PDA

View Full Version : DiRT Reclamatie X(



javajava200
23-07-2013, 10:16 PM
Ora : 10:12
Mapa : deathrun_arctic
Mia dat slap 4k ca sa ma poata omora + Llama !!!
IP : Nu stiu
ID Steam : Nu stiu :|
Dovezi : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Dovezi : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Poti verifica poza daca e facatura sau nu app Tweest ia spus ca sa imi dea slap 4k si DiRT mia dat

DiRT
23-07-2013, 10:25 PM
1 cati ani ai? :))
2 adevaru' e ca am dat slap si a fost in gluma si eu orikm eram spec si nimeni nu m-a pus sa fac asta apropo
3 si llama nu ti-am dat degeaba :) am si eu dovezi : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
4 il am martor pe what care stie ce s-a intamplat : <b>You have to register to ba able to see this link</b>


P.S Invata sa scrii
P.S Mai verifica odata reclamatia ca te contrazici singur

javajava200
23-07-2013, 10:34 PM
Nu conteaza ca a fost din gluma au fost playeri , vroiati sa ma omorati mai repede ca miati zis taran ca miam luat hp si dp miati dat slap 4k !!!!!!!!!

DiRT
23-07-2013, 10:36 PM
:)) Akm bagi si in ele ? Cine te-a facut taran ?:)) Te certi singur pe subiect. Asta a fost ultimul meu post aici
Nu conteaza ca a fost din gluma au fost playeri , vroiati sa ma omorati mai repede ca miati zis taran ca miam luat hp si dp miati dat slap 4k !!!!!!!!!

AnGeL | Pro (W_^)
23-07-2013, 10:55 PM
1 cati ani ai? :))





Ce conteaza cati ani are? ... Nu inteleg ce rost are intrebarea ta aici..



2 adevaru' e ca am dat slap si a fost in gluma si eu orikm eram spec si nimeni nu m-a pus sa fac asta apropo





E clar ca si pe Tweet il mananca mult ... Daca iti spune cineva sa te arunci in fantana tu te arunci ma butule?... De ce dai slap degeaba la om? doar ca sa-l omori? ... Pentru asta o sa primesti -1 la grad...




3 si llama nu ti-am dat degeaba :) am si eu dovezi




Si app , de cand executi tu comenzi pe alti admini? Stii ca nu ai voie? ... Doar in cazuri extreme , se permite... ( gen: COD )

TC!