PDA

View Full Version : Reclamatie Madoxx



ErrorCode
21-12-2010, 10:11 PM
Deci domnul Supreme Madoxx nu cred ca stie inca care sunt drepturile unui admin desi eu joc de cativa ani pe acest server dar acum am un alt nik si stiu pe multa lume madoxx isi face de cap da kik aiurea la linbaj urat nu da gag sau slay sau kil da direct ban fara poze + vb cu lumea de parca el ar avea 40 de ani si restu sunt mucosi dar ete ca nu numai copii joaca si se poate vb ca oamenii nu direct profitam de admin si vezi doamne ne simtim mai bn luati masuri in legatura asta ca sunt si altii ca el dar cand va venii vremea o sa fie postati pe forum ms de intelegere stima.

*.cLo.*cancel
21-12-2010, 11:53 PM
ErrorCode ... eu joc de mult timp pe server , am jucat si pe zombie , dar ... ete nah nu team prea vazut deloc pe server decat odata acum cateva zile ...
1. Tu cati ani ai ? Eu am 15 ..
2. In aceasta comunitate sunt admini de 20 30 poate si 40 ani ;)
3. Banu e permanent ?
4. Vorbeste si tu cu maddox cadeti la o intelegere ... nu e baiat rau .. e de treaba :)

ErrorCode
21-12-2010, 11:55 PM
pai nu am jucat cu niku asta:D am jucat pe Vendetta,S.P.I.R SI D.P.I.R,KgB | ACVILA SI Acum pe error:P 22 de ani am

spike
22-12-2010, 12:01 AM
Da va vorbeste asa pentru ca ati fugit repede de la scoala fara sa stiti ce e aia gramatica... "inca care"
Daca voi veniti cu alstfel de topicuri nu castigati nimic de cat ban-uri in loc de kick si gag

*.cLo.*cancel
22-12-2010, 12:03 AM
ErrorCode nu inteleg dc lai injurat nu suntem pe "maidam" sa injuri care pe unde apuca :)
Ai o varsta dovedeste ca o ai ;)

negrutzu
22-12-2010, 12:13 AM
bai codecule mucles.

CRocoDiL
22-12-2010, 12:42 AM
Cred ca te plictiseai rau..si ai zis 'ia sa fac si eu o reclamatie'...e cam neinspirata...iar despre dovezi...nu prea ai!

Sky
22-12-2010, 07:24 AM
Ai jucat cu D.P.I.R ?! Cu nick-ul asta juca altcineva care nu cred ca ar fi luat ban niciodata :))) ....cei vechi stiu la cine ma refer ;))

FragNSTein
22-12-2010, 09:40 AM
:)) Eu unul sa mor de-am inteles ceva din reclamatia aia.
O sa incerc totusi sa fac un comentariul "literal" a ceea ce a scris:
Insusi numele autorului "ErrorCode" reprezinta un lucru care face ceva gresit, nelalocul lui, neterminat, arata o lipsa de concordanta intre perceptiile sale subiective si realitatea in care traieste, obiectiva.
Semnul + ne arata ca sta bine la adunare. Gramatica si limba romana este si ea prezenta dar lipseste cu desavarsire. Probabil ar fi bagat si - / sau x dar inca n-a ajuns la acele lectii. "Deci domnul supreme Maddox" arata ca eul lui liric a trecut direct la concluzie. Lipseste cu desavarsire intriga si punctul culminant. "domnul supreme Maddox" arata ca totusi se simte inferior si decide sa il trateze pe Maddox cu un pronume de politete. Modernismul in exprimare este si el prezent, folosind cuvinte specifice copiilor de 10 ani: kik, linbaj, bn. De asemenea, lipsa semnelor de punctuatie arata ce batalie se poarta inlauntru sau, neputand avea o coerenta intre sentimente. In aceasta opera de reclamatie se pot distinge: furia, frustrara, emotia, poate si un complex al lui Oedip. Inspiratia din opera "Alexandru Lapusneanu" este si ea prezenta aici, fiind transformata din "de ma voi scula pe multi am sa popesc" in "cand va venii vremea o sa fie postati pe forum". "ms de intelegere stima" arata totusi ca autorul are credinta ca cineva chiar va intelege ce a scris el.
Va rog sa luati cunostinta de cele scrise mai sus pentru ca cine stie..poate peste cativa ani copiii lui Rapid vor da BAC-ul pe baza acestui text.

*.cLo.*cancel
22-12-2010, 01:00 PM
FragNSTein bine graiesti :)
Rapid ... cati ani are copilul tau ?:) sau copii :)

emperor
22-12-2010, 03:33 PM
genial :))))))))

Sky
22-12-2010, 06:40 PM
"Complex a lui Oedip"?! Ce legatura are maria ta Frag cu textul lipsit de semne de punctuatie al baiatului cu reclamatia?Ca sa explic pentru cei vor citi post-urile astea, complexul Oedipian se refera la o mare parte a barbatilor care inconstient isi cauta o jumatate asemanatoare cu parintele de sex opus, cititi Sigmund Freud si veti intelege mai multe.

Later edit: Intr-adevar treaba cu "Complexul lui Oedip" e mult mai complicata de atat dar pentru usoara digerare a problemei de catre astia mici si Negrila :))) am simplificat putin explicatia.Deci Negrutu pentru o mai buna intelegere iti recomand lucrarea "Psihanaliza" de Sigmund Freud, o poti citi chiar si ascultand Florin Salam si Biju care fara indoiala sunt niste clasici in viata.

FragNSTein
22-12-2010, 09:05 PM
Se manifesta prin inferioritate, prin parerea ca este persecutat de admini. Vede in Maddox un parinte care l-a pedepsit! :))

Rapid1923
23-12-2010, 02:08 AM
Imediat ajungeti si la incest ma ( fara 20 mm) :))

MaDDoX
27-12-2010, 09:40 AM
Negrutu a zis mai bine!

Costi
29-12-2010, 03:18 PM
"domnul supreme Maddox" arata ca totusi se simte inferior si decide sa il trateze pe Maddox cu un pronume de politete. = WRONG
Denota ironie ;)
Lipseste cu desavarsire intriga si punctul culminant.= WRONG
Alea au avut loc pe server,:-? ar fi fost totusi bine sa le fi relatat.
"ms de intelegere stima" arata totusi ca autorul are credinta ca cineva chiar va intelege ce a scris el. = WRONG
O urma de buna crestere si caracter? :-*

"Domnului supreme Maddox" ar fi trebui sa-i fac si eu o reclamatie pentru un ban+destroy(nejustificate), insa am zis sa las de la mine, ca vorba dulce mult aduce. Dar nu a fost sa fie si paratul si-a dat arama pe fata intr-o conversatie pe steam.

Sanchez
29-12-2010, 05:44 PM
"domnul supreme Maddox" arata ca totusi se simte inferior si decide sa il trateze pe Maddox cu un pronume de politete. = WRONG
Denota ironie ;)
Lipseste cu desavarsire intriga si punctul culminant.= WRONG
Alea au avut loc pe server,:-? ar fi fost totusi bine sa le fi relatat.
"ms de intelegere stima" arata totusi ca autorul are credinta ca cineva chiar va intelege ce a scris el. = WRONG
O urma de buna crestere si caracter? :-*

"Domnului supreme Maddox" ar fi trebui sa-i fac si eu o reclamatie pentru un ban+destroy(nejustificate), insa am zis sa las de la mine, ca vorba dulce mult aduce. Dar nu a fost sa fie si paratul si-a dat arama pe fata intr-o conversatie pe steam.


Noroc cu tine ca iar imi facea o parere gresita despre MaDDoX.
Lasa'ne flacau cu artificile ca nu halim harfele, sv e public si nu te obliga nimeni sa-ti tocesti nervii si timpul pe la noi, iar noi nu suntem obligati sa-ti suportam aroganta. Basti d'aici...

MaDDoX
29-12-2010, 06:35 PM
app costi... ca sa vezi ce rau esti de sarbatori... vii si minti pe server... eu nici n-am comanda de destroy :)) dorkster

Costi
30-12-2010, 03:56 AM
Noroc cu tine ca iar imi facea o parere gresita despre MaDDoX.
Lasa'ne flacau cu artificile ca nu halim harfele, sv e public si nu te obliga nimeni sa-ti tocesti nervii si timpul pe la noi, iar noi nu suntem obligati sa-ti suportam aroganta. Basti d'aici...
As putea spune acelasi lucru?

app costi... ca sa vezi ce rau esti de sarbatori... vii si minti pe server... eu nici n-am comanda de destroy :)) dorkster
Fi barbat si recunoaste :)/

MaDDoX
30-12-2010, 04:42 PM
Mai animal mic, Costi Roman, eu nu am comanda de destroy, intelege ca nu trebuie sa mint ca sa te conving.
Sanchez asta (ca nu-l cunosc) de te certi tu cu el pe aici, mi-a dat admin fara comanda de destroy, ce sa-i faci ... criza.