PDA

View Full Version : unban EcKo :D



EcKo
02-07-2013, 04:26 PM
NUME: EcKo
IP: 5.13.70.112
VARSTA: 19
ID DE STEAM: EcKo4K
DATA: 2.07.2013
ORA: 16:20
HARTA: de_kabul
ADMIN: maya
MOTIV: aim
MARTORI: -
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Graba strica treaba :D . nu cred ca ai apucat sa-mi faci demo in 2 minute de joc , ci te-ai luat dupa spusele jucatorilor . Initial cand am intrat pe server si ti-am zis "pot juca cu wall" evident am zis in gluma dar in fine . Justifica banu ( destroy )

wLady-Maya
02-07-2013, 05:03 PM
Nu ma iau niciodata doar dupa spusele jucatorilor.Ti-am facut demo,pacat ca nu am prins toate fazele suspecte.Dar,ma insel sau nu,demo-ul meu e aici,si daca nici asta nu te convinge de hack,colega mea are si ea un demo de azi dimineata.Si ghici ce,protagonistul esti tot tu :)
Demo: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Deedee
02-07-2013, 05:04 PM
Daca cel facut de Maya nu e concludent sper sa ajute si ce e aici <b>You have to register to ba able to see this link</b>

EcKo
02-07-2013, 05:06 PM
Nici nu ma obosesc sa ma vad in actiune , stiu ca trag DEMENTIAL , dar rog un admin cu o mai mare experienta in cs sa vizioneze demo cu atentie si sa traga concluzia finala "aim sau nu " . Asta doar daca se poate , daca nu asta e , ma las de cs dezinstalez tot si plec

Deedee
02-07-2013, 05:13 PM
Asta asteptam si noi :)

pitiku
02-07-2013, 08:49 PM
Sa nu pun un gand rau , chiar daca nu am experienta prea grozava , daca nu ma insel ti-a dat ban si bobita . Eu nu stiu de ce mai insisti cu atatea comentarii pe deasupra celor spuse de admini :-j. Din cate stiu ultimu cuvant ik au owneri ( Xela ) sau cei de rang mai inalt !
Sa nu fac alt post : Eko devi prea enervant :) Te-as ruga sa te calmezi , pe mine nu ma int demoul tau :) Au postat : maya , dede in care am mai multa incredere decat in tine asa ca te-as ruga sa termini .

EcKo
02-07-2013, 09:11 PM
cine e bobita ? si ce rost are comentariu tau la topicul asta ? ai zis vreo parere despre demo ? chiar nu vad sensul comentariului tau :)) joc de 1 zi 2 ocazional pe publice aleatorii care cum le prind , nu stau sa fac cunostinta cu admini , le dau poze,demo si salut . Vorbesti de parca sunt in comunitatea asta de 1 an :))

Dare
02-07-2013, 10:34 PM
Trage foc cu foc cu ak-ul, iar cand apasa stie cum sa apese, punct. Ca mai trece pe langa bmb fara probleme, este cu totul alta discutie. Pro unban doar in eventualitatea in care utilizeaza WAC.

CRocoDiL
03-07-2013, 12:21 AM
Trage destul de bine,e cam greu de vazut daca joaca cu (aim) ..

Ecko,instaleaza si tu asta <b>You have to register to ba able to see this link</b> si poti juca linistit pe server.

bft.

Brand
03-07-2013, 12:27 AM
PRO unban.

XeLa
03-07-2013, 10:40 AM
Ai unban dar te rog sa folosesti wac`ul.