PDA

View Full Version : Reclamatie Fares



negrutzu
25-11-2010, 09:57 PM
Salut si respectele mele...in primul rand vreau sa precizez...ca respectul arata mult fata ce cei din jur, dar nu vad sa fie asa din pacate domnul fares nu respecta regula asta, ca alti adminii care detin''steamuri'', problema este ca are steam dar nu joaca dupa el..si mereu joaca dubios, acum o sa urmeze poza facuta chiar de mine ...si cred ca e wall curat <b>You have to register to ba able to see this link</b> sau chiar cu care mam contrazis a zis ca este configu...dar Problema e asta e ca absurd sa joci cu asa ceva...mai ales ca amdin acum astept parerea altora chiar mai ales a adminilor!!! si sa mai zic ceva nu am facut reclamatia...din ura sau suparare...am zis ce ma durut ori e respect ori nu. si aici inchid, sal si bafta.

killer
25-11-2010, 10:22 PM
azi am jucat pe CS normal(eu joc pe ZM)pe la ora 2 si fares m-a omorat prin perete

ARENA ERA INFERNO SI ERAM PE TUNEL

Ma uit si tot scade viata nu vad pe nimeni si continuui pana vad ca mor si sus scrie fares kiiled killer....

*.cLo.*cancel
25-11-2010, 10:22 PM
Negrule ... buna treaba...

Fares e admin ? .Sincer eu ias suspenda adminul :| mai ales ca a jucat cu wall

Dupa mine Adminele ar trebuii sa fie STEAM-ONLY !!!

Atat am avut de spus
Multa Bafta !!!:)

ProToType
25-11-2010, 11:07 PM
gg negrule, eu cred ca trebuie sa i se scota adminul, macar atat!!! poza facuta de negrila spune tot:|

MaDDoX
26-11-2010, 12:18 AM
Are un config mai special cu care nu vezi oameni ca la wall, dar poti sa vezi gloante, sange, tatuaj, x-urile, explozia de la grenada lasata pe pamant prin perete. Stiu asta pentru ca am vazut la o anumita persoana, si am in calc un astfel de cfg!
+ ca fares e un fel de minizeu in opinia lui pe server!
Eu unu nu vreau sa vad niciun jucator cu un asemenea cfg.

Sanchez
26-11-2010, 12:32 AM
Sincer inainte de cod sa nu uitam de steam,n-ai steam esti out,restu nu mai conteaza.Pt fares cu tot respectul care-l poarta serverului, vreau sa vad o pozitie din partea celor care l-au facut admin.Eu mi-am asumat orice risc si orice discutie cu si despre pishta si ca rezultat nu mai joaca cu admin pe sv in conditiile in care si el e fratele lu' firma si ar trebuii sa-l doara'n soson.De respect nu-mi permit sa vb ca na am mai gresit si eu dar la orele astea implicarea e aproape maxima la toate capitole,poze ,redirecte,activitate sv,etc,daca unu ca fares o arde aiurea si nu-i sanctionat asta inseamna ca va bateti joc de munca nostra......

MaDDoX
26-11-2010, 12:52 AM
cat de la obiect!

-=MaX=-
26-11-2010, 02:47 AM
1. Sincer sa fiu in poza nu e wall. Punctul rosu de la bomba se vede prin oameni din cauza unui script din cfg... e vorba de o singura comanda care la o anumita valoare face tot ce a mentionat maddox mai sus... o sa fac un plugin anti scriptului acela...
2. De la inceput nu am fost de acord ca fares sa fie admin fara Steam, cu atat mai mult si cu imunitate... la fel si Italian0, are slot cu imunitate fara Steam
3. Am surprins o discutie intre fares si Italian0 cand isi spuneau reciproc sa scoata codurile, in final ajungand la comun acord... nu am facut print sau ceva crezand ca e gluma... apoi mi-au spus mai multi jucatori ca in lipsa adminilor fares e zeu pe server...

Sunt de acord cu luarea masurilor impotriva lui, mentionez ca adminul i l-a facut k33n...

|SupremE| dezbracatu
26-11-2010, 10:28 AM
asa este...nu este wall...am jucat sh yo cu un astfel de cfg...din pacate la capitolul respect fata de jucatorii dupa server...lasa de dorit... a fi admin nu inseamna doar sa banezi sh sa dai kick-uri;)

cristina
26-11-2010, 12:19 PM
Italian0 are steam si joaca numai dupa steam.
Fares mi-a zis ieri pe server ca are steam dar cand e la munca nu poate juca dupa el ca i se inchide pc'ul si cu toate astea eu nu l-am vazut niciodata de pe steam, cel mai corect ar fi fost sa intre de pe steam sa i se faca adminul pe steam daca tot se bate cu pumnii in piept pt asta.
Si eu sunt de acord sa fie sanctionat.


P.S..Mare dreptate ai Laur in ceea ce ai zis mai sus.

Rapid1923
26-11-2010, 12:20 PM
Eu de exemplu pe italian0 l-am vazut numai pe steam. Pe fares nu i-am vazut niciodata dar stiu ca cei doi sint prietenii lui k33n. Insa probabil k33n habar n-are ce fac prietenii lui, sint sigur de asta.

negrutzu
26-11-2010, 01:16 PM
Hai ca imi bag si eu cfg din ala...ca asa e frumos nu? ori suntem egali ori numai.

FragNSTein
26-11-2010, 02:05 PM
Italian0 intr-adevar joaca numai de pe steam. Pe Fares l-am vazut fara steam insa nici nu stiam ca e admin. Nu mi se pare corect sa jucam cu nimic ce poate crea avantaj fara de ceilalti playeri. N-ar trebui sa se permita folosirea niciunui cfg de genul celui precizat mai sus... Adevarul ca regulile serverului nu zic ca nu ai voie.. Buna treaba ai facut fratele meu alb, dar nu te mai supara asa.. :)
Ori suntem codati ori nu mai suntem?! :))

Sanchez
26-11-2010, 02:58 PM
Hai ca imi bag si eu cfg din ala...ca asa e frumos nu? ori suntem egali ori numai.
Clar,vreau si eu ,daca tot e posibil cu un astfel de config ....care ai da' si tu la lume.

Rapid1923
26-11-2010, 09:45 PM
Are stumph:) si cred ca si frag:)) Ia si tu legatura cu k33n max si spune-i care-i treaba. Sau macar vali sa vorbeasca cu el. Habar n-am cine-i fares asta , d-apai sa mai aiba si admin...

-=MaX=-
27-11-2010, 12:21 AM
o sa fac tot posibilul ca un astfel de cfg sa nu mai functioneze la noi pe server, de fapt e vorba de o singura comanda care se poate introduce manual in consola... oricum ma bucur ca foarte putini stiu care e comanda si iau cfg-ul cu totul :P
voi incerca sa fac un plugin care sa blocheze asta ;)

FragNSTein
27-11-2010, 07:15 AM
ce comanda max?:))

killer
30-11-2010, 08:03 PM
amx_Nu Stiu 1

cotoi
08-12-2010, 10:53 PM
io zic sa i se ia adminul ca oricum nul foloseste la nimic nu stie sa faca o poza si daca nu credeti intrebatil care e comanda la o poza sau care e comanda care scrie sa vada toata lumea si atunci pentru ce mai are admin ? decat sa foloseasca sami de mie kick si ban io zic sal taiati de pe lista de admini? ie degeaba oricum . si cu cod si cu admin nu merge si fara steam ..........

AnOnIm
09-12-2010, 11:27 AM
Am inteles ca fares e fratele lui k33n,chiar de la el...Acum daca k33n are frate nu stiu ...poate ma mintit. Si mie mi s-a parut suspect...dar am crezut ca daca a primit admin...o fi vreunul de il cunoasteti...pnm ...

Sanchez
09-12-2010, 11:45 AM
Nu are cum, din ce stiu fares (tarife) e finlandez de Bosfor...nu-i bai, incercati sa-l tolerati, e prieten bun cu k33n (Banel).Usor, usor se integreaza in "sistem". :)

Italian0
09-12-2010, 11:49 AM
Jignirile nu-si au rostul

Fares
09-12-2010, 12:09 PM
Jignirile nu-si au rostul

Sanchez
09-12-2010, 02:07 PM
Nu are cum, din ce stiu fares (tarife) e finlandez de Bosfor...nu-i bai, incercati sa-l tolerati, e prieten bun cu k33n (Banel).Usor, usor se integreaza in "sistem". :) Vedeti s-au integrat.
Arogantilor daca nu suntem de nasul vostru dc nu jucati voi pe alte servere,acolo poate gasiti admini competenti, si sunteti lasati in voia sortii pe bunul vostru plac.Aici la sectiunea RECLAMATII nu esti idolarizat aici esti marginalizat, nu stiu pe nimeni care se mandreste cand are o reclamatie si se lafaie in uralele fanilor,in fine.Ca punct maxim visavis de voi doi contra lu' Max,copacel flacaii ca datorita lui merge server'ul si fara de implicarea lui ramaneati tot la tetris sau poate aveati o sansa si avansati o etapa , la bambilici, dibacie aveti ca deh voinicilor cand tastati cu degetelele se contrasta muschu' sub maieu pana la revuz,abia daca mai lasa un pic creierul slobod sa manipuleze animalu' din voi.
Cu drag si cu respect(respect - RESPÉCT s.n. Atitudine sau sentiment de stimă, de consideraţie sau de preţuire deosebită faţă de cineva sau de ceva; deferenţă, veneraţie) din partea casei sa aveti numai zile bune si frumoase alaturi de noi,cat puteti.

-=MaX=-
09-12-2010, 02:11 PM
am vb cu k33n nu are rost sa ma complic mai mult... ms Sanchez...
:locked:

valeriu
10-12-2010, 10:43 PM
o sa vorbesc cu k33n sa vedem care e treaba

fares ai o atitudine total aiurea fata de o intreaga comunitate....