PDA

View Full Version : Dc ban...



MosCraciun
12-12-2012, 08:55 PM
NUME: Mos Craciun | cu D3aGle dau
IP: Dinamic
VARSTA: 16
ID DE STEAM: -
DATA: 12.12.2012
ORA: 8:53
HARTA: de_dust
ADMINI PE SERVER: wGods | Rapid1923 Butman Fragman Sky Ingerash Micutz
MOTIV: Nu stiu
DOVEZI: Nu am :)
MENTIUNI: Dupa prima runda am facut 3 frage in ultimi 3 tero si mi-a dat ban >:)

XeLa
13-12-2012, 03:35 AM
Daca nu apare mai repede adminul cu dovada ai banul scos.

FragNSTein
13-12-2012, 07:18 AM
Rapid i-a dat ban. Banuiesc ca pentru cod.

MosCraciun
13-12-2012, 07:32 AM
Eu nu am bagat acel War Gods AntiChat deoarece nu m-a rugat nimeni ... il voi instala chiar acum :)

Rapid1923
13-12-2012, 08:57 AM
Ba l-ai bagat si cu alte nume si-ai aparut in evidenta WAC ca fiind codat.

MosCraciun
13-12-2012, 09:27 AM
Cu alte nume :( E prima data cand intru pe server ;) A facut Teddy daca nu ma insel o reclama pe alt server si am intrat si eu ;) Daca vrei iti dau subiectul sa vezi ;)

-=MaX=-
13-12-2012, 10:24 AM
Intr-adevar in evidenta la wac e altcineva cu numele wSin | MoS CrAcIuN cu IP: 79.116.176.72
Ip-ul de pe care s-a facut cererea unban si restul posturilor este 92.84.103.160

Va rog sa fiti mai atenti la cine dati ban! Mai ales ca e un nume comun in perioada asta.
In maxim doua zile va aparea AmxBans-ul si nu se va mai accepta nici un ban nefondat! Daca apar banuri date aiurea veti ramane fara acces la ban!

Rapid1923
13-12-2012, 04:52 PM
Eu nu am bagat acel War Gods AntiChat deoarece nu m-a rugat nimeni ... il voi instala chiar acum :)

Pai mai Mos Gerila, te-a intrebat cineva ceva despre WAC? De unde stii de el daca abia intrasei pe server si habar n-aveai de el. M-am uitat dupa locatie, tipul e acelasi kent si alte nume cu aceeasi clasa.Si nu ma insel, dar ma rog, daca tot ai adus in discutie WAC-ul ia instaleaza-l si sa nu te prind fara el si vom vedea daca mai apari in evidenta sau esti pe burta.

MosCraciun
13-12-2012, 05:39 PM
Rapid iti promit ca intru cu WAC daca asta te satisface ! Pe sv am intrat cu numele D3aGle dar deoarece sunt sarbatorile am pus Mos Craciun ca sa fiu in pas cu timpu
Credema ca nu bag cod :-j Nu am de ce !

RedMan
13-12-2012, 05:57 PM
E cam ciudata treaba cu noul-venit pe server, avand in vedere faptul ca ai adus vorba despre wac. Sunt 100% de acord cu ce zice Rapid. Si cu ocazia asta vreau sa va zic celor care ati fost rugati si/sau obligati sa jucati DOAR cu wac pe server sa va conformati. Sa nu mai auzim discutii de genul "mi-am reinstalat windowsul" sau "nu stiu de ce de 2 zile nu-mi mai merge" pentru ca ban-ul va survenii fara un anunt in prealabil. Daca exista probleme se poate posta pe forum, steam, etc. Solutii exista.
P.S. : scuze de off dar mi s-a parut oportun momentul.

-=MaX=-
13-12-2012, 11:08 PM
Nu-i iau apararea dar WAC-ul e cunoscut deja in multe locuri. Iar despre nume, m-am uitat doar la Mos Craciun nu am verificat si la restul.
Obligati-l sa intre cu wac si daca se intampla sa apara cu cod il tratati direct cu shock.

XeLa
13-12-2012, 11:21 PM
Rapide vad ca tot o cauti cu Mos Craciunii astia , dupa ala suprem a venit si asta :)) eu zic sa treci la reni si sa lasi mosii in pace.
Mos Gerila sa nu o mai lungim ,e foarte simplu , cat ai wacul on joci , daca o singura data te`am prins pe server fara wac ai luat shock.