PDA

View Full Version : Adminii sanctionati cu remove pentru inactivitate sau greseli consecutive



XeLa
04-08-2013, 02:06 PM
Aici vor fi postate deciziile de sanctiune a anumitor admini postate de catre fondatori


Adminii care nu au activitate sau gresesc constant sunt stersi fara nici un fel de avertisment


Nume: Grad: Motiv:

Locs Paul - Slot - Inactivitate
Amarath - Slot - Inactivitate
dutzi - Helper - Inactivitate
Green - Helper - Inactivitate
Dirt - Premium - Inactivitate+comportament
Teiubesk - Super Moderator - Comportament
Pitik - Super Moderator - Comportament



In ultima saptamana am intrat pe server foarte des folosind nonsteam si am vazut cine isi face treaba si cine nu , care e comportamentul unui admin fata de un player nou etc.
Din cate am observat majoritatea helperilor dupa ce primesc acces intra din ce in ce mai rar.Voi ,noii admini trebuie sa intelegeti ca adminatul nu inseamna putere ci o responsabilitate.


Mentionez ca toti adminii de mai sus au ramas la slot iar cei care aveau slot ,acum nu mai au nici un acces.
Daca are cineva ceva de obiectat sa spuna acum sau sa taca pe vecie.

pitiku
04-08-2013, 02:17 PM
Resptect aceasta decizie si recunosc ca am avut un comportament de ,, om turbat " . Vreau sa imi cer scuze tuturor celor ce le-am greist in special lui ,, Brad " - brand !, mzq , si maya .
Si multumesc xela pentru asta ;) ! Iubesc aceasta comunitate si sper ca ma voi schimba pe dea`ntregul . Salutare !

blonda.ta
04-08-2013, 03:02 PM
Mi se pare o decizie corecta , avand in vedere argumentele aduse de xeLa cu privire la inactivitatea sau comportamentul adminilor . Sper in cntinuare sa se aplice astfel de masuri ,deoarece nu sunt singurii cu un comportament neadecvat.

Tottenham
04-08-2013, 03:09 PM
Parerea mea este ca xela a facut ce era corect,sunt anumiti admini care..dupa ce primesc adminul se fac disparuti,dar si anumiti admini cu un comportament neadecvat!Dupa cum a spus si blonda sper sa se aplice aceste masuri tot timpul.

seight
04-08-2013, 03:13 PM
Sunt de acord cu decizia luata de xela,nu o luati in nume de rau cei sanctionati nu am nimic special cu voi,cum a zis si blonda mai sunt si altii care au calcat stramb,nici mie nu imi plac cei care joaca pentru a lua admin si dupa ce s-au vazut cu "sacul in caruta" adio activitate,sa nu mai spun de cei care atunci cand nu e nimeni pe srv incep sa si faca de cap.
Legat de teiubesc si pitiku,ce pot sa spun,pitiku nu prea stiu ce face ca el intra dimineata si nu avem tangente ,dar am vazut multe reclamatii la adresa lui.
Teiubesc pot spune ca e un admin f bun,dar la nervi reactioneaza de multe ori impulsiv si face greseli aiurea.
Sper ca cei care au primit downgrade la slot,sa se dedice in continuare comunitatii noastre si cred ca daca isi vor schimba comportamentul si modul de adminat isi vor primi gradele inapoi.

Brand
04-08-2013, 03:37 PM
Mult mai bine asa!

wLady-Maya
04-08-2013, 03:48 PM
Desi recunosc ca imi pare rau ca ati ramas fara admin,fiecare trebuie sa isi asume greselile si consecintele propriilor acte.
Majoritatea ati pus la motiv ca "vreti sa ajutati comunitatea" dar motivul real era puterea care v-o dadea acel grad.Dar puterea nu e infinita,se termina daca nu stii sa o folosesti si sa o mentii.
In cazul celor care ati luat remove pentru inactivitate,vreau sa va spun ca toti avem vieti personale,dar cumva gasim o cale sa intram si pe server macar 20 de minute pe zi.
In cazul celor care ati luat remove pentru comportament,ei bine din nou va zic,propriile acte atrag consecinte.Pitikule,aveai o atitudine mareata,nu ascultai pe nimeni,ne desconsiderai total ca si admini si nu numai pe noi,ci si pe playeri.
Teiubesck,e un admin bun,se pricepe sa "gineasca" repede codatii,mai repede decat majoritatea,dar e destul de impulsiv.
Totusi,lipsa unui grad nu ar trebui sa influenteze activitatea voastra pe server.Va asteptam cu drag in continuare,si poate ca veti avea din nou admin daca invatati ceva din toata chestia asta.

mZq
04-08-2013, 04:11 PM
Asa xelo :)

Rapid1923
04-08-2013, 05:16 PM
Topicul asta ar trebui sa fie de informare . Ipocrizia n-are ce cauta aici, asa ca unii sa va abtineti va rog.

DiRT
04-08-2013, 06:29 PM
Eu ma retrag bafta cu serverul in continuare

P.S Am spus-o aici ca sa scoateti slotul
P.S2 Regretul nu e adminul ci.. banii dati pe steam

AnOnIm
04-08-2013, 07:55 PM
Aici o sa apara multe chestii de genul ,daca fiecare admin care este sanctionat pleaca ,inseamna ca IL DOARE FIX IN DOS DE COMUNITATE !

DiRT
04-08-2013, 08:12 PM
Chiar nu ma doare in dos de comunitate , credema sunt in ea de foarte mlt timp.
Sunt in comunitate inca de cand XeLa juca cu numele simplu


Ceea ce m-a facut sa ma retrag este ca nu stiu ce e in neregula cu comportamentul meu.

P.S Nu faceam parte din staff pentru ca eram mai mic

FragNSTein
04-08-2013, 08:13 PM
Esti emostyle, asta e in neregula cu tine! Steam-ul e o investitie pentru tine, nu pentru noi..asa ca nu trebuie sa-ti para rau de banii dati.

XeLa
04-08-2013, 08:44 PM
Dirt nu stau sa iti dau explicatii acum , toti s`au simtit cu musca pe caciula mai putin tu.Sau trebuie sa te inregistrez cu un demo cand joc dupa non steam la ore mai matinale sa iti arat cum te comporti fata de playerii necunoscuti nefiind admin on , tu fiind singurul.Sa nu mai spun ca incepusei deja sa scrii cateodata aiurea si pe forum.
Termina cu astea ca nu luam decizia asta de nebun sau total nefondata.
Daca vrei continui la noi , daca nu e treaba ta, eu nu o sa ma rog de nimeni sa joace la noi, dar asta arata caracterul tau si ca nu m`am inselat in privinta ta.

green2
04-08-2013, 10:11 PM
Ce sa zic...N-am nimic de reprosat :D Decizia e corecta... E adevarat ca am fost cam inactiv in ultima vreme:) Dar nu ma las asa usor si poate recuperez helperul poate chiar mai mult cine stie.. Accept si respect decizia :) :D

pitiku
04-08-2013, 10:17 PM
Respect decizia lui Xela . Sincer chiar meritam asta .

Brand
04-08-2013, 10:41 PM
Da Pitikule am inteles de prima data.

_TeIubescK_
06-08-2013, 04:51 PM
Xela ai dreptate am fost incapatanat am gresit dupa fapta si rasplata am sa incerc sami recuprez adminu din nou incepand de la 0 ms

P@py
19-06-2014, 11:03 AM
Si eu vreau sa imi scoti slotul xela.... si nu vreau sa fac din asta o tragedie,doar ca dupa ce am luat distroy pe nedrept de la firma1 , ca l-am omorat , nu mai am acceasi strangere de inima sa vin sa joc in comunitate,in plus pe toata durata cat am jucat pe server nu cred ca am deranjat pe nimeni... Multumesc anticipat !

OblivioN
19-06-2014, 09:35 PM
Si eu vreau sa imi scoti slotul xela.... si nu vreau sa fac din asta o tragedie,doar ca dupa ce am luat distroy pe nedrept de la firma1 , ca l-am omorat , nu mai am acceasi strangere de inima sa vin sa joc in comunitate,in plus pe toata durata cat am jucat pe server nu cred ca am deranjat pe nimeni... Multumesc anticipat !
Ai facut tu altceva inafara de a-l omora, o fi firma impulsiv dar nici chiar asa, te sfatuiesc sa ramai in comunitate, asta nu este motiv sa pleci dar este decizia ta.

XeLa
31-08-2014, 01:38 PM
Aici vor fi postate deciziile de sanctiune a anumitor admini postate de catre fondatori


Adminii care nu au activitate sau gresesc constant sunt stersi fara nici un fel de avertisment


Nume: Grad: Motiv:

Locs Paul - Slot - Inactivitate
Amarath - Slot - Inactivitate
dutzi - Helper - Inactivitate
Green - Helper - Inactivitate
Dirt - Premium - Inactivitate+comportament
Teiubesk - Super Moderator - Comportament
Pitik - Super Moderator - Comportament



In ultima saptamana am intrat pe server foarte des folosind nonsteam si am vazut cine isi face treaba si cine nu , care e comportamentul unui admin fata de un player nou etc.
Din cate am observat majoritatea helperilor dupa ce primesc acces intra din ce in ce mai rar.Voi ,noii admini trebuie sa intelegeti ca adminatul nu inseamna putere ci o responsabilitate.


Mentionez ca toti adminii de mai sus au ramas la slot iar cei care aveau slot ,acum nu mai au nici un acces.
Daca are cineva ceva de obiectat sa spuna acum sau sa taca pe vecie.




Am adaugat o lista noua cu toti adminii/sloturile care au luat remove pentru inactivitate.Majoritatea au facut 1-2 cereri in timp , nu sunt jucatori constanti, acestia jucand si prin alte parti ,asa ca va rog pe viitor sa fiti foarte seriosi la cererile viitoare de admin/slot!Poate avea ore , dar degeaba daca nu are fidelitate si respect pt comunitate!Sa nu va lasati pacaliti din cauza orelor in caz ca revin cu cereri noi!


Nume: Grad: Motiv:

REMOVE:
Shrek - Slot - Inactivitate
snq - Slot - Inactivitate
P@pi - Slot - Inactivitate
George22 - Slot - Inactivitate
Raul - Slot - Inactivitate
Deadtriger - Slot - Inactivitate
Bodyguard - Slot - Inactivitate
Holden - Slot - Inactivitate
MrUp - Slot - Inactivitate
Blank - Slot - Inactivitate
Collin - Slot - Inactivitate
wLady | Anelise - Slot - Inactivitate
Gnk - Super Slot - Inactivitate
drakmonstt - Super Slot - Inactivitate
Colorata Te iubeste - Super Slot - Inactivitate
Pisicuta - Super Slot - Inactivitate
wLady | Mary - Super Slot - Inactivitate
Krysstine - Slot - Inactivitate
Sasuke - Slot - Inactivitate
Kent - Slot - Inactivitate
Bollt - Super Slot - Inactivitate
S for Sebi - Super Slot - Inactivitate
Krystine - Slot - Inactivitate
Sir - Super Slot - Inactivitate
awg - Super Slot - Inactivitate
mecanic - Super Slot - Inactivitate
c0d - Premium - Inactivitate


GRADE NOI(DOWNGRADE):
bobitza - Moderator => Super slot - Inactivitate
a1mer - Super Moderator => Premium - Inactivitate
deedee - Super Moderator => Super slot - Inactivitate
Speedman (GMC) - Administrator => Super slot - Inactivitate
Elequantz^mzq - Super Admin => Moderator - Inactivitate


Daca mai aveti ceva de adaugat astept reply-uri!

XeLa
20-10-2014, 07:52 PM
Am facut un update atat la lista neagra(mai sus) cat si la cei care ne ajuta lunar cu boost`ul(<b>You have to register to ba able to see this link</b>), va rog sa le verificati!
Cine mai vrea sa ne ajute cu boost`ul luna de luna (25 lei) va rog sa imi dati mesaj privat pe forum.Odata cu platirea acestui boost avansati mai repede 2-3 grade la admin.E valabil doar pt jucatorii fideli ,mai vechi si seriosi.

XeLa
20-12-2014, 06:42 PM
Inainte de sarbatori am mai facut un update la sloturi/supersloturi .In ultimul timp toti din lista de mai jos au uitat sa mai intre la noi pe server, iar daca au intrat ,au ramas on foarte putin.Ori au probleme personale ori sunt infideli.

Nume: Grad: Motiv:

REMOVE:
Torreto - Slot - Inactivitate
Menyx - Slot - Inactivitate
a1mer - Slot - Inactivitate
Telovesc - Slot - Inactivitate
Buburuza (Hands) - Slot - Inactivitate
Ombladon - Slot - Inactivitate
Alexis - Slot - Inactivitate
Tzunami - Slot - Inactivitate
menghina - Slot - Inactivitate
Old wtf - SuperSlot - Inactivitate
alin - SuperSlot - Inactivitate
DeeDee - SuperSlot - Inactivitate
Speedman (GMC) - SuperSlot - Inactivitate
W Maya - SuperSlot - Inactivitate
Kitty - SuperSlot - Inactivitate
Victoria - SuperSlot - Inactivitate
is mandarina - SuperSlot - Inactivitate
Remember Me - SuperSlot - Inactivitate
Creata - SuperSlot - Inactivitate
Alien - SuperSlot - Inactivitate

Pe viitor va rog sa fiti foarte seriosi la cererile viitoare de admin/slot!Poate avea ore , dar degeaba daca nu are fidelitate si respect pt comunitate!Sa nu va lasati pacaliti din cauza orelor in caz ca revin cu cereri noi!

XeLa
23-01-2015, 11:24 AM
Admin list update:

DOWNGRADE:
TheKiller - Admin=>Slot - Inactivitate
Dementu - Admin=>Slot - Inactivitate
AGP^Yulian - Admin=>Slot - Inactivitate in adminat/nici o verificare catre un jucator, doar slay/change map

REMOVE:
Castiel - Slot - Inactivitate
Info^addicted - Slot - Inactivitate
2fast4you - Slot - Inactivitate
Jihadul Islamic - Slot - Inactivitate
Potato - Slot - Inactivitate
Judo - Slot - Inactivitate

Am adaugat o lista noua cu toti adminii/sloturile care au luat remove pentru inactivitate.Majoritatea au facut 1-2 cereri in timp , nu sunt jucatori constanti, acestia jucand si prin alte parti ,asa ca va rog pe viitor sa fiti foarte seriosi la cererile viitoare de admin/slot!Poate avea ore , dar degeaba daca nu are fidelitate si respect pt comunitate!Sa nu va lasati pacaliti din cauza orelor in caz ca revin cu cereri noi!

XeLa
01-03-2015, 12:05 AM
Cu ocazia zilei de 1 martie am mai facut un update la admin/slot.In ultimul timp toti din lista de mai jos au uitat sa mai intre la noi pe server, iar daca au intrat ,au ramas on foarte putin.Ori au probleme personale ori sunt infideli.

DOWNGRADE:
SeighT - Admin=>SuperSlot - Inactivitate
Alex th Pro - Admin=>Slot - Inactivitate
Wargods | Rnb - Admin=>Slot - Inactivitate
Freestyle - Admin=>Slot - Inactivitate

REMOVE:
Wargods | DangerBoy - Admin - Inactivitate
Dew - SuperSlot - Inactivitate
Rambo^in^Action - SuperSlot - Inactivitate
Ancutza - SuperSlot - Inactivitate
Luffy - SuperSlot - Inactivitate
wLady | Delya - Slot - Inactivitate
Lukian - Slot - Inactivitate
Versace - Slot - Inactivitate
Kent - Slot - Inactivitate
TNTKeci - Slot - Inactivitate
Playerica - Slot - Inactivitate
Red^ - Slot - Inactivitate
Qoud - Slot - Inactivitate
TheKiller - Slot - Inactivitate
Nashu - Slot - Inactivitate
Hexatron - Slot - Inactivitate


Pe viitor va rog sa fiti foarte seriosi la cererile viitoare de admin/slot!Poate avea ore , dar degeaba daca nu are fidelitate si respect pt comunitate!Sa nu va lasati pacaliti din cauza orelor in caz ca revin cu cereri noi!

XeLa
12-04-2015, 09:48 AM
Am adaugat o lista noua cu toti adminii/sloturile care au luat remove pentru inactivitate:

alx_andra - Admin - Inactivitate
Dev!L - Admin - Inactivitate
Seight - Super Slot - Inactivitate
C@mper - Slot - Inactivitate
Statica - Slot - Inactivitate
Cock!in - Slot - Inactivitate
Dementul - Slot - Inactivitate
Alex=DD - Slot - Inactivitate
Alex the pro - Slot - Inactivitate
T-Bag - Slot - Inactivitate
Rbn - Slot - Inactivitate
Freestyle - Slot - Inactivitate
Hop - Slot - Inactivitate

REPET : Pe viitor va rog sa fiti foarte seriosi la cererile viitoare de admin/slot!Poate avea ore , dar degeaba daca nu are fidelitate si respect pt comunitate!Sa nu va lasati pacaliti din cauza orelor in caz ca revin cu cereri noi!

XeLa
23-05-2015, 10:12 PM
Am facut un update la lista neagra :

Adminii problematici si cei care si`au anuntat retragerea din activitate datorita problemelor personale:
Alex - Admin=>Slot - retragere
Kereos - Admin=>Slot - retragere
Ama - Admin=>Slot - greseli consecutive in adminat/nerespectarea colegilor/nerespectarea regulamentului

Remove:
Rex - Slot - Inactivitate
MasterChef - Slot - Inactivitate
Gruu - SuperSlot - Inactivitate
eqz. - Slot - Inactivitate
cre8 - Slot - Inactivitate
up_yours - Slot - Inactivitate
Portocala Mecanica - Slot - Inactivitate
Cheos - Slot - Inactivitate
Apple - Slot - Inactivitate


REPET : Pe viitor va rog sa fiti foarte seriosi la cererile viitoare de admin/slot!Poate avea ore , dar degeaba daca nu are fidelitate si respect pt comunitate!Sa nu va lasati pacaliti din cauza orelor in caz ca revin cu cereri noi!

XeLa
21-06-2015, 10:34 AM
Am facut un update la lista neagra :

Remove:
Kereos - Slot - Inactivitate
Abou - Slot - Inactivitate
Ama - Slot - Inactivitate
Fab. - Slot - Inactivitate
XPS - Slot - Inactivitate
mars* - Slot - Inactivitate
Abit - Slot - Inactivitate




REPET : Pe viitor va rog sa fiti foarte seriosi la cererile viitoare de admin/slot! Poate avea ore , dar degeaba daca nu are fidelitate si respect pt comunitate!Sa nu va lasati pacaliti din cauza orelor in caz ca revin cu cereri noi!

XeLa
25-09-2015, 07:23 PM
DOWNGRADE:
Arsen - Admin=>SuperSlot - Inactivitate
exe Vlad - Admin=>SuperSlot - Inactivitate
exe fane - Admin=>SuperSlot - Inactivitate

REMOVE:
exe hit - Admin - Inactivitate
Dda - Slot - Inactivitate
dma - Slot - Inactivitate
Funktastic - Slot - Inactivitate
Sukar - Slot - Inactivitate
Gwen - Slot - Inactivitate


Update la lista admin/slot.

XeLa
01-10-2015, 12:33 PM
REMOVE:
Black^Angel - Slot - greseli consecutive
Bogdi. - SuperSlot - Inactivitate
JAF - SuperSlot - Inactivitate
Puiu - SuperSlot - Inactivitate
Seight - SuperSlot - Inactivitate
SUD FCD - Admin - cerere
alex111kira - Superslot - cerere
Mr.Grook - Admin - cerere
R.R.M - Admin - cerere


Update la lista adminilor azi 01.10.2015

XeLa
20-12-2015, 07:50 PM
Cu ocazia sarbatorilor am facut un update la lista adminilor:


UP:
Wargods|Qatar - SuperModerator
dns - Administrator
wLady | gabytza - Moderator

DOWNGRADE:
Karynutza - Slot - Inactivitate
blonda ta - SuperSlot - Inactivitate
gnk - SuperSlot - Inactivitate
Prohp - SuperSlot - Inactivitate
Kay - SuperSlot - Inactivitate
7up - Superslot - Inactivitate
Maddox - Superslot - Inactivitate
bobitza - Superslot - Inactivitate
Harmanii - Superslot - Inactivitate
murder66 - Superslot - Inactivitate

REMOVE:
Tiganu - - Inactivitate
lemnutz - - Inactivitate
GMI - - Inactivitate
Oana - - Inactivitate
Alex(Xia) - - Inactivitate
fares - - Inactivitate
Coze - - Inactivitate
Emy - - Inactivitate
ABCD - - Inactivitate

dns
13-03-2016, 11:00 AM
Unde nu intra soarele pe geam intra doctoru pe usa,asteptam curatenia de primavara,pentru a mentine comunitatea curata,xd.

XeLa
29-04-2016, 11:43 AM
Cu ocazia Pastelui am facut un update la lista adminilor:



UP:
Tygrul - Manager
dcdaifa - Premium
Zbeng - Premium
Meseriasul - Premium
Sarpe - Superslot
r.r.m - Superslot


REMOVE:
Roy - - Inactivitate
tupac - - Inactivitate
Judo - - Inactivitate
Vlad - - Inactivitate
fane - - Inactivitate
gnk - - Inactivitate
prohp - - Inactivitate
kay - - Inactivitate
7up - - Inactivitate
bobita - - Inactivitate
Maddox - - Inactivitate
Murder - - Inactivitate
Pisoiu - - Inactivitate
Low - - Inactivitate
Helly - - Inactivitate
zxvc - - Inactivitate
asy - - Inactivitate
asdf1 - - Inactivitate
ezio - - Inactivitate