PDA

View Full Version : propunere



luys
23-02-2013, 02:12 PM
Stiti ca inainte cand serverul era WarLords la ultimul Om pe harta Pe harta aparea un punct rosu si acolo se afla ultimul om dupa harta.. de aceea va rog daca puteti sa puneti acel plughin.. ca pe o harta mai mare ultimul om daca se ascunde si mai ales daca harta e cam necunoscuta .. zm cauta ultimul om de ii dor capu si de asta zic ca ar fi mai bne sa fie acel plughin care arata ultimul om pe harta

Si mai revin cu ceva Propun ca atunci cand esti om si ataci un zm si il ataci cu lama si el nu e atent din 2 -3 lame date sa il omori!! adik sa ii iei mai mult hp cu lama..

Tim3^sh0T
02-02-2014, 10:39 PM
credca e foarte bine asa , daca ai fi in realitate ti`ai pune gps pe tn ca sa te gaseasca zm ?:)) , oricum daca ar ramane 2 3 zm la final si un singur om , intr`un loc mai deschis , cum ar fi cutiile de la infantry max , cele de sus de tot , daca ar fi ca acolo sau si intr`un spatiu inchis , omu nu ar avea sanse...e bn cum e acum. Daca ultimu om ar avea supergun numai e nevoie sa il cauti :)) te cauta el pe tn :))

Silvester
05-02-2014, 11:31 AM
Daca ultimu om ar avea supergun numai e nevoie sa il cauti te cauta el pe tn, cum zice crazy la sfarsit

luys
11-02-2014, 10:34 AM
da dar daca e vreo harta necunoscuta si se ascunde ultimul om ar fi mai bne sa stii unde e ca ai vazut ca intrebi unde e ala ma"?? asa era inainte

WarGods | AbySs
11-02-2014, 01:01 PM
Eu zic sa rezolvam intai cu channel overflow si ce mai este si dupa vedem de alte pluginuri.