PDA

View Full Version : Reclamatie Dirt. :-w



WarGods | -=T3nz3=-
12-09-2013, 10:14 PM
Am 1.000 de motive pt. a il degrada pe acest admin !
1) Da ban pe toate prostiile ...Exemplu: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Dupa cum vedetii l-a injurat... jucatorul primise gag de la mn pt. 4 min , dar el nu ....ban 120 min :-w:-w:-w
Si pe mn m-a injurat azi pe data de 12.9.2013 si nu am procedat ca el decat cu un gag si o avertizare !:->
2) Tot azi pe data 12.9.2013 ....un player scurta si eu i-am dat slay (mergea pe aceea bordura de la tero pe mapa arctic )

(ALL) WarGods | -=T3nz3=- : SA nu va prind ca mai scurtati !
(ADMIN) DiRT : tenze esti but?
(ADMIN) WarGods | -=T3nz3=- : nu ma dc ...?
(ADMIN) DiRT : nu le mai da slay pt surf...
Aoleo....? oare care a fost motivul meu Pt. shock ? :|

3) Era o mapa frumoasa , nu facea lag ..etc. Si el a schimbat-o in Arctic, dupa peste 5-10 min ii spune Pisiii:X SA bage alta mapa ..... (din pacate nu prea cunosc numele mapelor) el a dat fuga vot si a schimbat-o ...

Ce motiv mai aveai cu mapa Arctic ? te-ai plictisit tu de ea ? daia ? sau pt. ca ti-a spus Pisiii:x ? (aveam si copy din consola dar ... am uitat sa salvez documentar-iul ) 8-| :-S
Cind i-am zis dc a schimbat a raspuns : Am dat vot ! nu tot tu ai schimbat-o? 8-|
Ii dau dreptate Andreei123 de la reclamatia trecuta !
Nam fost la fata locului dar nu merita Dirt admin.
Tot respestul Andreiutza123 :->

Scuzatima daca am m-ai gresit la scris ... toti o facem ! :">:">:">
acum binenteles decid Owneri ! ;););)

Multumesc !;;)

AnGeL | Pro (W_^)
12-09-2013, 10:23 PM
T3nz3 , cand faci o reclamatie vreau mai multe dovezi, nu doar un singur screenshot. Si DiRT pentru ca se joaca cu comanda de amx_ban cum vrea el , nu va mai avea acces la ea ..

AnGeL | Pro (W_^)
15-09-2013, 12:54 AM
TC!