PDA

View Full Version : Reclama



-=MATRIX=-
15-09-2013, 06:56 PM
Eu zic ca ar fi frumos ca toti membrii comunitatii WarGods sa faca reclama comunitatii printr-un mod..inedit.
Am creat cateva GIF-uri pentru fiecare server. Aceste GIF-uri vor fi transformate in tatuaj pentru cs.

Uitati aici linkul pentru download: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Le-am facut pe toate la fel deoarece am gasit o combinatie pentru a se vedea cat mai clar. ( uitati un screen: <b>You have to register to ba able to see this link</b> )

In cazul in care nu stiti cum sa va creati propriul tatuaj, uitati aici un tutorial: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Teddy
15-09-2013, 08:24 PM
Apreciez dorinta de a ajuta comunitatea dar intreb: daca eu intru pe Cs.WarGods.ro cu un mesaj "Intrati pe Cs.WarGods.ro" nu fac nicio reclama ca lumea e deja pe server.
Daca am inteleg eu gresit va rog sa ma corectati.

-=MATRIX=-
15-09-2013, 08:29 PM
Ideea e ca daca faci tattoo cu dns-ul serverului, asta inseamna ca trebuie sa faci si reclama..intrii 5-10 minute pe alte servere si dai cateva t-uri..adminii nu o sa stie cine a facut tattoo si astfel nu iei ban, cum ai lua daca faci reclama pe chat..e drept ca trebuie sa fie si vazut tatuajul.

-=MaX=-
15-09-2013, 11:22 PM
Da, cu tatuajele e o idee buna! ;)
O sa fac si eu cateva odata si o sa le postez impreuna cu un tutorial de instalare in CS.

dns
27-06-2016, 09:04 PM
Salut,rasfoiesc si eu paginile forumului,tin sa va felicit pentru tot ce ati facut in comunitate,pentru a ne creea noua tuturor membrilor un confort si o relaxare inegalabila,cu parere de rau trebuie sa o spun,uitandu-ma la toate aceste topicuri vazand data creeri lor,fiind ca o tristete pentru noi toti care le rasfoim si traim din amintirile lor,sau cel putin imaginandu-ne cum era comunitatea o data...!