PDA

View Full Version : reclamatie silvester



luys
09-08-2013, 05:01 PM
adminul silvester mi-a dat slay deoarece eram afk ca ma uitam in consola deoarece, cautam un player care mi se paruse ca a jignit si am stat 10-15 sec afk si ma trezesc ca imi da slay si cand mi-a dat slay mai erau 2 sec din runda...
P.S nu eram ultimul zm mai era 1 sau 2 zm in viata!
Rog sa se ia masuri cu acest admin incapabil.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

daniel_San
09-08-2013, 05:52 PM
Sa inteleg ca te miscai cand ti-a dat slay? Sau erai afk? Daca erai afk, a procedat corect. Nu avea de unde sa stie ce faceai tu.
Daca te miscai, nu e prima faza de genul. Inclusiv eu mi-am luat ieri slay cat testam pluginul de invizibilitate cu dark :)) Si nu eram afk...

-DarKmonT-
09-08-2013, 06:05 PM
Eu te pusesem spectator, crezand ca editezi ceva in afara counter-strike-ului, ca mereu plecai si se facea rank pe tine :)), dar numai odata s-a intamplat sa-ti dau si tu sa fii in joc, a doua oara ti-ai luat transfer de la ct la t si nu de la mine :)).

daniel_San
09-08-2013, 06:26 PM
Ok atunci:D

luys
09-08-2013, 08:38 PM
am mers dar am stat pe loc sa caut in consola dar in fine, am observat la el ca ii place foarte mult sa aplice comenzi pe playeri/admini .. plus ca mai erau 2 sec din runda cand am primit slay ..
eu sincer sa fiu eu dau decat slap la zm in nici un caz slay.. poate slay la ultimul zm..

WarGods | AbySs
09-08-2013, 09:28 PM
Pentru afk ii dai slap sau il pui spectator, asta asa este, dar il asteptam si pe silvester sa vedem ce are de zis. Luys te inteleg ca poate tu joci la rank si nu vrei ***** sa te scada(sa zicem ca asta ar fi motivul) dar puteati rezolva asta intre voi si sa ii spui ca a gresit. Daca lucrul asta il face des atunci este o problema.

luys
10-08-2013, 01:59 AM
eu nu am intentia sa ii fac rau doar ca vreau sa ii atragi putin atentia ..sa o lase mai moale cu slayurile

Silvester
13-08-2013, 07:29 PM
bai dak cauti cv in consolo sau ce mai faceti voii, intratii mai spec....! ca asa nu patiti nimik si vezi ca ai stat afk 1minut atunci luys

WarGods | RbN
13-08-2013, 07:48 PM
bai dak cauti cv in consolo sau ce mai faceti voii, intratii mai spec....! ca asa nu patiti nimik si vezi ca ai stat afk 1minut atunci luys

Ma bag aiurea dar am ceva de zis ;)Daca noi ca admini ni se zice ca unu a injurat,noi n-am vazut,ne uitam in consola in 5-20 de secunde nu se gaseste+pana scrii si comanda de gag(ex) iti ma-i trebuie 10-30 de sec,avand in vedere cat de repese stiu uni sa scrie,daca la 1 min stat afk primim slay,runda sa-r termina foarte repede.:P Daca vedeti ca cineva,un player sta afk o data da-ti macar 1-3 slapuri,poate scrie ceva si nu scrie asa de rapid,daca dati asa tot slay-uri,inseamna ca dati slay aiurea.
Silvester: Daca ne-am pune spec la fiecare data cand ne uitam in consola,am ma-i putea sa jucam linistiti?De exemplu eu,ma omor ca sa ma pun spec ca altfel nu merge ca am imunitate,spec stand 1 minut si as vrea sa revin,nu pot doar runda urmatoare,comanda nu o pot folosi ca am imunitate...Asa ar fi normal? Nu e prima reclamatie primita pentru ca dai slay aiurea asa ca te rog sa fi ma-i atent.

P.S: "ce mai faceti voii" se intelege ca tu nu esti admin :s Tu nu ar trebui sa folosesti comenzi,doar noi?Tu ai luat admin doar de dragul aspectului tau fata de playeri?si de a face pe sefu cu slap-uri si slay-uri date aiurea?de-asta ai primit admin?

luys
13-08-2013, 10:48 PM
ce naiba inainte nici nu aveai voie comenzi intre admini/sloturi ... akm se pare ca se permit "abuzurile" astea ..

WarGods | AbySs
14-08-2013, 11:51 AM
ce naiba inainte nici nu aveai voie comenzi intre admini/sloturi ... akm se pare ca se permit "abuzurile" astea ..

In loc sa te puna spectator ti-a dat slay mare abuz a facut, sau consideri ca are ceva personal cu tine?

@Silvester te rog sa aplici ce am vorbit pe mess si sa nu existe o data viitoare.