PDA

View Full Version : reclamatie iSwearSheWas18 :O.



jderull
13-10-2018, 08:54 PM
NICK: jderull
VARSTA: 22
DATA SI ORA: zile diferite
IP: nul am momentan
NUMELE iSwearSheWas18 :O.
MOTIVUL: dai lsay jucatorilor fara a da slap si aplica a nustiu cata oara comenzi pe admini
DOVADA: dovezile 1. <b>You have to register to ba able to see this link</b> care ar fi motivul de i lea scos nu facea block nu nimic 2.<b>You have to register to ba able to see this link</b> nu slap nu atentionat sa atace nu nimic direct slay 3.<b>You have to register to ba able to see this link</b> la fel slay faea motiv 4.<b>You have to register to ba able to see this link</b> parca nu e voie sa aplicam comenzi pe admini nu ?? sau la el e o exceptie, nu bloca laserul meu nu nimic .care era motivul ?? observatie: nu e prima data cand se intampla asta sa pus iar pe mine unii admini vad in ultimul timp

--------------- Added after 19 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b> la tine nu se incalca regulamentul cu asta ca nui prima oara

~TraNda~
13-10-2018, 09:43 PM
Pentru slay nu se face reclamatie, sunt multe motive pentru a da slay, iar pgl aurel se stie ca este un player problema.
Despre dezactivarea laserelor sper ca are dovezi si explicatii bune.
Btw, :pro: un avertisment (fiind primul) daca se constata ca a facut abuz de amx_laserunset

iSwearSheWas18 :O
13-10-2018, 09:48 PM
1.Ti am scos laserul acum o luna:))).
2.Ti a zis si grasu ,a fost si Wolf de fata ,cand ti am scos laserul m am rugat de tine jumate de minut sa il scoti.
3 .Am avut tot dreptul sa ti l scot, tu nu l ai scos ,doi ,ne ai blocat pe toti in groapa nu numai pe mine,asta ti a zis si grasul atunci,cand tu blochezi zombii in groapa si mai este un singur ct in alta parte,cum puteam iesi de acolo sa mergem dupa el?.

jderull
13-10-2018, 09:54 PM
dar atunci a fost prima oara. si mi lai mai scos si ieri seara la fel laserul pt ce ????

iSwearSheWas18 :O
13-10-2018, 10:02 PM
dar atunci a fost prima oara. si mi lai mai scos si ieri seara la fel laserul pt ce ????

Nu ti am scos nimic ieri ,fresh nici macar nu era pe sv atunci ,doamne de unde unde le scoti :)))? azazel king a fost on aseara cu noi ,poate sa confirme daca ti am scos sau nu lm , sau mai bine am sa il rog pe wick daca paote citi consola si i voi da ora exacta si ziua sa vedem cine minte .

jderull
13-10-2018, 10:10 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> uitate mai bine mai jos si vezi ca era fresh as scris chiar si /class dar nah tu nu esti atent la fel cum nu esti atent nici la jucatori pe server

iSwearSheWas18 :O
13-10-2018, 10:28 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> uitate mai bine mai jos si vezi ca era fresh as scris chiar si /class dar nah tu nu esti atent la fel cum nu esti atent nici la jucatori pe server

1 Prietene ,aseara cand tu ai zis ca to am scos LM ,fresh nu era pe sv
2.Exists consola daca se v a adeveri ca eu am mintit am sa ma retrag singur chiar daca mi as lua doar warn.

jderull
13-10-2018, 10:37 PM
E ciudat cum de apare fresh acolo ca tu nu-l vezi deaproape

-WickedSick-
13-10-2018, 11:15 PM
Am scris în reclamația pentru jderrul , ce era de scris .
Reclamație puerilă!
:locked: