PDA

View Full Version : Administratori Noi!



-=MaX=-
07-04-2013, 04:25 PM
Datorita muncii si efortului depus de-a lungul timpului in WarGods Community am decis sa recompensez doi membrii de onoare ai acestei comunitati.
Acest tip de promovare nu poate fi cerut, nu poate fi cumparat si se obtine in conditii extrem de severe deoarece presupune un mare grad de acces la o mare parte din informatiile si resursele Comunitatii WarGods.
Este vorba de gradul de Administrator, grad ce poate fi primit doar pe merit!

Unul dintre noii Administratori este Tiger!
Nu cred ca are nevoie de vreo prezentare speciala. Ne-a ajutat cu multe aplicatii unice in lumea CS-ului care inca primeaza in topul calitatii, solutii antihacking, pluginuri bune, solutii antiexploit, articole de design si webdesign, idei promotionale si multe altele care de-a lungul timpului ne-au ajutat sa ne ridicam deasupra multora.
A fost de multa vreme alaturi de comunitate si mereu ne-a ajutat si ne-a sustinut. A fost aici si cand ne-a mers prost si cand ne-a mers bine! Din multe situatii am iesit datorita lui. Sunt multe informatii pe care nu le puteam obtine din alte parti decat de la o persoana fidela si de incredere cum este el.
Isi merita pe deplin acest grad si totodata are nevoie de ceea ce inseamna in mare parte gradul de Administrator, si anume, de acces.
O mare parte din ultimele proiecte la care se lucreaza constituie un necesar de resurse la care e nevoie sa aiba acces pentru a le putea solutiona si optimiza cu succes.

Un alt membru de onoare al comunitatii care de azi va fi Administrator, e XeLa!
La fel, nu este loc de reprosuri, munca lui este evidenta, iar foarte multe din decizii si idei au fost implementate datorita lui. A fost alaturi de noi si cand erau putini membrii in comunitate si pe servere, mereu a stiut sa priveasca situatiile din prisma comunitatii si nu cea a intereselor ceea ce este vital unei comunitati de durata si succes!
In toate situatiile critice care au avut loc atat la nivel de staff cat si de comunitate a fost unul dintre principalii oameni care ne-au ajutat sa trecem cu bine si sa punem treaba in miscare in timp util!
El a fost si cel care a propus sa hostam serverele si sistemul in care acestea sa fie platite incat sa ne permitem sa avem calitate, serverul de cs si de zm datorita acestui sistem sunt inca hostate si intretinute. Daca nu era el, probabil incam ne multumeam cu hosturi ieftine si multe din cele realizate nu existau datorita timpului pierdut cu intretinerea unor hosturi slabe care necesitau multa munca pentru a rula in conditii relativ bune.

Tiger si XeLa isi vor primii pe forum binemeritata culoare RoyalBlue! Sper sa ii respectati si sa ii tratati cunform gradului pe care il detin!
Multe trepte din scara evolutiei noastre au fost construite datorita lor! Asa ca vreau sa le multumim ca sunt alaturi de noi si sa-i felicitam pentru realizarile lor!

Toata stima si respectul Comunitatii WarGods!

bLLue
07-04-2013, 04:43 PM
Bv Tiger but:)

gbz
07-04-2013, 04:55 PM
Felicitari! , merita pe deplin gradul de Administrator.

C@mp3R
07-04-2013, 05:14 PM
Felicitari:) tiger nu il merita ca e but:)) Glumeam Bravo:) SI pe viitor mai aveam parte de persoane ca ei:)

rzv
30-08-2013, 11:42 PM
-=max=- ? Si eu sunt capabil de ce face tiger... Da numi merge pc-ul si nu pot sa te ajut la imbunatatirea comunitatii... Akuma eu sunt pe telefon si fak tot posibilul sami fak pc-ul... Akuma strang niste bani pt sv meu... Cine vrea sa ma ajute cu bani primeste owner!!! Pt mai multe detalii contactati-ma la adresa mea de Y!M olaeriurazvan@yahoo.com

seight
31-08-2013, 12:25 AM
Rzv ne ai ajuta mai mult daca ai scrie fara "k /sh / ts " etc.

rzv
31-08-2013, 10:44 AM
Da da da. Sigur =)) ... Da ii adevarat tot ce scrie acolo

dun'o
03-09-2013, 01:54 AM
Felicitari noilor Administratori , succes pe viitor.

Sounnnd♥
02-04-2014, 09:16 PM
adevarul ii ca tiger chiar merita ;) poate topicul ii vechi dar meritul e acelasi si acuma bravo oricum amandurora

NeKuLeTzZz
03-04-2014, 03:25 PM
tiger , butule chiar meriti asta ! :)

bLacK.aNgeL<3
15-04-2014, 08:59 AM
Felicitarii ! :D