PDA

View Full Version : Cerere unban OMFG-



OMFG-
28-08-2013, 10:52 PM
NUME: OMFG-
IP: -
VARSTA: -
ID DE STEAM: -
DATA: 28 8 2013
ORA: 22 30
HARTA: mjolby
ADMIN: the killer
MOTIV: wall
MARTORI: Brunette
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: mi-a cerut pozele pe mess, i le-am dat ,mi-a zis ca pot juca si apoi m-a injurat.. desigur l-am injurat is eu si i-am dat ignore.. dupa cateva minute mi-a dat ban pe motiv wall in poze

TheKiller.
28-08-2013, 11:01 PM
1. ca tot ai pus tu pozele :) ce se vede in pozele 3 si 4? ala ce este?
2. nu ti-am dat ban pentru ca mai flodat si mi-a picat netul ;)
3. faceai misto de mine ca vreau sa intru pe hhhh ala in pc si ca habar nu stiu sa fac poze, fratica te-am prins marele jucator de cs, mergi la pescuit ca poate reusesti sa prostesti broscutele nu aici. da vreau sa intru la hhh mai de-al dracu acum ca l-ai adus in discutie si pe el ;)
4. ti-am dat de peste 10 ori ban pe acelasi ip si nu stiu cum ai intrat, deci nu esti doar un jucator de cs si un codat ........ ( sa cenzuram, sa aratam ca inca avem bun simt si mila pentru cei ca tine)

ps: xela daca ai nevoie iti dau ss la ce sa vb pe yahoo in particular.

OMFG-
28-08-2013, 11:04 PM
Ce se vede in 3 si 4? ca nu inteleg

TheKiller.
28-08-2013, 11:09 PM
wall ul but :)) sau vrei sa iti incercuiesc ca la gradinita?

dupa cum ti-am zis pe msg, nu ai trecut inca de grupa pregatitoare

OMFG-
28-08-2013, 11:11 PM
Avand in vedere la cat de bine joci.. nu cred ca esti in postura sa imi zici mie but.. Si e clar ca te bati cu jocul daca tu crezi ca alea acolo sus e wall :-s acolo a explodat un he deaea se vad alea.. BUT!

ruby on rails
28-08-2013, 11:41 PM
Hei, vreau si eu pozele. Acel link da time-out dupa download..what the hell?

Nevermind am reusit sa iau pozele. Par intradevar a fi sprieturi grafice de editare, dar pozele nu au fost modificate. Daca dai zoom in la poza se vede faptul ca este ceva negru ( gen fum ), deci tind sa cred ca era intradevar un HE. Credema OMFG cand iti spun sincer ca dupa ceea ce am vazut aici ti-as da ban cu cea mai mare placere si nu as propune scoaterea lui in veci pentru ca este doar un joc si nu imi place sa vad grandomanisme in cadrul unui joc, insa votez pro unban pentru ca mie personal nu mi se pare wall, ce e corect, e corect.

O, si sa nu uit...de unde pana unde acest cuvant but ..na esti un but ..wow ce chestie...come on guys grow up !

Teddy
28-08-2013, 11:52 PM
Nu are wall, acolo sus a explodat o grenada de se vede asa, uitati poza marita:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Iar in urmatoarea poza se vede si mai clar fumul de la grenada:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

P.S. Nu va mai certati, dezbateti problema ban-ului fara jigniri care nu-si au rostul.
P.S2 PRO unban.

seight
29-08-2013, 12:38 AM
Pro unban nu e wall in poze.
OMFG ai grija cu limbajul.

OMFG-
29-08-2013, 12:48 AM
Eu nu zic nimic aiurea pana nu ma provoaca cineva.. cand ma provoca ma cam enervez deci.. :-s
Si cu floodatu nici nu stiam ce e pana in seara asta cand am vazut aici.. Nu stii ce sa mai zici sa te scoti?

godless
29-08-2013, 01:50 AM
nu e wall in poze ,pentru ca teoretic n-ar aveam cum sa fie jucatori acolo(e in afara hartii) plus ca in poza 5 se vede fumul (urmarea a faptului ca a explodat un he)!
cat despre flood, omfg. n-o mai da la intors pentru ca stii ce ziceai si ce ai facut azi pe server ( desi cred ca js freestyle ala e cu d-astea)
cat despre limbaj stii bine ca azi ai sarit ca ars cand i-a zis mzq lu hhhh ala sa bage wall de parca se luase de tine si stii bine ce scandal ai facut si tu si js freestyle ala!
L.E. daca ar fii dupa mine tu cu indivizii astia 2 plus bianca n-ati avea ce sa cauta aici. bianca zici c ae pe camp, profita ca il cunoste pe xela si ca-i ia ala apararea!

OMFG-
29-08-2013, 08:22 AM
Avand in vedere ca ati prins toti idiotii cu wall pe wac inseamna ca e cam degaba wac asta.. unde ai mai pomenit tu eac pe public? :)) daca vroiai sa faci ceva il bagai obligatoriu pentru fiecare adica.. nu se poate intra pe server fara el :)

pitiku
29-08-2013, 08:50 AM
Pozele sunt curate insa atitudinea ta fata de adminii sv e una de tot rahatu . Am stat ieri toata ziua pe server iar tu te-ai luat in gura cu fiecare admin ce intra . Cum a spus si godless unii dintre ,, noii sositi " nu au ce cauta aici .

wLady-Maya
29-08-2013, 09:27 AM
Pro unban.

TheKiller.
29-08-2013, 10:16 AM
Nu ai zis nimic aiurea? serios? ba copile, tu ai inceput sa ma iei la misto pe msg si sa ma flodezi sa nu mai pot intra pe server dupa ce mi-ai dat pozele. Nu cred ca e nevoie sa fac poze la cum ai vorbit pe yahoo si plus de asta, dupa ce ti-am dat ban, tu singur ai intrat si mai amenintat pe server ca ma trimiti la culcare si drept urmare mai flodat iar si mai scos de pe server. mzq e martor

Daca stiai ca esti curat trebuia sa respecti banul si sa faci cerere unban/reclamatie nu sa iti bati joc si sa ne flodezi, ca tu esti ala zmeu. Si da, nu am o treaba cu cs, nu stau ca un nebun toata ziua sa flodez servere ca tine ci joc cand apuc si de placere. Nu disper ca cand un admin imi face poze si nu incept cu tampeni "esti un copil si nu ai o treaba cu cs" "esti praf". Bine ca esti tu "ala bun".


Si sa stii si tu, am 23, am servici, in weekend am un hobby pe care il practic cu placere si castig intr-o saptamana cat fac parintii tai intr-o luna, d-aia nu am treaba cu cs si nu dau numai head shot-uri.


Contra unban (dupa mine acesti suferinzi nu au ce cauta pe server) chiar daca m-am grabit cu banul.

Brand
29-08-2013, 02:24 PM
Exista SS Checker Killer.
PRO Unban , daca mai vorbeste ca un animal pe server nu va sfiiti sa-i dati ban 120 min din prima.

Ingerash micutz
29-08-2013, 03:04 PM
ce rost are sa o lungiti si sa va certati omu nu are cod .Pro unban

XeLa
29-08-2013, 07:45 PM
Mie nu`mi vine sa cred cum curg pro unbanurile.Sa va explic ceva , oamenii astia, OMG , hhhhhhh;ddddddddddd si cu Freestyle ne`au floodat serverul si jucatorii ceea ce e inadmisibil.
Or sa primeasca ban pe forum + server.De cate ori o sa`i vad o sa le dau ban, acesti oameni isi bat joc de munca noastra si voi sariti cu unbanurile, nu e normal.
Ieri lui Tiger si altora le`au picat netul de 4-5 ori la rand din cauza lor.Eu nu o sa scot nici un ban , din contra o sa le dau de cate ori ii vad pe server.
Banurile pe server si forum raman!

Godless , Bianca nu are nici o legatura cu cei 3 , il stia doar pe hhhhh din mix`uri atata tot,au schimbat doar doua vorbe, nici macar nu il are la steam , OMG si Freestyle au dat join pe hhhhh;DDDD ,deci el ia chemat, sa va fie clar.

Rapid1923
01-09-2013, 09:27 PM
Si sa stii si tu, am 23, am servici, in weekend am un hobby pe care il practic cu placere si castig intr-o saptamana cat fac parintii tai intr-o luna, d-aia nu am treaba cu cs si nu dau numai head shot-uri.




Si tu mai ai mult pana te maturizezi, da-o-n ma-sa de treaba!