PDA

View Full Version : Reclamatie Angel | Pro



Utilizator
18-01-2013, 08:08 PM
Chestia e ca pustiu' asta frustrat....dupa numele de scena...Angel |Pro ..mi-a dat slay ca am deschis usa sa trag in zm..
Sa-mi ziceti si mie..ca poate sunt eu prost si voi aveti regula asta pe server .
Mi s-a cam luat de copii buciflex d-astia care n-au o viata inafara vietii virtuale ..
Luati masuri cu specimenele ca asa se duce comunitatea .
Noroc !

AnGeL | Pro (W_^)
18-01-2013, 08:16 PM
In primul rand ai grija cum vorbesti pe forum . Unde te crezi aici ? Intr-adevar eu ti-am dat slay .... Si cand faci o reclamatie trebuie sa aduci si tu niste dovezi .. Nu pot sa cred ca faci atata caz pentru un amarat de slay care putea fi trecut cu vederea . Nu ti-am dat slay degeaba .. Eram in cutie , din cauza ta ma putea lua si pe mine zm-ul.. Nu aveam nici aparare doar 1 laser.. Te-am avertizat inainte sa-ti dau slay de vreo 2-3 ori sa nu deschizi usa ca ne ia zm .. dar ce sa facem daca tu esti incapatanat , dupa ai inceput sa ma injuri ca ti-am dat slay si ti-am dat gag , normal smecherul de el a si dat retry, noroc ca n-ai mai intrat ca iti luai si ban.. Reclamatie facuta degeaba.. Dovezi nu , model respectat nu , doar vorbe aruncate in vant .

Utilizator
18-01-2013, 08:23 PM
Copilu' ?? Incepi sa aberezi...n-am dat retry :) Vrei sa discutam altfel ?? Ca stiu si eu sa bat campii...
Unde vezi tu injuratura in "Copil cu cosuri pe fata si virgin" ?
E free jocu' in limita bunului simt.....Nu vad unde e problema ca eu am deschis usa...:-??....
Daca tu nu ma respecti...eu de ce sa te respect ?
E chestie de reciprocitate ,fratello .

daniel_San
18-01-2013, 09:33 PM
@Utilizator: "Jocul e liber in limita bunului simt". Pai scuza-ma, dar din moment ce mai erai cu cineva intr-o locatie si prin actiunile tale l-ai pus si pe el in pericol, sau sa spunem ca l-ai deranjat, nu prea vad unde e bunul simt. Daca ti-a atras atentia, e clar ca nu i-a convenit sa deschizi usa. Bunul simt inseamna si sa-i respecti pe ceilalti, nu sa faci ce te taie capul. De asemenea, ce parere sa ne facem de reclamatia asta? Cum ai facut tu cererea, asa o sa tratam si noi subiectul, adica in bataie de joc. Si eu m-am saturat de oameni care se cred zei si actioneaza fara sa gandeasca ca pe langa ei mai sunt si altii.

WarGods | AbySs
18-01-2013, 09:53 PM
@Ultilizator grija la limbaj ca nu esti mai presus de nimeni. Dupa cum se spune si mai sus, jocul este liber dar ideea este sa ne distram, tu de ce cauti sa ii enervezi pe altii? Si repet, grija la limbaj.

@Angel sti prea bine ca sunt fel si fel de jucatori pe server, incerca sa ii lasi in lumea lor daca sunt incapatanati. Stiu ca este frustrant dar incearca sa te abtii si tu de la a pedepsi peste verbal atunci cand se poate, exemplul de fata se exclude categoric avand in vedere limbajul.

C@mp3R
18-01-2013, 09:55 PM
Eu cred ca ar trebui facut o regalu gen pe zm infantri uni jucatori se baga in cutie se baga in tunelul ala baga lm te blochiaza si deschied usa sa te ia zm... Si revenind la acest subiect vezi ca deja ai un limbaj cam de "smecher" Daca tot e cum a zis si angel la o reclamatie trebue si o dovada daca te saturasi schimba sv. Eu nu cred ca stii ce inseamna respect daca baiatu a zis sa nu deschizi usa puteai sa il asculti. Si un sfat lasati pe uni in lumea lor.

-=MaX=-
18-01-2013, 09:59 PM
In primul rand mare grija ca vorbesti cu un fondator alserverului. Si in al doilea rand cum pretinzi sa ti se acorde atentie sau sa se ia masuri in conditiile in care reclamatia ta consta in niste jigniri adresate adminului?
Data viitoare formuleaza o reclamatie cum se cuvine si citeste putin regulamentul, in special partea cu notele de egoism care a dus la slayul tau!