PDA

View Full Version : xX**SkUby**Xx



aLin
16-03-2013, 06:18 AM
GRAD: Slot
NICK: xX**SkUby**Xx
VARSTA:16
ID DE STEAM:Nu am!
STEAM ID:Nul stiu!
ID DE MESSENGER: alin_david37@yahoo.com
EXPERIENTA: am jucat cu multe nikur-i pe acest server
TIMP JUCAT: 2-4 ani!
PERIOADA: Dimineata&Seara
MOTIV: Sa distrug codatii>:)
CUNOSTIINTE: Depinde ce e de facut!
PROMOVARE: bost-reclama-redirecte daka merg !

pitiku
16-03-2013, 09:22 AM
:contra:

aLin
16-03-2013, 09:49 AM
ma asteptam la asa cv

quiT
16-03-2013, 12:59 PM
Mereu activ pe server si orele necesare !!! PRO

Nespow
16-03-2013, 02:29 PM
:contra: ai doar 13h pe nick-ul asta si eu nu te-am vazut niciodata pe server
Pitikule incearca sa dai si motive cand iti dai cu parerea.

Brand
16-03-2013, 02:31 PM
Ore nu , pe server nu te-am vazut mai deloc. CONTRA

YaKs
16-03-2013, 07:18 PM
L-am vazut pe server zi de zi de o saptamana seara si uneori dimineata.De la mine ai un PRO

pitiku
16-03-2013, 08:33 PM
Nespow nu dau motive ! Le voi da la admini cand va fi nevoie

aLin
17-03-2013, 08:12 AM
Oke pitiku iara vrei sa incepem povestea de la capat??

Brand
17-03-2013, 09:58 AM
Nespow nu dau motive ! Le voi da la admini cand va fi nevoie

Du-te si citeste putin regulamentul te va ajuta si la raspunsurile tale nefondate si poate si la comportamentul care il ai pe server.

Rapid1923
17-03-2013, 10:52 AM
Contra. Ba yaks si quit voi stiti regulamentul? Pe ce baza dati voi pro? Ca va cunoasteti si sinteti din acelasi sat? Uite d-aia nu-s de acord cu imunitate pt voi. Unii dintre voi ati jucat si inca jucati codati, unii vorbiti aiurea si aveti comportament inadecvat pe server mai ales cand nu sint admini pe server ( aici te vizeaza si pe tine yaks si daca vrei venim cu print-uri sa iti demonstram, la asta ma refeream cu provocarea) etc. Intr-un cuvant sinteti imaturi, subiectivi si avizi dupa litere.

Ca o recomandare, vedeti-va de joc si maturizati-va si vor veni si promovarile. Uitati-va la tygru de ex, a cerut admin dupa 2-3 ani de cand joaca, chiar intre timp ne gandeam sa-i oferim noi fara cerere. Deci trageti voi concluzia.

Sky
17-03-2013, 12:12 PM
Contra. Ba yaks si quit voi stiti regulamentul? Pe ce baza dati voi pro? Ca va cunoasteti si sinteti din acelasi sat? Uite d-aia nu-s de acord cu imunitate pt voi. Unii dintre voi ati jucat si inca jucati codati, unii vorbiti aiurea si aveti comportament inadecvat pe server mai ales cand nu sint admini pe server ( aici te vizeaza si pe tine yaks si daca vrei venim cu print-uri sa iti demonstram, la asta ma refeream cu provocarea) etc. Intr-un cuvant sinteti imaturi, subiectivi si avizi dupa litere.

Ca o recomandare, vedeti-va de joc si maturizati-va si vor veni si promovarile. Uitati-va la tygru de ex, a cerut admin dupa 2-3 ani de cand joaca, chiar intre timp ne gandeam sa-i oferim noi fara cerere. Deci trageti voi concluzia.

Subscriu in proportie de 100%. Tygrut e cel mai elocvent exemplu.

quiT
17-03-2013, 03:54 PM
Rapid ,eu unul nu l-am mai vazut pe tygru de mult timp pe server si cel putin tu rapid intri pe server seara si stai mai mult spectator si normal ca ne enervam si eu si Yaks deoarece sunt aproape tot timpul pe server si toti ne cer sa facem ceva cu cei care au cod iar noi nu putem face nimic in privinta aceasta.De aceea mai avem scapari in comportamentul de pe server. Aceasta este parerea mea.

Rapid1923
17-03-2013, 04:35 PM
Intru seara fiindca atunci am timp, si stau spec pentru ca fac demo-uri si poze d-aia. Ce scapari sa ai ma? Mi te adresezi mie sau altui amdin on si asteapta. Nu te apuci sa injuri ca la usa cortului. Hai sa nu o mai intindem aiurea, concluzia e ca acest topic e inutil momentan. Skuby, acumulezi 20 de ore si incheiem balciul.

A si inca ceva, tot unul din voi mi-a spus ca tipul joaca cu aim dimineata. Daca primesc un demo elocvent sarinti din schema cu sloturile si cei care ati dat pro la aceasta cerere. Daca tot aveti gura mare si vorbiti povesti.

quiT
17-03-2013, 10:38 PM
in primu rand nu am injurat cum zici tu ''ca la usa cortului'' si atunci nu era nici un admin on

XeLa
18-03-2013, 12:20 AM
Prea devreme pentru super slot , parerea mea.Plus ca super slotul ofera imunitate si tu inca ai iesiri aiurea la comportament.

Vad eu bine sau au ajuns sloturile sa traga la raspundere adminii cand intra? ce fac? etc
Fiecare sa isi vada de farfuria lui , sfatul meu.

:locked: