptului ca poza de la avatar si sexul inculpatei in speta cantaresc greu in luarea deciziilor de catre baieti. Te pup raule :*

C@mp3R
19-08-2012, 12:10 AM
Eu as zice sa aiba un ban pe timp nu permanent ca am vazut ca joaca pe sv, nici sa scape nepedepsita.si 2- nu ca e fata o menajati e un jucator ca toti ceilati regulile sunt reguli nu?

:contra: unban acum
:pro: Ban pe ceva timp

Cristinutza
19-08-2012, 12:12 AM
pentru ce am facut eu imi dau Pro

AmX_DeaDShoT
19-08-2012, 09:40 AM
Nu inteleg scuzele de genul asta. Cum nu vroiai sa joci cu cod, daca ai fost prinsa cu el? Sistemul tau de operare e tatal inteligentei artificiale si activeaza singur codurile? Si da...mai erau alte cateva sute de servere pe care puteai incerca codul.

Concluzie: Sta bine ban-ul acolo.

P.S: Sky, conteaza si numele derivat in diminutiv:)

Da daniele, ai dreptate. Da hai totusi sa o iertam si pe ea. Acum nu zic ca-mi place de ea (poza de la avatar), dar hai sa recapitulam si pe cei care i-am iertat:

1. tnt professional

2. eu (cand jucam in 2008-2009, nu mai stiu exact)

3. edward

Si poate ca mai sunt altii. Pana la urma urmelor orice player e bun-venit in comunitate. Haideti sa-i dam o sansa:)

AnGeL | Pro (W_^)
19-08-2012, 12:30 PM
Da ce am ajuns noi? Usa de biserica? Pana acum am iertat ff multi playeri intrand cu cod .. Daca o sa facem tot asa la un moment dat o sa ne trezim pe server cu mii de wallisti. Am vazut ca iti place sv-ul de zm ,Conditia mea este: daca mai vrei sa joci pe acest sv intri cu wac daca te prinde vreun admin fara wac ban (si nu se va mai scoate) . Desigur daca e de acord si AbySs cu aceasta conditie si cativa membri fideli sv-ului.
P.S: Aici gasesti toate detaliile despre wac: <b>You have to register to ba able to see this link</b>!-DOWNLOAD

AmX_DeaDShoT
19-08-2012, 02:22 PM
Da ce am ajuns noi? Usa de biserica? Pana acum am iertat ff multi playeri intrand cu cod .. Daca o sa facem tot asa la un moment dat o sa ne trezim pe server cu mii de wallisti. Am vazut ca iti place sv-ul de zm ,Conditia mea este: daca mai vrei sa joci pe acest sv intri cu wac daca te prinde vreun admin fara wac ban (si nu se va mai scoate) . Desigur daca e de acord si AbySs cu aceasta conditie si cativa membri fideli sv-ului.
P.S: Aici gasesti toate detaliile despre wac: <b>You have to register to ba able to see this link</b>!-DOWNLOAD

Cum a zis el, intri cu WAC (Wargods Anti Cheat) de fiecare data pe servar. Sa fie SFINTENIE pentru tine daca vrei sa mai joci pe servar. Aby ai legatura:)

KING
19-08-2012, 04:09 PM
Nici vorba de unban. Te jucai cu val de 2 saptamini si tu spui ca abia ai incercat sa joci cu el, esti o mincinoasa ca si alinutza. Voi care iati dat pro de ce si lu alinutza nu iati dat pro ca a fost aceiasi istorie (poate ati avut mesaje private)? Cristina cred ca ai sa mai gasesti multe servere interesante. Si ce tupeu cind si cerere de slot ai facut. Pe cs a fost banata o cristina nu tu erai intimplator?

AmX_DeaDShoT
19-08-2012, 04:18 PM
Nici vorba de unban. Te jucai cu val de 2 saptamini si tu spui ca abia ai incercat sa joci cu el, esti o mincinoasa ca si alinutza. Voi care iati dat pro de ce si lu alinutza nu iati dat pro ca a fost aceiasi istorie (poate ati avut mesaje private)? Cristina cred ca ai sa mai gasesti multe servere interesante. Si ce tupeu cind si cerere de slot ai facut. Pe cs a fost banata o cristina nu tu erai intimplator?

Imi schimb parerea. Daca a jucat de 2 sapt. cu wall atunci :contra:

P.S.: apropo, daca ai prins-o cu wall jucand de 2 sapt. dc nu i-ai dat ban sau i-ai facut reclamatie?

daniel_San
19-08-2012, 04:46 PM
Deadshot, inca o schimbare din asta de parere, sau o interventie aiurea si te las fara drept de raspuns. Ganditi cu capul de pe umeri inainte sa luati o decizie, nu cu capul din pantaloni. Si da, vezi ca incepi sa sari calul la reprosuri, asa ca te rog sa nu mai tragi la raspundere actiunile altor admini. Are cine sa le traga la raspundere.
Cat despre :"hai sa o iertam si pe ea", reciteste postul lui angel.

P.S: Adminul este o responsabilitate. Cine nu e in stare sa isi asume raspunderea pentru deciziile luate(ca iti schimbi parerea doar ca ti-a zis king denota faptul ca nu poti avea o parere personala), cine se lasa influentat de o poza de avatar, de un nume alintat si de niste emoticonuri folosite in exces, cine se invarte dupa cum bate vantul, poate sa stea si fara acces.

-_death_-
19-08-2012, 05:02 PM
:pro: ban :) (da sa fie pe durata nelimitata) lupul isi schimba parul da naravul ba

-=MaX=-
19-08-2012, 05:55 PM
Bai nu imi vine sa cred ce vad... ce-i aici ma biserica? Sa vina toti codatii la spovedit? Cum adica ma "am vrut sa vad cum este" ??? Ce-i cu scuzele astea?
Daca ai vrut sa vezi cum este cu wall acum ai si onoarea sa vezi care sunt si consecintele!
Daca venea cu o scuza mai credibila dar asta e nesimtire pe fata, daca vroia sa mai joace pai nu baga rahatul ala de cod care oricum nu-i foloseste pe un srv de zombie.... Vrei sa vezi cum este cu cod, exista YouTube!!!
Si culmea toti slabii de inger (sa nu le zic altfel) sar cu "pro unban"! Ei bine in cazul asta nu se tine cont de pro si contra!
Ati ajuns sa puneti botul la niste poze luate de pe net! Jesus...
A folosit cod, banul ramane! PA!

:locked: