PDA

View Full Version : Reclamatie tinKod !



miculhoTz
15-12-2018, 07:43 PM
NICK: micul hoTz
VARSTA: 22
DATA SI ORA: nu stiu exact
IP: nu am unul exact
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: tinKod
MOTIVUL: Schimbarea numelui .
DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

tinKod
15-12-2018, 08:06 PM
Alea tot ce ai tu acolo e de īnainte sa am grad pe server și acum se vede pentru ce ai venit īn aceasta comunitat

jderull
15-12-2018, 08:26 PM
Ducă cāte ai făcut și cu mine acum continui și cu alții?? Nustiu ce cauți īn acest staf micule

wGods | Toxic
15-12-2018, 08:50 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Este o competiție care, cum face mai multe reclamații? Nu vă este rușine să veniți cu bălării de astea pe forum? Aveți o vārstă, dați dovadă de maturitate.

KaNNaBiS
15-12-2018, 11:35 PM
Serios , frate ? Puteai sa ii dai in privat lui Wick toata faza asta , nu sa vada toata comunitatea ca isi schimba numele , macar daca era ceva mult mai grav .. -.-

Sweat
15-12-2018, 11:45 PM
Aia de la kanal D ar fi invidiosi pe drama care o faceti voi...

~TraNda~
16-12-2018, 02:01 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Este o competiție care, cum face mai multe reclamații? Nu vă este rușine să veniți cu bălării de astea pe forum? Aveți o vārstă, dați dovadă de maturitate.

+1

-WickedSick-
19-12-2018, 01:45 PM
Nu e normal sa joci cu alte nume pe server daca deja detii un grad pe unul , asta in cazul in care ai un scop , un motiv , eu nu stiu nimic despre asta , deci consider ca ai facut-o pentru rank , ceea ce mi-se pare josnic... , are cererea de up respinsa pentru chestia asta , e suficient.
:locked: