PDA

View Full Version : Reclamatie admin sanchez



luys
12-11-2010, 03:50 PM
adminul sanchez cu numele "de coq" mia dat ban permanent am intrat si direct ban
aici e poza
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

apoi am intrat cu alt nume si ia zis un player ca dc imi da ban si cika el ca stiu eu adminu asta nu e intreg la cap:-j

Sanchez
12-11-2010, 03:53 PM
Ori esti batut in cap ori tratezi cu indiferenta ce am dicutat pe forum,nu te inteleg dc esti asa surprins, doar ti-am zis ca nu mai pupi pe sv cat am sa raman admin.

luys
12-11-2010, 03:58 PM
:)

luys
12-11-2010, 03:58 PM
sa vad ce zice si max:(

luys
12-11-2010, 03:59 PM
daca max imi zice ca nam ce cauta pe sv nu mai intru pe sv

-=MaX=-
12-11-2010, 04:02 PM
luys eu ti-am spus sa iti vezi de comportament, intrii pe server cand iti ceri scuze lui Sanchez! Simplu!
V-ati invatat ma toti ca "lasa ca vb eu cu max"... ce-i cu faza asta? de unde le tot scoateti? unde-i respectul? sau daca v-am dat eu admine asta inseamna ca nu mai tre sa ai respect fata de nimeni??
Singurul batut in cap esti tu! Cand iti ceri scuze atunci mei intrii pe server, pana autunci pa!

Sanchez
12-11-2010, 04:03 PM
Nu meriti sa joci ma giardie de om ce esti,nu stii sa vb si ai pretentia sa-ti vb lumea frumos,nu te tragi de sirete cu mine ,nu ti-am dat apa la moara pana acum dar gata esti prea obrasnic pt varsta ta.Cu voia lu' Max fara voia lui te ard de fiecare data cand te prind sa inveti pe viitor sa te comporti.

petryca
12-11-2010, 05:36 PM
V-ati pus cu sanchez???? rau ati facut
eu ii port tot respectul cuvenit ca unui frate,prieten chiar si tata.
sanchez m-a invatat multecomenzi cand am luat adminul
Respectele mele;);););)