PDA

View Full Version : Cerere unban



Yonutz!
27-07-2013, 08:49 PM
NUME: Yonutz
IP: 192.168.100
VARSTA: 21
ID DE STEAM: -
DATA: 07.25.2013
ORA: 20.24.08
HARTA: de_aztec
ADMIN: TeIubesck(retard)
MOTIV: vrajala wall...
MARTORI: drq nu mai tin minte
DOVEZI:A am pozele dar nu stiu sa le bag aici...
MENTIUNI: Luam in cls I... ca diploma si coronita nu era de mine........
P.S. Daca nici akm nu am postat unde trebuie...apai abureala totala...si m.am si chinuit sa fac cerere frumos ca la primarie. zici ca e site din ala de platesti gazu apa si alea alea

Teddy
27-07-2013, 09:09 PM
Daca nu iti convine sa faci cerere ramai cu banul ca nu te obliga nimeni sa faci, asta e site-ul, daca restul fac cereri faci si tu daca vrei sa primesti unban, daca nu, nu.
La "mentiuni" daca nu mai aveai nimic de adaugat lasa-i liber si nu faceai glume din astea de pompier.
Iar TeIubescK probabil ti-a dat ban din cauza ca nu i-ai dat pozele asa ca nu vad de ce ar fi "retard".

P.S: Inceteaza cu suferintele astea ca nu rezolvi nimic cu un astfel de comportament.
P.S2: Pozele le bagi frumos intr-o arhiva si le uploadezi pe: <b>You have to register to ba able to see this link</b> sau <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Yonutz!
27-07-2013, 10:13 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Yonutz!
27-07-2013, 10:14 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Yonutz!
27-07-2013, 10:15 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

wLady-Maya
27-07-2013, 10:27 PM
Ai o atitudine total gresita bazata pe...nimic.Nu ai inteles nimic din ce ti-a spus Teddy.Nu te vad prea longeviv pe server.
Pro unban.

Yonutz!
27-07-2013, 10:37 PM
Dar te.ai uitat la poze??? Sau doar asa ca nu fac peri albi pe sv? Total aiurea. Iti da ban, nu.ti da id de mess...pierde timpul, fa cont pe forum,posteaza,greseste locatia,mai posteaza odata...in fine. Toate cele bune. I.m out.

_TeIubescK_
27-07-2013, 11:58 PM
Nici nu stau sa-ti explic ca oricum tie trebuie sa iti deseneze omu sa intelegi stiu ca mai intrebat unde gasesti pozele si ti-am explicat unde ai cs instalat in folderu cstrike si curat in ss si faza ca nu ti-am dat id eu cred amice ca trebuie sa fi mai atent si curat in ss Pro unban

mZq
28-07-2013, 12:28 AM
Pro unban

XeLa
28-07-2013, 12:19 PM
Ban scos!
Te rog sa termini cu "suferintele" astea.Nu ai dreptul sa jignesti nici un admin sau sa ne vorbesti noua de sus.
Schimba`ti comportamentul daca vrei sa continui aici.