PDA

View Full Version : Unban $HaCKer_SrL$



hacker_srl
13-03-2013, 07:26 PM
NUME: $HaCKer_SrL$
IP: 86.35.215.76
VARSTA: 22
ID DE STEAM: nu am steam
DATA: 11 MARTIE
ORA: 20:00
HARTA: pff nu mai tin minte
ADMINI PE SERVER: C@MPER
MOTIV: Recunosc ca am avut un cfg dar problema este ca am luat ban si pe zombie pls help !! Dau o bere :D;) Treaba este ca pe zm vreau sa intru ca oricum gungame nu imi place deloc

-=dcL=-
13-03-2013, 09:01 PM
Asteptam adminul cu dovezi....daca se dovedeste ca ai avut cod cred ca trebuie sa platesti o taxa pentru unban :):D

tinkkker
13-03-2013, 09:27 PM
scuze ca ma bag dar chiar exista o taxa pentru unban?

Tiger
13-03-2013, 09:42 PM
scuze ca ma bag dar chiar exista o taxa pentru unban?

Exista o taxa de unban DOAR pentru cei ce au fost prinsi jucand cu cod si vor unban ca sa joace in continuare pe server.

@Hacker_srl: Nu vad motivul pentru care ai mai creat si aceasta cerere unban, ai creat una aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b> care nu a fost tocmai finalizata, rezultatul partial ramanand ca ai jucat cu cod...

hacker_srl
13-03-2013, 09:49 PM
Ma nene e pe nedeptrate aici bai frate eu stiu ca se da ban doar pe un sv nu pe 100 pe gungame pot sa raman banat dar vreau unban pe zombie ca acolo nu am jucat cu cod sau altele !!!

Tiger
13-03-2013, 10:05 PM
Banul ti s-a dat prin amxbans, deci orice ban dat prin el da ban pe toate serverele inregistrate pe amxbans. Mi se pare corect ca daca iei un ban pentru cod / limbaj pe vreun server, sa fi banat si pe celalalte. Tie nu ti se pare ?

RedLine
13-03-2013, 11:53 PM
CONTRA!!! (pana la proba contrarie)
Munca adminilor pe servere va fii degeaba daca le-am scoate ban-ul codatilor asa de flori de mar .
Platesti si joci in continuare daca se dovedeste ca esti codat ... daca nu banu-l iti va fi scos odata ce se dovedeste ca nu ai fost , desi pe sv sunt admini capabili.
Daca platesti pentru UNBAN te rog instaleaza Wargods Anti Cheat ca sa numai ai probleme ... daca nu ... sunt 1000000000000000 de servere unde poti juca codat cat vrei tu .

C@mp3R
14-03-2013, 12:19 AM
Stiu Ca am gresit si mam grabit cu banu fara sa fac demo. Dar tu curat nu ai fost. O sa accept conseguentele:)
Daca Banu Iti va fi scos rog sa fii obligat sa intri cu wac.