PDA

View Full Version : cerere admin Wgods_.-|dcL|-.



Wgods_.-|dcL|-
04-01-2013, 08:32 PM
GRAD : ADMIN/SLOT
NICK: wGods | .-=dcL=-.
VARSTA:15
ID DE STEAM:STEAM_ID_LAN
STEAM ID: -
ID DE MESSENGER: amx_dcl
EXPERIENTA: nu prea :)
TIMP JUCAT: 64.12h
PERIOADA: majoritatea timpului liber
MOTIV: pentru a scapa svr de codati:D si de cei care fac reclama
CUNOSTIINTE:-
PROMOVARE: reclama , tin redirecte daca trebuie si nush dak fak rost de baini boost



PS:ptr verificare ore jucate <b>You have to register to ba able to see this link</b> si va convingeti:P::D

bLLue
04-01-2013, 09:00 PM
:pro: bafta

Wgods_.-|dcL|-
04-01-2013, 10:06 PM
ms :)

C@mp3R
04-01-2013, 10:23 PM
:pro: dar auzisem ceva de limbaj urat da nustiu daca era vorba chiar de tn asa ca ai grija de erai tu. IN rest ok cat am fost eu pe sv si tu nu ai gresit.

daniel_San
05-01-2013, 12:20 AM
Pro.

tragaci
05-01-2013, 01:51 PM
In ultima perioada am fost si eu prezent pe server. Si nu au fost codati asa cum sustii tu. Chiar era cam gol serverul. De cand cu schimbarile in comunitate, s-a cam golit GG-ul :-((
Mai ales in perioada in care eram amandoi in acelasi tip pe server.
Cat despre tine a avea admin: stilul tau de joc imi da de gandit. Mai ales ca am fost cu ochii pe tine si afisai un stil de joc cam ciudat. Eu imi doresc sa ma insel.
O sa fiu mai atent data viitoare.


dar auzisem ceva de limbaj urat da nustiu daca era vorba chiar de tn asa ca ai grija de erai tu. IN rest ok cat am fost eu pe sv si tu nu ai gresit.

Nu te inseli. Despre el era vorba.


Imi pare rau ca nu mi-am continuat modul de a-mi sustine afirmatiile prin dovezi asa cum o faceam odinioara.
Dar vechile obiceiuri nu se uita asa usor. Pe viitor nu voi mai vorbi fara sa aduc si dovezi.

Wgods_.-|dcL|-
05-01-2013, 07:18 PM
Da ma ai dreptate au fost si momente in care am cedat:P...dar ce vrei?:))Toti mai gresim cateodata:D...asa k...
Cat despre codati un ex e mp5 care a intrat cu aim si wall un alt ex e unu care intra cu numele "player" care lfl avea speed si lays.:P
Iar despre "stilul de joc cam ciudat" te asigur k n-am cod:)):P<-( poti sa-mi verifici PS cu WCD imi iau si WAC'u sa'ti arat k nu se vb fara dovezi.:P<-(


PS:Zimi si u pe un care n-a avut macar o scapare pe svr...da' nu unu care avea admin in momentul "cedarii".

C@mp3R
05-01-2013, 07:28 PM
Daca tot tii sa primesti un grad mai maricel de cat slot baga si tu 2/3 boosturi ca sa fie lume pe sv:)

Wgods_.-|dcL|-
05-01-2013, 08:20 PM
Cum am spus incerc sa fak rost de bani ptr 1/2 boosturi pe luna...nush dak luna asta dar in febr sigur dau 2 boosturi...1 euro/boost nu?

tragaci
05-01-2013, 09:31 PM
Da ma ai dreptate au fost si momente in care am cedat:P...dar ce vrei?:))Toti mai gresim cateodata:D...asa k...

Nu poti sa mergi pe premiza ca "mai gresim si noi"!!!
Atata timp cat vrei un privilegiu pe serverul asta, trebuie sa te simti obligat sa dai un exemplu demn de urmat celorlalti participanti la joc.
Lucru pe care ma indoiesc ca il vei putea faca...atata timp cat ai afirmat ceea ce e in citatul de mai sus.


Cat despre codati un ex e mp5 care a intrat cu aim si wall un alt ex e unu care intra cu numele "player" care lfl avea speed si lays.:P
Iar despre "stilul de joc cam ciudat" te asigur k n-am cod:)):P<-( poti sa-mi verifici PS cu WCD imi iau si WAC'u sa'ti arat k nu se vb fara dovezi.:P<-(

Lucrul asta tocmai ce l-am facut si eu. Adica am facut afirmatii pe care (momentan) nu mi le pot sustine cu dovezi solide. Am promis ca nu se v-a mai repeta.
Lucrul asta trebuie sa il intelegi si tu, mai ales cand acuzi pe cineva de joc incorect.



PS:Zimi si u pe un care n-a avut macar o scapare pe svr...da' nu unu care avea admin in momentul "cedarii".

Sunt mai multi, nu unul singur. Urmatorii de mai jos s-au comportat exemplar pe serverul de GG:
1) Max
2) AnOnim
3) daniel_San
4) Giulia
5) Tiger
Sa mai continui?
Cei mai sus amintiti sunt doar o parte din cei care au dat dovada la un moment dat de aptitudinile necesare de a gestiona/administra/conduce (alege ce cuvant vrei) un server pe care lumea intra si se distreaza/relaxeaza ....
Asadar amice, uite ca se poate sa nu ai "scaparile" de care imi spuneai tu.
Trebuie sa intelegi ca aceasta comunitate este o comunitate privata si nu se supune niciunei reguli din afara .... ci doar regulilor scrise AICI (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!)
Imi doresc sa nu iti ia prea mult timp sa pricepi aceste aspecte importante.
Toate cele bune si multa bafta. :X

Wgods_.-|dcL|-
05-01-2013, 11:08 PM
Fie ca tn ai dreptne n-ar trb sa mai am aceste "scapari"...o sa vezi k nu o sa mai existe probl de genul lbjului
O app ptr faza cu mp5 martor e denis^adrian ...da ork lasa:)
Toate cele bune...:D


PS: Da'ti'as lame fara numar knd te prind pe gg si headuri 100 knd esti pe cs:P

-=yNt=-
06-01-2013, 12:56 PM
=))) danutze are dreptate tragaci, mai controleazate ,si invata sa si pierzi pt k astai viatza:)

tragaci
06-01-2013, 01:25 PM
PS: Da'ti'as lame fara numar knd te prind pe gg si headuri 100 knd esti pe cs:P

Fara numar....fara numar .... =))

Wgods_.-|dcL|-
06-01-2013, 02:40 PM
bai ionute u invata sa nu mai intri cu wac si cod in acelasi timp:P=))))...si dupa sa-mi zici u mie de autocontrol=)))))

-=yNt=-
06-01-2013, 02:51 PM
sper sa-l primesti:)

Wgods_.-|dcL|-
06-01-2013, 05:58 PM
tragaci ce zici dai PRO'?:D:)...k ti-am zs nu o sa mai existe probleme nici de lbj:P si de cod nici nu se pune problema=))))

-=yNt=-
06-01-2013, 07:28 PM
dane... eu ti-as da pro da stii problema mea asa k mai asteapta pana pe 20 si o sa primesti :pro: si o sa intru si eu in joc si adversar pt tn:)

Wgods_.-|dcL|-
06-01-2013, 10:31 PM
de tne stiam k dai pro... u erai obligat fortat=)))

-=yNt=-
07-01-2013, 11:54 AM
da ............bn sa vezi ce ti-o in teasta knd o-i reveni!

-=MaX=-
07-01-2013, 11:39 PM
cerere acceptata!

:locked: