PDA

View Full Version : reclamatie pufulet



katalin
09-05-2013, 07:26 PM
numele:Katalin
Admin:pufulet
Ora 19:20
Harta:-

As dori sa fac aceasta reclataie impotriva adminului pufulet deoarece da slay dupa plac si face pe smecherul pe server se cearta cu lume se crede mai sus ca toti ca are admin.
As dori sa i se atraga atentia in privinta aceasta nu sa faca dupa plac.


Va multumesc

Puf
09-05-2013, 07:42 PM
deci ....
1 arata poze ca dau dupa placul meu slay ...
2 fac pe smecheru ?? ..stai cine se lauda ca are admin pe gungame si ca imi faci reclamatie si mi se ia adminu ???
3 ma cert ??? nu am juca niciodata pe sv de gungame..sau ce e modul acesta...dar pe zm cand stai si nu ataci se da slay ... si eu sunt de vina ca voi stati afk ?? :)

katalin
09-05-2013, 07:52 PM
in caz ca nu vezi nu am specificat ca ai fost pe gungame ci chiar pe serverul zombie am fost si te-am vazut cum dadeai slay si te certai cu lumea pe server.deci abtinete ar fi mai bine

TheRebel
09-05-2013, 07:56 PM
1. Nu ai dovezi.
2. Pufulet isi face datoria.

katalin
09-05-2013, 08:10 PM
*SPEC* Pufulet : aici nu e sv de egungame ma :)) limbaj de admin smecher dovada
Din cate am vazut pe regulament ca adminul nu are dreptul de a da slay dupa bunul plac

Puf
09-05-2013, 08:15 PM
pune si restul de la ce ai copiat din consola ;)
daca tu zici ca sunt vinovat .... vino cu poze videoclip ceva ... ca nu zice nimeni nik ...

bunul plac....?? nu stiu cun e gungame cu ce e ..dar daca stai min bune dupa un zm afk ...

inca ceva ..ca sunt nelamurit reclamatia asta e pt ??

WarGods | RbN
09-05-2013, 08:51 PM
Bai "domnilor"voi din cs faceti cearta :l
Katalin: Daca faci o reclamatie te rog sa aduci dovezi,ce ai scris mai sus un rand din consola nui destul,pune TOATA discutia "cearta"voastra de pe sv asa ne lamurim si noi cum sta treaba
Puf:Nush daca e adevarat ce zice katalin dar orcm fi si tu mai atent ;)

grasuxxl
09-05-2013, 09:41 PM
Global are dreptate adu dovezi si daca u stai afk si nu ataci se da slay

WarGods | AbySs
10-05-2013, 05:10 PM
Am vazut ce s-a intamplat aseara pe server si am stat astazi si te-am observat pufulet: lasi sa se vorbeasca urat si dai un gag cand iti aduci aminte, mesajele cu "zm ataca" le spamezi pe amx_tsay(poate ti se pare mai cool? nu inteleg), ai admin doar pentru a te lauda ca ai admin, in rest nu prea faci nimic cu el daca inseamna sa te deranjeze de la joc. Ai gradul scazut la slot pana consider ca ti-ai invatat lectia si ca vrei sa fi un admin responsabil.