PDA

View Full Version : reclamatie IstericU



CapRiZzA
02-05-2013, 09:57 PM
am luat ban dar nus dc uitete si lamurestele (reclamatie IstericU)
CapRiZzA : ba istericu e sub mapa

CapRiZzA : si nu da slay

IstericU : ma uit care mai e but:|

Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
qqqqqwee dropped
[G]*DEAD*Niemamczasu : /class
IstericU died
Kobel is joining the Counter-Terrorist force
CapRiZzA killed M'a'R'k with infection
grasuxxl killed M'a'R'k with lasermine
[G]*DEAD**Fu***eR*.aVy $$$ : /zspawn
*Fu***eR*.aVy $$$ : /zspawn

"amx_nextmap" changed to "[vot in curs de desfasurare]"
Inca 6 jucator(i) trebuie sa scrie "rtv" pentru a incepe votul.
CapRiZzA : nu mai e nici unu

Welcome to Zombie.WarGods.ro visit <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
[G]*DEAD*IstericU : happy?
[G]*DEAD*IstericU : ma uitam care mai era
AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banat de Adminul: IstericU
[AMXBans] Poti formula o plangere @ <b>You have to register to ba able to see this link</b>
[AMXBans] Motivul: 'lmb'
[AMXBans] Durata: '1 hour and 39 minutes'
[AMXBans] SteamID-ul tau: 'VALVE_ID_LAN'
[AMXBans] IP-ul tau: '37.43.2.108'
[AMXBans] ========================================

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 157
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Ai fost banat pe acest Server de Adminul IstericU.
[AMXBans] Mai sunt 55 minutes and 41 seconds ramase din banul tau.
[AMXBans] Nick-ul pe care ai primit ban : CapRiZzA
[AMXBans] Motivul : ' lmb '
[AMXBans] Poti formula o plangere @ <b>You have to register to ba able to see this link</b>
[AMXBans] SteamID-ul tau : ' VALVE_ID_LAN '
[AMXBans] IP-ul tau : ' 37.43.2.108 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked by Console: Esti banat. Verificati consola.
Kicked : Esti banat.

fzr_forzarapid_heavenboy
03-05-2013, 09:59 AM
Caprizo.1 la mana adu si u niste dovezi daca e(POZA)...si 2 Istericule nu-i greu sa te bagi spek ca sa vezi cn e sub mapa(e greu sa scrii amx_spec istericu?)...eu zic sa vina AbySs sa lamureasca toate treburile...+++Istericule vino si u cu dovada ca o injurat Caprizza.daca nu vi inseamna ca iai dat ban pe degeaba

luys
03-05-2013, 10:10 AM
ba esti but caprizo faci dublu post ai facut de 2 ori reclamatie cu acelasi subiect:|

Ovidiu1997
03-05-2013, 11:57 AM
Bay ew nu iam dat bann am cazut sub mapa m'au aruncat astia ,,,,,, sui am zs sa ma uit dadeam ture si la toti care erau l'eam dat slay ..Asta ma facut pe mess prost etcc... Am printurile si iam dat bann....Ce ..ew is papitoil lui ...? El a facut reclamatie ca iam dat Contra la ultima Cerere ...:| el a mai jucat si pe Macaraua...:| Nu iam facut nimik ilegal :) Ceilalti playeri pot Aproba Raspunsul Meu :)

fzr_forzarapid_heavenboy
03-05-2013, 12:06 PM
Abyss vede tot!ABYSS DECIDE!SUCCES ISTERICULE

Ovidiu1997
03-05-2013, 12:07 PM
Ceilalti il cunosc pe Capritza/Macarawa cum Vorbeste si cum injura ...:| Atat am avut De spus Si sper sa nu imi pierd Adminul Din cauza unui player Oftikos ew am muncit mult pt el :| :) VA MULTUMESC DE ATENTIA ACORDATA:)

CapRiZzA
03-05-2013, 12:10 PM
luys imi cer scuze dar am facut o reclamatie si nu aparuse si apoi am refacut-o si am observat ca sunt 2 dar sper sa nu suparati, apropo nici nam id lui Ovidiu in lista daca nu ma credeti contactatima

luys
03-05-2013, 01:10 PM
se vede ca mai mult de 14 ani nu aveti

WarGods | AbySs
03-05-2013, 03:30 PM
Am discutat cu Istericu si si-a recunoscut fapta, astfel ca am hotarat sa ii dau doar avertisment de data asta si sper ca stie, la urmatoarea greseala de acest gen ramane fara acces la ban sau poate chiar si admin. Caprizza nu stiu ce ai vb tu cu el pe mess dar astept dovada din partea lui ca l-ai injurat pe mess. Daca este asa sper ca intelegi si tu ca nu iti pot accepta cererea slot. Cearta aduce doar rau si nu castigati nimic din ea, ar trebui sa ne distram nu sa ne injuram, spor la joc si lasati ura :).