PDA

View Full Version : Reclamatie SqweeK si Hix-ul



suntbunnu
23-09-2018, 07:02 PM
Nick-ul tau: George
Varsta: 17
Nick-ul admin-ului/player-ului: SqweeK si Hix-ul
IP: Nu este nevoie.
Ora si Data / harta: -
Motiv: Din cate stiu eu si din cate am vazut la toti adminii, regulamentul se aplica pentru toti, nu doar pentru playeri. Din moment ce l-am vazut pe Mafia pe harta deathrun_minecraft_final cum scurta, i-am dat slay. In al 2-lea rand, faptul ca te-am pus spec este ca, mapa trecuta era last round, iar tu ai spus dnd 5-10 min. Dupa ce s-a schimbat mapa am stat 10 sec baza sa vad daca te misti, iar apoi te-am pus spec. Nu este prima oara cand tu/Hix nu faceti absolut nimic in legatura cu adminatul. Pe orice mapa, cel putin cand eram eu on tu si respectiv Hix erati cu gandul cu totul in alta parte. De stat in baza 10 sec sau spec 1 min sa va uitati daca scurteaza nu stati niciunul, dar de sarit cu gura sarim unul la altul. Din poza de mai jos se poate observa faptul ca mapa abia incepuse.
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Multumesc pentru intelegere si sper ca se vor lua masuri in legatura cu cei 2 "admini".

Smotocel
23-09-2018, 07:21 PM
Ca sa ne intelegem odata pentru totdeauna. Eu NU am obligatia ca atunci cand intru pe server sa stau si sa adminez decat sa stau sa ma distrez in ciuda faptului ca stau mai mult sa adminez decat sa ma distrez pe server.

mapa trecuta era last round, iar tu ai spus dnd 5-10 min. Dupa ce s-a schimbat mapa am stat 10 sec baza sa vad daca te misti, iar apoi te-am pus spec. Nu inteleg ce vrei sa faci prin chestia asta dar eu NU am spus pe chat ca ma duc afk + ca fix cum a inceput mapa m-am miscat si m-ai pus pe spec desi eu ma miscam in timpul acela. Dovada ta este nefolositoare si chiar nu inteleg ce vrei sa arati prin poza aia. Chiar nu are nici un sens acea dovada.

Din cate stiu eu si din cate am vazut la toti adminii, regulamentul se aplica pentru toti, nu doar pentru playeri. Din moment ce l-am vazut pe Mafia pe harta deathrun_minecraft_final cum scurta, i-am dat slay.
CTMAFIACT are gradul de Helper. NIMENI din staff (in afara de AngeL) nu are dreptul de a da comenzi pe alte persoane din staff. Atata timp cat tu ai vazut ca el scurta puteai sa-i faci demo si sa ii faci o reclamatie pe forum.

Mentiuni: Multumesc pentru intelegere si sper ca se vor lua masuri in legatura cu cei 2 "admini".
Nu noi suntem cei care trebuie sa primim asa zisele "pedepse" ci tu esti cel care nu poate fi catalogat drept "admin" atata timp cat nu esti in stare sa dai un vot de mapa si nici macar nu cunosti regulamentul (cum ca nu se dau comenzi intre alti admini). Tu esti cel care a gresit si cel care trebuie sa primeasca masuri drastice asupra acestui lucru.

In concluzie: reclamatia ta nu are nici un sens, nici macar dovada n-are vre-o semnificatie. Tu mi-ai aratat acum ca tu ai luat Premium doar pentru activitate, desi tu nu il meriti cu adevarat. Sper ca toata telenovela asta sa se termine odata si sa intelegi ca tu esti cel care a gresit, sa iti dai seama ca nu esti cel mai bun admin si ca nu dai dovada de cunostintele necesare in adminat.

~HYXUL~
23-09-2018, 07:24 PM
Din acesti 17 ani cel putin eu I-as scade pe cei 7 de acasa in aceasta reclamatie ai aratat doar ca vrei mai multa atentie si nimic mai mult (poate doar faptul ca vrei down la slot sau remove). Si data viitoare arata ca stii si tu sa scrii corect numele cuiva eu nu ti-am spus Gorge.
BTW cred ca asta nu a ajuns la tine <b>You have to register to ba able to see this link</b>

suntbunnu
23-09-2018, 09:06 PM
Deci, efectiv adminatul e o joaca pt tine nu + am avut obraz pentru mafia si i-am dat slay, nu sar cum sari tu cu hix, la orice greseala cu reclamatie pe forum. In concluzie zic sa mai cresteti vreo 2-3 ani si dupa sa aplicati pentru admini, poate veti intelege.

Smotocel
23-09-2018, 09:12 PM
Deci, efectiv adminatul e o joaca pt tine nu + am avut obraz pentru mafia si i-am dat slay, nu sar cum sari tu cu hix, la orice greseala cu reclamatie pe forum. In concluzie zic sa mai cresteti vreo 2-3 ani si dupa sa aplicati pentru admini, poate veti intelege.

Daca ti-as fi facut reclamatie de fiecare data cand greseai era topicul plin numai cu numele tau. Nu mai dramatiza atata si nu ma lua pe mine cu "am avut obraz si i-am dat slay". Daca nu voiai sa i faci rau il lasai in pace nu ii dadeai nici o comanda. Ti-e greu sa intelegi ca este interzisa folosirea comenzilor? Cat despre chestia cum ca toti va legati de varsta, incetati.. E jenant fratilor. Daca voi sunteti atat de "maturi" de ce nu ne invatati pe noi astia micii sa adminam. Cat despre "joaca" asta.. Esti penibil incercand sa spui ca te dedici 100% in adminat si nu iti pasa deloc de continutul jocului, caci pana la urma toti intram cu un scop pe server, sa ne distram.

~TraNda~
23-09-2018, 10:45 PM
suntbunnu
George, ti-am explicat in PM mai multe si eu zic ca ai inteles.

Este strict interzisa aplicarea comenzilor pe alti admini (exceptie face comanda amx_spec, cand adminul este afk)! [REMOVE / DOWNGRADE]

SqweeK
Nu te da usa de biserica. Stiai foarte bine faza pe server, cu urcatul pe mapa a lui CTMAFIACT, daca erai baiat cu obraz cum te dai, veneai cu o reclamatie si pe numele lui. Esti vanator de grade, asta se vede clar, iar daca altu te-a deranjat o data, ii cauti mereu nod in papura si ii vezi doar greselile lui, nu si alea celorlalti. Nici nu te-ai obosit macar sa specifici pentru ce a fost acel slay.
Drept urmare, George isi va primi gradul inapoi.

wGD | HYXUL
Ai ramas exact cum te stiam si pe JB, sari de cur in sus cu cuvinte care nu isi au rostul, doar pentru a instiga la scandal. Poate ai luat in gluma cand ti-am spus pe chat-ul forumului ca ar trebui sa te simtit la ce am scris in acel topic, dar eu chiar vorbeam serios.

O ultima adaugare, HYXUL si Sqweek, ati dat dovada de comportament de copii.
:locked: