PDA

View Full Version : Schimbare nume Slot/Admin



M.J
06-01-2011, 02:37 PM
Salut,
Deschid acest topic cu gandul ca nu sunt singurlul care detine slot sau admin pe server si doresste sa'si schimbe numele.
Am inteles de la Tiger Pro si de la ZEUS ca utilizatorii de Steam pot modifica in setari sau nu am inteles prea bine, :)) pentru a schimba numele , pastrand slot-ul sau adminul. Fara sa'l stresez pe Max..:D
Ma poate indruma cineva...?;;)
Multumesc>:D<

M.J
06-01-2011, 05:42 PM
amuzant cosmine nu?..

AlieN
06-01-2011, 08:26 PM
slot/admin-ul il ai pe contul de steam, deci nu conteaza cu ce nick joci pe srv:)atata timp cat esti de pe el;)
bft

gbz
07-01-2011, 07:52 AM
Cica asa de amuzant :))

M.J
07-01-2011, 07:18 PM
Multumesc Alien,
Restu sunteti niste batuti in cap...!
Bafta..

M.J
07-01-2011, 07:20 PM
Multumesc Alien,
Restu sunteti niste batuti in cap...! invatati cand trebuie sa comentati si cand trebuie sa taceti.
Tiger tu ti-ai cam luat grav lumea in cap.. fa ceva dak nu stricam prietenia:)
Cosmin bug vip si killer s'au alaturat ca musca'n... ***** ...
Bafta..

SE POATE INCHIDE!
Multumesc

-=MaX=-
09-01-2011, 03:15 AM
'Offtopicarii' terminati cearta! nu mai descurajati nestiutorii sau incepatorii, nu se naste nimeni invatat!

Cei care au Admin/Slot pe Steam sau pe IP pot sa isi schimbe numele fara probleme. Atata timp cat sunt in joc de pe IP-ul, respectiv contul de Steam pe care au Admin/Slot privilegiile nu le sunt afectate.
Cei care au Admin/Slot pe nume si parola, daca isi schimba numele nu mai au admin sau slot. Numele pe care li s-a facut admin/slot este rezervat, i se atribuie o parola si doar cu numele acela au privilegiile.