PDA

View Full Version : Unban me



JGN
04-09-2012, 10:25 PM
NUME: JGN
IP: 93.113.61.205
VARSTA: 23
ID DE STEAM: the_elder_g
DATA: 04. septembrie . 2012
ORA: 22:19
HARTA: de_train32
ADMINI PE SERVER: Spike , f1rma , butman Fragman , etc
MOTIV: cica wall pe buton :))
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b> Link Download
MENTIUNI: Mentionez ca nu am avut wall ... mai mentionez ca o cunosc pe Asta Mica:x si ea poate sa va spuna ca nu joc cu wall .
Multumesc de intelegere

negrutzu
04-09-2012, 10:38 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> - [O parere ca rog].JGN eu ti'am dat ban,pentru ca am mers pe sift...nu am scos nici un sunet si tu dupa perete ma ei? Daca vrei sa mai joci aici si sa ne intelegi....ca de acum inainte toti care ii credem ca joaca cu cod,Va trebuie joci cu Wac,daca ai buna placere...si daca joci cu wac cu siguranta nu ti sa va da ban...Astept parerile,adminilor !

FragNSTein
04-09-2012, 10:40 PM
Dap..eram pe server..dar parerea mea este ca ai jucat cu wall si aim din buton! Eu nu te-am banat doar pentru ca aveai steam..daca aveai Valve erai PA de mult..si am tot asteptat sa te mai prind. Pe train insa n-ai mai jucat nimic..

Atasez un demo facut de mine si unu de Spike!
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

JGN
04-09-2012, 10:55 PM
cum i-am zis celui care mi-a dat acel ac ...imi trebuie netframeworks nu stiu ce versiune ... si acolo ai mers pe shift te aprob total dar pana sa te uiti la mine te-ai uitat dreapta eu ce trebuia sa fac sa te las sa ma iei ??? counter-strike se bazeaza si pe reflex iar eu l-am avut ... cat despre wall ... + aim pe buton mi s-a facut ss ... de ce nu a iesit wall atunci ?

negrutzu
04-09-2012, 10:58 PM
Bun,atunci sa numai o dam in balari,Cel mai bine ar fi cazu sa joci cu wac...sa fie multumita toata lumea :)

JGN
04-09-2012, 11:06 PM
negrutzu ... eu stiu ca tu ma suspectezi pe mine de prima oara de cand am intrat pe sv asta ... mi-ai facut la albume o multime ... daca nu pot instala Vac-ul acesta de care tot ziceti ... din cauza versiunii de windows ... ce vreti sa imi instalez windows 7 ca sa pot juca la voi pe server ???
Nu cred ca toti playerii care viziteaza serverul vostru au acest Vac ... nu imi vine sa cred sunt si admini de-ai vostri carora nu le functioneaza acest "soft" dar tot au admin si tot joaca ... mi se pare ridicol dar totusi este parerea mea probabil ... Imi pare rau chiar imi placea serverul vostru ... rula foarte bine ... Si app Fragman din acel demo ce reiese ??? Ca l-am batut pe ala cu awp in catacombe ... iti dau raspunsul de unde am stiut ca este acolo ...se juca cu zoomul de la awp .. Salve

JGN
05-09-2012, 12:09 AM
acum demo facut de spike m-am uitat si la ala ... ce arata ca am wall ... pt ce ??? ca l-am luat pe tazzer care era camper ??? mane bunelu mereu se verifica si asta am facuto tragand un glont am auzit ca a lovit cv si am continuat sa trag ... daca aveam wall de ce nu l-am vzt pe walles sub scara ??? si am tras in ala de tocmai intra scara ... asta tot o necunoscuta este ... si acum ca sa fim realisti daca aveam wall ma mai oboseam sa postez in nestire ??? Raspuns : NU
Deci aman2 fisiere.dem nu demonstreaza ca am wall sau aim ... daca vroiati sa imi faceti demo care sa ateste faptul ca sunt codat aveti comanda in amx care va permite sa imi faceti demo care sa se salveze la mine in cstrike ...

Asta o stiu si eu de pe vremea cand adminam si asta acum ceva ani ...

XeLa
06-09-2012, 03:34 PM
Deci treaba sta in felul urmator:
Daca esti prins pe sv fara WAC ai ban, esti foarte dubios.
Joaca cu WAC si nu o sa patesti nimic.Ai unban!



:locked: