PDA

View Full Version : CS Wargods Alba-Iulia(casa lui MaX daca nu ma insel)



fzr_forzarapid_heavenboy
16-09-2013, 08:43 PM
Momentan este in lucru...nu stiu cum o sa reusesc sa pun acest patch la download dar voi incerca + am nevoie de un lot(va fi inclus si H3AV3NBOY cel care va incerca sa finalizeze patch-ul)(poate si de echipa secunda)
Numele,Anii,Inaltimea etc si cei mai imp pozitia:P(Daca vrea MaX...el va stabili primul 11,Overall-ul"un nr exp:H3AV3NBOY are overall 75" si Nr-ul jucatorului)
e pentru fifa 10
+ RLSP 2010 V.2
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

-=MaX=-
16-09-2013, 11:22 PM
Aaa ce tare e :)
Foarte bine arata :) Bravo! :bv:

RedLine
19-09-2013, 01:59 AM
Daca mai aveam aparatele de personalizat tricouri faceam la toata lumea :) ... dar le-am vandut ... nu cu mult inainte sa intru in comunitate .
Puteam face nistre tricouri misto pentru fiecare ... cine are aparate il pot pune in legatura cu firme care vand tricouri ieftine si bune ... cred ca mai am discount-urile :)
Bafta !

fzr_forzarapid_heavenboy
20-09-2013, 08:09 AM
Daca mai aveam aparatele de personalizat tricouri faceam la toata lumea :) ... dar le-am vandut ... nu cu mult inainte sa intru in comunitate .
Puteam face nistre tricouri misto pentru fiecare ... cine are aparate il pot pune in legatura cu firme care vand tricouri ieftine si bune ... cred ca mai am discount-urile :)
Bafta !
Ar fi fost interesanta si ideea ta dar trebuie si bani...lucru care unii nu prea stau bine cu ei...

Patch-ul e aproape gata mai am de facut adboard-urile ... trebuie sa mai rezolv si cateva probleme din el...voi incerca..am selectat 2 loturi(2 teamuri)(I si II)
Prima echipa v-a juca in Prima Liga,are Hummel(din poze) (azi o sa bag poze cu update-ul kits-urilor daca nu uit),are stadionul Cetate din Alba-Iulia
A 2-a echipa v-a juca in a 3-a Liga,n-are niciun tip de echipament...tricou simplu,are stadionul Clujana din Cluj