PDA

View Full Version : Unban wBoys | Bu||dog



Robyyy10
30-06-2013, 02:12 PM
•NUME: wBoys | Bu||dog
•IP: am ip dinamic, numai stiu pe care am luat ban..
•VARSTA: 13 ani
•ID DE STEAM: Nu am
•DATA: 30.06.2013
•ORA: 13:25-13:30
•HARTA: de_aztec
•ADMIN: wLady | Maya
•MOTIV: Nu am dat pozele pt ca nu mi'a mers mess..(am o rabla de pc f veche.)
•MARTORI: Maya si nu mai stiu..
•DOVEZI: poze <b>You have to register to ba able to see this link</b>
•MENTIUNI: Niciuna

wLady-Maya
30-06-2013, 06:01 PM
E cam cu dus-intors toata situatia ca vad ca de cerere unban si de jucat cs iti merge,dar cand te rog sa imi dai ss,desi ti-am acordat 2 min,m-ai luat cu scuze patetice initial de genul "nu-mi merge mess" si apoi ai iesit fara sa zici nimic.Intr-adevar ss-urile astea implica un unban,dar de cate ori o sa-ti mai dau ban(poate pe alte nick-uri daca tot ai ip dinamic) fiindca tie "nu-ti merge mess-ul?"Nici macar nick-ul tau nu e unul stabil,si daca imi amintesc bine ti-am propus sa imi faci un email,aveai timp totusi in 2 min .WAC-ul nu e activ banuiesc,iar cererile unban o sa tot curga din partea ta daca nu-ti revizuiesti atitudinea sau macar pc-ul. Pro unban.

Robyyy10
30-06-2013, 06:05 PM
Nu e vina mea ca am un calculator vechi de....nujc ati ani..(luat sh la mana a doua).....wacu' nu'mi merge nici ala..:@ ca am incercat sa.lf ac intreaba.l pe CYO ca el ma ajutat si yo nu joc cu coduri...:D n'am cfg n'am nmk..
P.S: n'am iesit eu..m'a scos din cauza lagului...si dupa am incercat sa fac messul ca sa.ti dau pozele cat de rpd..

XeLa
30-06-2013, 06:40 PM
Ban scos!