PDA

View Full Version : Un alt tip de fani :)



-=MaX=-
28-11-2010, 02:30 AM
Pe langa cei care au incercat sa ne fure numele serverelor (zombie.warlords.ro),
pe langa cei care au incercat sa ne copieze site-ul (vezi cswarlords.com),
pe langa inca unii care au incercat sa ne copieze site-ul (vezi warlords.forumz.ro),
pe langa cei care ne-au copiat structura (nu mai fac reclama),
care ne-au copiat regulamentele autentice facute, gandite, sistematizate de noi, special si doar pentru noi,
cei care ne-au copiat sisteme intregi de gestiune, de popu.lare, de abordare a problemelor si sisteme de sanctionare,
cei care au copiat nume, impostori care s-au dat drept noi,
si alte minti inguste care din lipsa de imaginatie si originalitate ne-au folosit drept matrita, drept idoli in evolutia lor josnica...
... azi am avut parte si de un Hacker. Asta a facut el site-ului nostru:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu a fost atat de destept incat sa ne strice ceva, sau sa ne afecteze cu ceva intentia lui...
Dar a fost destul cat sa ma impulsioneze sa fac inca un backup... asa ca am salvat totul, de la continutul siteului pana la bazele de date...

Se pare ca avem multe tipuri de "fani" si privind partea plina a paharului ne dam seama de adevarata valoare a muncii noastre :)
Asa ca tuturor "fanilor" va uram succes si... va mai asteptam pe la noi :)

killer
28-11-2010, 10:14 AM
CE Oameni ********i...

BoSS
28-11-2010, 11:14 AM
Dacă īţi trebuie ceva īn html ,php securitate eu cunosc bine! :-) P.S eu am siteul meu adika sunt moderator nu vreu să fac spam dar ţiaş arata!

BoSS
28-11-2010, 11:17 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

BoSS
28-11-2010, 11:20 AM
Īncă o eroare!
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

TnT | Profesional*
28-11-2010, 11:24 AM
incredibil :))

-=MaX=-
28-11-2010, 02:09 PM
Treaba cu Ghost am rezolvat-o in mai putin de 2 minute, m-a ajutat cineva sa securizez siteul in limitele cunostintelor lui, o sa mai insist sa-l fac mai bine...
Intr-un timp exista fisierul fakehlds.exe in /downloads, apoi vazand ca apar periodic updateuri la program am facut legatura directa la site-ul lor...